PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PENİS BÜYÜKLÜĞÜsanko86
02-03-2007, 14:35
Kadında doğurganlığın, döllenmenin olabilmesi için erkeğin spermlerinin kadın vajinasının (haznesinin) arkasına ulaşabilmesi gerekmektedir, bunun için de 10 cm ve üzerindeki penis boyu yeterlidir.
Ergenliğe ulaşmış bir erkeğin penisinin ortalama uzunluğu sertleşme olmayan durumda 5 - 9 cm, sertleşme halinde ise ortalama 16 cm boyundadır. Bununla birlikte penisin büyüklüğü kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Penis boyu ortalama 16 cm olmakla beraber 11-18 cm normal kabul edilir.

Normalden daha uzun bir penis cinsel ilişki sırasında genelde kadına zevk yerine acı vermektedir. Bu nedenle sanılanın aksine uzun (büyük) penis, iyi bir cinsel ilişki için ideal değildir. Ancak normalden daha küçük penisler de cinsel ilişki sırasında sorunlara yol açarlar, dahası sahibine psikolojik olarak sorun olurlar.

Penis boyunu ve kalınlığını arttıran çeşitli ameliyatlar bulunmakta ve ülkemizde de yapılmaktadır. Ancak bu ameliyatların herkesde başarıyla sonuçlanmadığı da bir gerçektir. Ameliyat öncesi erkeğin hormonlarının ölçümü yapılır ve penisin ereksiyon halindeki boyu saptanır (kökü ile uzu arası). Genellikle 8 cm’lik uzunluğa sahip bir penis işlevsel olarak kabul edilir. Fakat kişinin daha uzun penis isteği de dikkate alınarak penis uzatılabilir. Bu uygulama için kişinin diğer yönlerden tam olarak sağlıklı olması gerekir. Cerrahi yöntem penisin üst başlangıç bölümündeki derinin ve penisi kalça kemiğine bağlı tutan bağların uzatılarak ek penis boyu kazanma prensibine dayanır. Bu şekilde ek 3 ile 5 cm arasında değişen ölçülerde ek penis boyu kazanılır. Ameliyat sonrası 2 ay kadar süre hasta, kontrollere çağrılır.

Piyasada satılan penis büyüttüğü iddia edilen vakum pompaları veya benzeri yöntemlerin genelde hiç bir faydası yoktur. Penisi büyüttüğü iddia edilen vakum pompaları, penis sertleştiğinde içindeki kanı tutan kapakçıklara ters basınç yolu ile zarar vermekte ve sertleşme problemlerinin gelişmesine neden olmaktadır. Bu yüzden zararlıdır.

Son olarak penisin boyundan ziyade işlevinin önemli olduğunu hatırlatmakda yarar var.

01adanalım®
02-03-2007, 15:19
Son olarak penisin boyundan ziyade işlevinin önemli olduğunu hatırlatmakda yarar var.

Burada haklısın kardesım sana katılıyorum sonuna kadar :D :D

ahmet59
02-03-2007, 16:46
hehe:) aynen katılıyorum

for4um
02-03-2007, 17:17
yaw şu milletin eniyle boyuyla ne alıp veremediği var bilmem ki

safkan58
02-03-2007, 17:49
yaw şu milletin eniyle boyuyla ne alıp veremediği var bilmem ki

insan cahil olunca bi sorun var zanneder alır metreyi...:)

orkuncetin
02-03-2007, 19:54
Kendimizi kadırmayalım bunlar masal BOYUT ELBETTEKİ ÖNEMLİDİR biz memelere bakmıyormuyuz?

bilhassa aldatan kadınlara bakın öncelik tabiiki duygusal tatminsizlik
ama sonrası ?? kısaca "O daha iyi beceriyor, doyuruyor vs vs"

çoğu kadın'a göre alet sert olacak kalın olacak belli bir uzunlukta olacak
en önemlisi içeride uzun süre kalacak ve aletin sahibi aleti kullanmayı iyi bilecek
kadın eline aldımı heybetinden şaşıracak etkilenecek sonra zaten gözlerini nasıl kapattığını ve teslimiyetini çoook iyi gözlemleyebilirsiniz

yani neymiş SIZE DOES MATTER yani büyüklük önemlidir !!!
Ne uzunu, ne kalını en makbul olanı içerde en çok kalanı lafı da yanlış diil ama ince olup içerde bi saat kalsa ne olur? sormak lazım :)

turizm sektöründeyim 30 yaşındayım ve 10 yıldır bir çok turistik tesiste bulundum ve her milletten kadınlarla yıllardır çok rahat ortamlarım oldu.
Tecrübelerime göre kadınlar çok duygusallar ve aşk varsa cinsel olaylara çook fazla değer vermezler (motorlar hariç)
yani kadın birinden hoşlanıp sevdiyse penis boyun önemini yitirir ama kısmen
o durumlarda dokunmak bile heyecan vericidir.
Yine de kadınların %90'ı için işlevi artı büyüklük/kalınlık önemlidir yani kalınlığı orantılı olan 18-20 cm boyutlarında bir penis onlar için ideal doyurucu boyuttur.Webden sex shoplara bakın küçük vibrator yada dildo satıyorlarmı hayır
sattıklarının boyuna bakın kadınların ne istediğini anlayın en basitinden
bu adamlar ticaret yapıyor ve iyi para kazanıyorlar bu işten küçük çok gitse onu satmazlarmı ?
Ama kadınlar birini yürekten seviyorlarsa büyük küçük olması önemlini yitirir
bu durumda sevgi ağır basar küçükte olsa belli bir kalınlıkta kadının toplam 8cm olan vulva'sının içinde bir süre kalabilen ve bunu yaparken sevgisini gösterebilen bir erkeği sırf penis boyu yüzünden aldatmazlar (motor ruhlu olanlar gerçekten doyumsuzlar yani illa büyük olsun beni doldursun diyenler hariç (seven aldatmaz zaten)

Penis büyütme ile ilgili piyasa da satılan ürünlerin çoğunun kandırmaca olduğunu doktorlar söylüyor zaten.
http://www.mutluinsan.com/forum_yaz.asp?KonuID=3&Page=1 adresinde de bu konu işlenmişti bi ara bakarsınız

ayrıca okumak isteyenler olabileceğini düşündüğümden hapla penis büyüteceğini iddaa eden bir siteden aşağıdaki yazıyı kopyaladım sitenin ürününü ve ismini reklam yapmak istemem ama aşağıda yazılanlar ilginç ve dikkate alınabilecek cümleler
en azından katılmasanızda okuyun böyle de bir fikir varmış diye bilin

____ALINTIDIR____

Kadınlar Neden Büyük Penis İsterler?
Gerek psikolojik gerekse fiziksel sebepler yüzünden kadınlar büyük penisli erkekleri tercih ederler. Bu, yıllardır süregelen araştırmaların ve anketlerin sonucunda elde edilmiş kesin bir sonuçtur. Her ne kadar kadınlar bunu direkt olarak söylemeselerde, bir erkekte en çok dikkat ettikleri şey, penisinin büyüklüğüdür.
Kadınlar birlikte olacakları erkeğin büyük penisli olmasını tercih ederler.

Peki Neden??
Eğer kadınların sadece cinsel tatmin nedeni ile büyük penis istediklerini sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Evet büyük penisin kadına çok daha büyük bir zevk vereceği doğrudur, ancak sebep sadece bu değildir. Kadınların büyük penisli erkekleri istemelerinin altında farklı sebepler yatar.
Çok eski zamanlarda kadınlar evlenecekleri erkekleri penislerine bakarak seçerlerdi (insanların çıplak dolaştığı zamanlarda) çünkü penisin büyüklüğünün erkeklik gücünün göstergesi olduğuna inanılırdı. Aradan binlerce yıl geçmesine rağmen insanoğlunun içgüdüleri halen aynı şekilde çalışıyor. Büyük penisli erkek, daha güçlüdür, daha çok güven verir, daha ihtişamlı ve çekicidir. İşte bu nedenle, penis büyüklüğü herzaman önemli bir etken olacaktır.
Kadınların Büyük Penis İsteme Sebepleri

Büyük bir penisin kadınlar üzerindeki psikolojik etkileri

Büyük Penis Tahrik Edicidir :
Bir kadının sizinle cinsel birliktelik yaşaması için öncelikle sizi arzulaması gerekir. Büyük penisli bir erkek kadında cinsel istek uyandırır. Kadın bir an önce sizin olmak ister çünkü o büyük penisin içine girdiğinde vereceği zevki çok merak etmektedir.
Genel olarak buna "Tahrik Olmak" denir. Tahrik olan bir kadının davranışları tamamen değişir, sürekli heyecanlıdır ve sürekli olarak sizinle sevişmek, yani içinde olmanızı ister.
Büyük göğüsler veya dolgun kalçalar nasıl erkekleri tahrik ediyorsa, büyük bir penis de kadını tahrik eder, cinsel istek uyandırır.

Büyük Penis Görsel Heyecan Verir:
Kadınlar görsellikten çok hoşlanırlar. Sizinle yatağa giren bir kadın penisinizin büyüklüğünü gördüğünde gerçekten heyecanlanır, kafasındaki soru işaretleri kaybolmaya başlar ve kan dolaşımı hızlanır, yani sizi arzulamaya ve istemeye başlar...

Büyük bir penis kadına görsel zevk verir:
Onu gördüğünde kadın heyecanlanır, tahrik olur ve ateşlenir. Aksini iddia etmek, kadın psikolojisini inkar etmek olur. Eğer büyük bir penisiniz yoksa, kadına görsel zevk veremezsiniz. Verdiğinizi sanırsınız ama ağzının suyunu asla akıtamazsınız...
Kadınlar içgüdüleri çok kuvvetli olan varlıklardır ve genellikle bu içgüdülerine göre hareket ederler. İnsanlığın meydana gelişinden beri kadınlar büyük penisli erkekleri tercih ederler. Büyük penis erkeklik gücünün simgesidir ve kadın kendini güçlü bir erkeğin yanında herzaman güvende hisseder...

Büyük penisin kadınlar üzerindeki fiziksel etkileri

Büyük Penis kadınlara daha mı çok cinsel zevk verir?
Tabiki Evet... Bir kadın, seviştiği erkeğin penisi ile farklı temaslar yaşar. Erkeğin penisi kadının birçok bölgesine temas eder. Zaten "Büyu değil işlevi önemlidir" saçmalığı buradan çıkmıştır.
Boyu da işlevi de çook ama çok önemlidir. Kadın erkeğin penisi ile nasıl bir temas kuruyorsa o şekilde zevk alır. Kadının
penisten aldığı iki çeşit fiziksel zevk vardır:

Dokunma ve Tatma Duyularında Hissedilen Zevk
Kadınlar avuçlarında büyük penis isterler. Kadınlar arasında yapılan anketler sonucunda, kadınların penise dokunmaktan ve onu okşamaktan büyük bir zevk aldıkları ortaya çıkmıştır.
Tıpkı erkeklerin büyük göğüs okşamak istemeleri gibi kadınlar da büyük penislere dokunmak ve okşamak isterler. Kadının ellerine aldığı büyük bir penis, küçük olandan çok daha fazla zevk verir.
Gerek görsel (yukarda anlatmıştık) gerekse fiziksel temas olarak kadını çok daha fazla tatmin eder.
Kadınlar sevişirken erkeklerin vücutlarına dokunmayı çok severler. Kadınların dokunma duyusundan aldıkları zevk erkeklerden fazladır. Kaslı kollar, çelik gibi karın kasları, ve iri bir penis.. Dokunmak istedikleri şey gerçekten büyük ve güçlü bir penistir.
Ayrıca, Oral sex konusunda da büyük penisin çok büyük avantajları vardır. Birçok kadın "ağızlarında büyük bir penis" istediklerini açıkça itiraf etmişlerdir. Ağızlarındaki iri bir penisin kadınları çok daha fazla tahrik ettiği ve heyecanlandırdığı anketler sonucunda kesinlik kazanmıştır.

Büyük Penisin Kadına Verdiği Esas Zevk
Büyük bir penis, kadına cinsel anlamda (vajinal ve klitoral) çok daha fazla zevk verir. Bu tartışılamaz bir gerçektir. Bunun nedeni de esas cinsel zevk "Birleşme" esnasında alınan zevktir. Yani penis vajinanın içinde hareket ederken hissedilen duygular, cinsel zevkin doruk noktasını oluşturur.
Kimi inanışlara göre cinsel zevkin birleşmeden değil birleşme öncesinde yapılan "önsevişme"den alındığı iddia edilir. Bu da tamamiyle büyük bir yanlıştır. Önsevişme, adı üzerinde çiftleri birleşmeye hazırlayan bir safhadır, esas cinsel haz birleşme esnasında yaşanır.
Cinsel birleşme esnasında kadın cinsel organında iki farklı zevk alma noktası işlev görür(vajinal ve klitoral). Büyük penis kadın cinsel organına çok daha fazla basınç uygulayacağı, yani başka bir deyişle daha çok içini dolduracağı için birleşme esnasında oluşan girip çıkma süreci zevk noktalarını çok daha fazla uyarır.
Kadının cinsel birleşme sonunda orgazma ulaşması için yani zevkin doruğuna çıkabilmesi için vajinası içerisinde hareket eden penisin hem uzunluk hemde kalınlık olarak tüm zevk noktalarını uyarabilecek kapasitede olması gerekir.
Küçük ve ince bir penis kadın cinsel organını yeteri kadar uyaramaz. Vajina (kadın cinsel organı) ve klitoris (kadın cinsel organı üst zevk noktası) yeteri kadar basınç görmediği için sinirlere gerekli uyarı oluşmaz ve alınan zevk çok düşük olur.
Eğer bir kadının orgazm olmasını yani onu zevkin doruklarına çıkarmak isterseniz, penisinizin gerekli büyüklükte, kalınlıkta ve sertlikte olması gerekir.
Bizim tekniklerimiz sayesinde penisinizin boyu uzar, çevresi kalınlaşır ve sertliği ciddi biçimde artar, böylece bir kadını gerçekten cinsel doyuma ulaştırarak onun vazgeçilmezi olabilir, çevrenizde ise bir efsane olabilirsiniz.
___________________________

bakın bu son paragrafı kopyalamayacaktım aslında ama EFSANE olma kısmı çok ilginç bununla ilgili bir anımı sizinle paylaşmak istiyorum
eski iş yerimde bir su sporları hocası vardı. İşi gereği sürekli turistlerle iç içe ve dil bilen rahat bir elemandı. Bayaa da çapkın biri olduğunu duyuyorduk. Bir akşam otel güvenliği sahilde bunu bir turistle birlikte olurken yakalamış kalk kadının üstünden demişler kadın zaten alman turist şaşırmış felan tabii neyse çocuk kalkmış kadının üstünden ama kalkarken güvenlikçinin gözü elemanın aletine takılmış kendi deyimiyle "ohaa mı.. ko.. çek çek bitmedi yaa flooop diye çıkarttı eleman koca aleti kadından" :)) tabii bunu bize ve başkalarına da anlattı
sonuçta zaten hakkında rapor tutulmuş herkes olayı öğrenmişti ama güvenlikçi olaya alet yönünden yaklaşıp bu şekilde herkese anlatınca eleman efsane oldu tabii :)
sonuç felaketti o sezon herkes için :)
istisnasız sırf meraktan o kişiyle beraber olan kadınları öğrendikçe hepimiz sinir oluyorduk elemana
hepimiz şaşkındık bir laf birini bu kadar nasıl efsane yapabilir diye
öyle ki personelden tutun müşteriye kadar amcaya vermeyen kalmamış

neden ? alet büyük bi de ben bakayım tadına merakından dolayı

nacizane tavsiyem dar kot giymeyin! araplar gibi bol şeyler giyin sallansın biraz rahat etsin sıkışmasın
bir takım egzersizler var evet bu doğru onlarla biraz fark ettiğini ben biliyorum kendimde denedim çünkü :)
aklıma hep bu konuda şu gelir
hani afrikada boyunlarına zürafa gibi halka takan kabileler vardır ya onlar o demir halkalar sayesinde yapıyorlarsa...?
ama hap pompa vs işe yaracağını düşünmüyorum ameliyat ise kesinlikle ereksiyon hali 9cmden küçükse düşünülmesi gereken zor bir operasyon erkekliğinizden bile olabilirsiniz ameliyat iyi gitmezse

velhasıl kelaaam BOYUT önemlidir KALINLIK önemlidir ama GEÇ BOŞALAN çok daha önemlidir bırakın önce partneriniz gelsin onların gelmesi daha zor malum siz 5 gitseniz ne olur 1 gidemedikten sonra

saygılarımla

safkan58
02-03-2007, 20:00
oku oku bitmez valla.:)

Yen@l
02-03-2007, 20:18
Dünya iki uzuv un üzerine kurulmuş. Gerisi boş işlermiş. :)

sexymanTR
02-03-2007, 21:44
Dünya iki uzuv un üzerine kurulmuş. Gerisi boş işlermiş. :)

2 uzuv değil de 2 bacak orası olsa gerek. :D yoksa kadınlar erkekleri bu kadar rahat ve çok kullanamazdı.? ben standart dışı grupta yer almamla beraber psikolojik kontrolü sağlayarak ereksiyon v.b durumlara hakim olabilmekteyim.bunların yanında masturbasyon yapanlar için önemli bir bilgi vereyim.

masturbasyonun erkekte önemi fazladır.fiziksel olarak güçlü olanlarımız günde 3 kez boşalabildiği gibi 1 kez de boşalabilir.şimdi önemli ip noktasını vurgulayım.!!! fiziksel ne kadar güçlü olursanız olun, masturbasyonunuzu dengeli yapın.!!! günde 1 kez boşalarak ihtiyacınızı gideriyorsanız.her gün günde 1 kez boşalın.dengesiz boşalmalar penisin ereksiyon gücünü düşürmektedir.!!! ereksiyonu vucut yapısının kasmayacak şekilleri kullanarak yapın...!!!

Örnek ; ayakta masturbasyon şekli ayak adeleleri başta olmak üzere kasarak vucudu yıpratacak ve yoracaktır.

n-Gin
03-03-2007, 16:33
ya ben eline mezura alıp şeyini ölçenlere inananıyorum ya :)

şaka bi yana aslında önemli olan kalınlığı , sonra uzunluk ve işlev gelir...vajina kenarlarına yapılan baskı daha önemlidir bence....

01adanalım®
03-03-2007, 17:23
Okudum kırıldım ya gülmekten walla su konusmalara bak dilinize saglık benı guldurdunuz Allahta cümlenizi güldürsün :D:D

Saygılar...

a.m.g
16-03-2007, 14:48
olayı sevdim ya yok boyu yok kalınlığı eline aldımı tutabilsin yeter

5harf
01-11-2007, 23:25
uzun olsun ersin, kalın olsun gersin