Konu Kapatılmıştır
Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 45 Sayfa bulundu

Konu: DVBViewer Pro 5.1.0.0 Full

ONBASI
    zurnaci is on a distinguished road zurnaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    51
    Tecrübe Puanı
    38
    Alıntı serkanguzel´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende öyle bir sorun bulunmamaktadır. Anten sisteminizi kontrol ettiriniz.

Kolay gelsin.
    anteni dusundumde normal tv de sorun goremedim pc de oluyor

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.591 Times in 868 Posts
    Tecrübe Puanı
    2468
    Alıntı zurnaci´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    anteni dusundumde normal tv de sorun goremedim pc de oluyor
    O takdirde, birden fazla codec yüklediyseniz, tüm codec'leri kaldırınız.

Devamında, Codec kalıntılarını da temizlemek için, codec temizleyici kullanınız. (Google'dan araştırınız.)

Devamında son sürüm "Lav Filters" codec'i kurunuz. Lav tüm işlemler için yeterli gelecektir.

Kolay gelsin.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

3. The Following User Says Thank You to serkanguzel For This Useful Post:

zurnaci (14-05-2013)

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    51
    Tecrübe Puanı
    38
    O takdirde, birden fazla codec yüklediyseniz, tüm codec'leri kaldırınız.

Devamında, Codec kalıntılarını da temizlemek için, codec temizleyici kullanınız. (Google'dan araştırınız.)

Devamında son sürüm "Lav Filters" codec'i kurunuz. Lav tüm işlemler için yeterli gelecektir.

Kolay gelsin.
    allah razi olsun direk lav kurdum donmma olmuyo su anda.. 64 bit olani var kurulum dosyasi yok icinde onu nasil yapiyoruz sadece rar icinden dosyalar cikti..
    Konu zurnaci tarafından (14-05-2013 Saat 22:55 ) değiştirilmiştir. Sebep: duzeltme

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Tecrübe Puanı
    2468
    Alıntı zurnaci´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    allah razi olsun direk lav kurdum donmma olmuyo su anda.. 64 bit olani var kurulum dosyasi yok icinde onu nasil yapiyoruz sadece rar icinden dosyalar cikti..
    Bende win8 64 bit kullanıyorum ve bugün çıkan, aşağıda verdiğim, son sürüm bunu kurdum.

EXE dosyasıdır. Direkt kurabilirsiniz. Yalnız kurmadan önce, önceki Lav Filters'i kaldırmayı unutmayınız. Esasında codec kurarken hiç bir zaman kurulu codec'in üzerine yenisi kurulmamalıdır.

https://rapidshare.com/#!download|40...67FCFD784FEF4E

Kolay gelsin.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

6. The Following User Says Thank You to serkanguzel For This Useful Post:

zurnaci (14-05-2013)

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    51
    Tecrübe Puanı
    38
    Bende win8 64 bit kullanıyorum ve bugün çıkan, aşağıda verdiğim, son sürüm bunu kurdum.

EXE dosyasıdır. Direkt kurabilirsiniz. Yalnız kurmadan önce, önceki Lav Filters'i kaldırmayı unutmayınız. Esasında codec kurarken hiç bir zaman kurulu codec'in üzerine yenisi kurulmamalıdır.

https://rapidshare.com/#!download|40...67FCFD784FEF4E

Kolay gelsin.
    bende bunu indirmistim ustteki exe sizin verdiginizle dosya boyutlari farkli ama surun numaralari ayni. alttakide exe olmayan 64 bit
    http://www.free-codecs.com/LAV_Filters_download.htm
    Konu zurnaci tarafından (15-05-2013 Saat 00:09 ) değiştirilmiştir. Sebep: duzeltme

Doppler yararli uye Doppler yararli uye Doppler yararli uye Doppler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    122
    Tecrübe Puanı
    856
    Teşşekürler kardeş, yalnız şöyle bir sorun var, Alt DVB kullananlarda driver tanıtılması gerekmezken, bu programda mutlak gerekiyor diye biliyorum. Yani Alt DVB'den buna geçiş yapanların, TV kartına uygun driver tanıtması gerekecektir, ben yapamıştım bir türlü, team ile bağlanıp bir arkadaş yardım etmişti..

