+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 88 Sayfa bulundu

Konu: BtkCam Development

billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    26
    Tecrübe Puanı
    964
    ayrica arkadaslar hafta sonu firsati olan arkadaslar olursa bir yerlerde oturup tanisma ve muhabbet etme firsatimiz olabilir. Her hangi bir mekanda (cafe, bistro, isyeri...) bulusabiliriz.
    Vakit ve mekan uygun olursa da source uzerinden inceleme ve anlatma olabilir. Egitimden cok muhabbet seklinde...

Ctesi ve pazar benim icin uygundur..
    Latest Btkcam Info @
    www.btksoft.com

Btkserver Configuration Generator
    www.btksoft.com/srvcfg

Doppler yararli uye Doppler yararli uye Doppler yararli uye Doppler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    122
    Tecrübe Puanı
    856
    icapçıyım maalesef, ah bir gelebilsem keşke..

SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    387
    Thanked 4.127 Times in 629 Posts
    Tecrübe Puanı
    2459
    Selam akşam müsaitim ,yarında =)) kimse yokmu ?

billytk??

ÇAVUŞ
    krk000 Herkesce takdir edilen guvenilir uye krk000 Herkesce takdir edilen guvenilir uye krk000 Herkesce takdir edilen guvenilir uye krk000 Herkesce takdir edilen guvenilir uye krk000 Herkesce takdir edilen guvenilir uye krk000 Herkesce takdir edilen guvenilir uye krk000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    62
    Tecrübe Puanı
    163
    Sevgili billytk;

En son Btkemu da donmalarin ve takilmalarin asil sebebinin Thread olmayan tcp socket kullanımından kaynaklandığını belirtmiş idiniz ve bunu thread tipine cevireceğinizden bahsetmiştiniz.

Acaba bu konu hakkında bir çalışmanız mevcutmu ve yakında dvbs plugin için bir fix çıkarabilirmisiniz.
    Konu krk000 tarafından (06-01-2013 Saat 22:06 ) değiştirilmiştir.

zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    Topic açılalı 1 ay olmuş maşallah ben yeni görüyorum
    Kendi kendime bir nevi sitemle başladım öncelikle. İnanın bazen burnumun ucunu görmüyorum hala kızıyorum kendime çünkü önem verdiğim bir konu ile ilgili açılan bölümü görmemişim tabii bunun kendimce bazı haklı sebeblerimde var görememin neyse.

bu bölüm için Başta tonytr ve billytk hocam olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum umarım çok faydalı olur bu konuda bilgi edinmek yada öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza.

zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    @billytk hocam 11 ve 19 numaralı postlardaki bilgileriniz için çok çok teşekkürler. Dediğiniz gibi orta düzey yazılım bilgisi olan arkadaşlar bu verdiğiniz bilgiler ile temel alırsa ilerisi için faydalı çalışmalar çıkartanlar olabilir. ancak işin birde diğer yönü var şifreleme sistemlerini gerçekten bilgi seviyesi çok ileri olan kişilermi public ediyor yoksa key tarzı yada karttaki açıkları sızdıran yayıncı kuruluşların kendisimi_?Yanılmıyorsam sadece cryptoworks, nagra ,via , nds v.s şifreleme sistemlerinin çalışma mantığını bilmek yetmiyor DES ve RSA da kullanıyor bu sistemler yani bir nevi şifreleme sistemi içinde şifreleme sistemi var ben özellikle cryptoworks algoritması içinde des ve rsa bölümlerini gördüm yanılıyormuyum billytk hocam?

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.591 Times in 868 Posts
    Tecrübe Puanı
    2468
    düzenleme...
    Konu serkanguzel tarafından (01-03-2014 Saat 19:08 ) değiştirilmiştir.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    hocam merhaba gerekli çalışmalar başlatılmıştır daha önce Delphi plan dilimizi c++ a çevirdik ancak sabır. Kodlar hazır ancak billytk hocam kendi threadini yazacak.
    Konu serkanguzel tarafından (01-03-2014 Saat 19:08 ) değiştirilmiştir.

9. The Following User Says Thank You to zombi For This Useful Post:

serkanguzel (29-01-2013)

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.591 Times in 868 Posts
    Tecrübe Puanı
    2468
    düzenleme...
    Konu serkanguzel tarafından (01-03-2014 Saat 19:09 ) değiştirilmiştir.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    Bu güne kadar DevC++ derleyicisi ile yapmak için inat ediyordum. DvD sürücüm kullanmaya kullanmaya toz tuttu sanırım çalışmıyor çalışssa idi vs2008 yükleyip yeni bir arayüz hazırlayacaktım ..

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks