PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FastSatfinder 2.6.0

sanko86
09-01-2008, 15:18
FastSatfinder 2.6.0 (http://www.zshare.net/download/63357772aeb4d5/)
http://i30.servimg.com/u/f30/11/27/18/12/satfin11.jpg

Türkçe:ne işe yarar.Tv kartınız ile uydu (çanak) ayarı yapmak için geliştirilen bir program.

FastSatfinder is the most complete virtual satellite finder A vitual satellite finder is a program used to point and tune your satellite dish accurately at any satellite.
In fact, you do not need any device other than a pc dvb-s tuner in order to use virtual satellite finder. currently available. It will help you to setup a satellite system and easily find the signal from a satellite. In fact, you do not need any device other than a pc dvb-s tuner in order to use virtual satellite finder. It already supports many DVB-S PC Tuners DVB-S PC TV Tuner (digital satellite TV card/box) is a TV receiver that connects to your computer via PCI, PCI-E, USB or FireWire port, allows you to setup a satellite system and easily find the signal from a satellite, watch digital satellite TV on your PC, listen to digital radio, receive digital Teletext from satellite, record digital satellite TV directly to disk, receive Internet via satellite, and much more. from different hardware manufacturers, such as Hauppauge, Pinnacle, TechnoTrend, TechniSat.... For an up-to-date list of devices supported by FastSatfinder, see " Supported Devices and Drivers" section
-----------------------------------------------------------------------
What isIn this new version?:
1. Added a lot of improved signal detection mechanisms.
2. To improve usability added a new skin codename "Just".
3. You can compose, view, modify and control all graphical elements of FastSatfinder.

Supported Devices & Drivers(Desteklediği Kartlar)
Many devices are supported and the list of supported devices is growing constantly:
- Acorp TV878DS/DS110/DS120
- ADS Tech Instant TV DVB-S (Part Number: PTV 341)
- Aver DVB-S
- Compro VideoMate DVB-S
- DVBWorld USB2.0 DVB-S/DVBWorldDTV(PCI-Sat) New PCI and USB cards from DVBWorld...
- FireDTV, Floppy DTV
- GeniaTech DigiStar DVB-S/S2 cards
- Hauppauge Nova SE2/HD-S2/HVR3000/HVR4000...
- Kworld DVB-S 100 compatible (Vstream, Dynavision..)
- LifeView FlyDVB DVB-S/Trio/...
- Netcast DVB
- Nexus, Premium (SkyStar1 driver 2.x from TechnoTrend)
- Pinnacle PCTV Sat/Pro/Dual...
- Technisat SkyStar 2, SkyStar HD, SkyStar USB 2.0, SkyStar USB Plus(use TT-Connect 2400)
- TechnoTrend TT1200/1401/2400/3200/3600/3650
- TwinHan 1034/1041/... and compatible (VisionDTV, Power Color, Chaintech,...)
- Other DVB-S Cards with BDA driver (With some cards problems are possible)

Skystar.org full link. İnen dosyanın sonunda rar uzantısı yoksa, sonuna rar ilave edip, değişikliği onaylayın. Sonra, rar dosyasını buraya çıkar yapınız ;

http://skystar.org/arsiv/index.php?dir=dvb-players/&file=FastSatfinder_2.6.0.rar

gunx
12-02-2008, 14:58
Fastsatfinderin lisanslı kullanıcısıyım,
Son sürüm, 2.7,0 da küçük bir "bug" var. "Level" taraması yapıldıktan sonra
"export" butonuna basınca transponderlerin bütün seviye ve kalite sinyallerini
göstermesi gerekirken,küçük bir kısmı export edilebiliyor,sorunu "mixesoft" a duyurdum,gelecek sürümde düzelteceklerini bilirttiler.Bilgilerinize sunarım.
saygılarımla,
gunx

toyoko
19-06-2008, 15:06
ben kullanamadım bu programı diseqc ayarını yapamıyorum 4 lü diseqc var çift çanak var hotbirde bakan çanaktan eutelsatw3 ü de almak istiyorum sadece download için. ancak şimdiye kadar hiç bir ilerleme yok. ufacık bir sinyal bile göremedim. bu programın türkçe yaması varsa veya yardımcı olabilecek bir arkadaş veya çift lnb tek çanak kullanan bir arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum

sanko86
20-06-2008, 07:19
Evet o şekilde bendede sorun yarattı bende tek çanak bağlı iken ayar yapmayı deniyordum.

sanko86
23-10-2008, 11:57
Evet ilk önce skystar (http://skystar.org/arsiv/index.php?dir=dvb-players/&file=FastSatfinder_2.6.0.rar) linkindekini indirdim.Diğerlerinide indirdim kıracklar çalışmıyo.Ayriyeten kırack.am sitesindeki kırackıda buldum,sizin verdiğiniz kırackla aynı kırack zaten oda aynı vaziyette çalışmıyo.Yada dene istersen acaba ben mi yanlış yapıyom.İlgin için Teşekkürler

şimdi deneme yaptım kurup crack klasöründeki FastSatfinder dosyasını C:\Program Files\Mixesoft\FastSatfinder\2x klasöründeki ile değiştirdim ve about dedim ve
sonuç:
http://www.skystar.org/resim/images/603919about.JPG

zhtsari09
26-11-2008, 10:43
bu program sadece bulunmuş uyduyu en ince ayarı yapmak için bence.ss2 ve bu program ile uyduyu bulamadım. ama bulunmuş olan türksata ince ayar yaptım. ss2 ile uydu bulmak için başka programlar varmı? teşekkürler

bu program çok güzel ama çanağınız dereceleri yönleri belirten bir çanak olması gerekir. bu program daha çok motorlu çanaklar için galiba.

sanko86
27-11-2008, 07:46
Açıkcası ben tv ve receiver ile ayarlama ile deneyerek bulmaya çalışıyorum.
37 ekran tv+receiver

cemocem
13-02-2010, 19:19
çatıdaki anteni ayarlamak için bilgisayarı çatıyamı çıkaracaz acaba?:)...yanlız anteni ince ayar ayar yapmak için bu programı tek geçerim kullandım çünkü..teşekkürler

06ensar
07-10-2016, 21:04
Yeni link veya sürüm yokmudur sırf bunun için foruma üye olmuştum..

atlas
07-10-2016, 21:12
-= Hidden Content =-

ilk mesaja teşekkür bölümüne tıklarsan gizli link açılır . açılan linkte mevcut..

hayro62
11-10-2016, 18:37
teşekürler