Saygılar..

Not: Bende Lisanslı var..

nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    107
    Tecrübe Puanı
    196
    altdvb 2.2 de eyer benim kullandığım 2007 dide çıkan türkçe İngilizceyi kurduysanız ilk etapta devices klasöründeki drayvır sürücülerini kartlara göre değiştirmeniz gerekecektir ayrıyetten transponders klasöründeki ini dosyalarını dvb s kartlarda normal olarak bırakılır dvb s2 kartlarda transponders lere müdahale edilir dvbwieride normal olarak kurulur çalışan kartların listesi vardır dvbwieride şuan çoğu karta destek verilmiştir saygılarımla

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Tecrübe Puanı
    2468
    AltDVB ve DVBViewer ikiside kurulu şu an.

TechnoTrend S2-3200 Tv kartı kullanıyorum.

DVBViewer'de 32 yada 64 bit işletim sistemine göre, tv kartının driver'ını PC tanıtmak gerekiyor.

AltDVB'de ise, @nexx45 hocamın belirttiği gibi, tv kartı markasına göre diseqc driver'ı kullanılması gerekmektedir.

C:\Program Files(x86)\AltDVB\Device\"Tv kartının diseqc driver'ına ait dosya" şeklinde olacak.

Birde PC'de artık bir tek codec kullanarak, tüm DVB arayüzler çalıştırılabilir. Eskiden Cyberlink'in codec'ini kurup, ses için ilaveten AC3 codec'te kuruyorduk. Şimdi tek codec ile ses dahil hepsi sorunsuz çalışıyor. Lav Filters ile...

Kısaca; PC'de tüm DVB arayüzler için tek codec ve Lav Filters kullanarak hepsini çalıştırmak mümkündür.

Tabi Lav Filters codec kurunca, DVBViewer'de başka ayar yapmaya gerek kalmadan çalışırken, AltDVB'de Lav Filters'e uygun Graph dosyasının kullanılması gerekmektedir.

AltDVB'de "Lav Filters" codec için lüzumlu graph dosyası ; [Only registered and activated users can see links. ]

"C:\Program Files(x86)\AltDVB\Graphs\dvb_lavfilters.grf" şeklinde olacaktır.

Kolay gelsin.
    Doğru bilginin adresi...

11. The Following User Says Thank You to serkanguzel For This Useful Post:

Doppler (15-05-2013)

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Tecrübe Puanı
    2468
    SU'dan iki üye, bu 5.1.0.0 sürümünün crack'lisini vermiş.

5.1.0.0 sürümünü; benim burada verdiğim dosyalar + anlattığım yöntem ile orijinalini kurmak varken, neden crack'lisi ile uğraşayım ki?

Hani orijinalini kurma imkanı olmaz, programı çalıştırmak için crack'lerden istifade edilir.

Bu crack'ciler ille de fantezi yapacağız diyorlar galiba...
    Doğru bilginin adresi...

13. The Following User Says Thank You to serkanguzel For This Useful Post:

cemocem (19-05-2013)

nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    107
    Tecrübe Puanı
    196
    birşey ilave edeyim bazı sitelerde sanki dvbwieri 5.0 üzeri türkçe dil dosyaları ayrı gibi tanıtılıyor türkçe dil dosyaları dvbwieri 4.50 de ne kullanıyorsanız bu zamana kadar türkçe dil dosyası değişmemiştir hadu ve btc kam 2 side çalışmaktatır 2 dosyayıda MDPlugins bunun içine attım tam ismini verdim yanlış anlamalar olmasın diye büyük harfle olan yerlerinide saygılarımla

Konu Kapatılmıştır
Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks