PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : merhaba

sefa
24-01-2006, 21:00
selam arkadaslar araniza yeni katildim um arim banada aranizda yer vardir amacimiz biliyorsunuz paylasmak bildiklerimizi paylasmak bilmediklerimizi ogrenmek hepinize selamlar.

sefa
24-01-2006, 21:18
selam arkadaslar ben aslinda 3 gun once sule nickiyle foruma uye oldum fakat sonra ayni nickim ve paswodumla giris yapamadim sifrem nickim dogru ama giremedim sifre istedim msnme sifre gelmedi sizce bir sakincasi varmi varsa sule isimli nickimi silebilirsiniz bende sefa nickiyle oglumun msn adresiyle tekrar uye oldum yanlis bir sey varsa veya yasaksa lutfen beni uyarin cunku bilmiyorum ne yapmam gerekse yazin herkese selamlar.

Arjin
24-01-2006, 23:03
Forumumuza hoş geldiniz,forumumuzu tercih ettiğiniz için teşekkürler.forumumuzda herkese bolca yer vardır:) ilk üyelik isminizle giriş yapamayışınızın nedeni muhtemelen üyeliğinizin aktivasyonunun hemen gerçekleşmemiş olmasındandır,belli bir süre sonra aktive edilir. yeni üye isminizin aktivasyon işlemi gerçekleşmiş olduguna göre bir problem yok,eski üye isminiz silinecek,çünkü birden fazla üyelik ismiyle foruma kayıt olmak forum kurallarına aykırı.ben yönetici abimizden birine haber veririm.
hayırlısı olması dileğiyle...
saygılar...

eniss
24-01-2006, 23:43
Hoşgeldiniz @sefa arkadaşım , ilk nickiniz olan @sule silinmiştir , forumumuzda iyi vakit geçirmeniz dileği ile...

ens@r
25-01-2006, 08:55
hoşgeldiniz forumumuz da umarız çok iyi vakit geçirirsiniz...
İyi Forumlar...
Saygılar...

sefa
25-01-2006, 18:44
arkadaslar hepinize ayri ayri tesekkur ederim umit ediyorumki bilmediklerimi sizlerden ogrenecegim bildiklerimi arkadaslarimla paylasacagim ayrica tonytr arkadasimada tesekkurlerimi sunarim bana bu boarda uye olmam vesilesinde cunku bordunuzu tanimiyordum.

w0w
25-01-2006, 19:39
Hoş geldin....İyi vakit geçirmek dileğiyle