Konu Kapatılmıştır
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 45 Sayfa bulundu

Konu: DVBViewer Pro 5.1.0.0 Full

ÜSTÇAVUŞ
    pascal123 Herkesce takdir edilen guvenilir uye pascal123 Herkesce takdir edilen guvenilir uye pascal123 Herkesce takdir edilen guvenilir uye pascal123 Herkesce takdir edilen guvenilir uye pascal123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    350
    Tecrübe Puanı
    222
    keyy tool exe hatası verıyo
    BuGüN DosT YâRâLaNMıŞ YiNé GöNLüM HoŞ DeiL..!!

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.597 Times in 868 Posts
    Tecrübe Puanı
    2469
    Alıntı pascal123´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    keyy tool exe hatası verıyo
    Daha önce DVBViewer kurmuşsunuz demek ki...

İlk mesajda anlattığım hazırlık aşamalarını titizlikle uyguladıktan sonra, kurulumu yapınız. Sorunsuz kurarsınız.

Kolay gelsin.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

ONBASI
    mikael is on a distinguished road mikael - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    118
    Tecrübe Puanı
    42
    Alıntı pascal123´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm kurulumu yapamıyorum Keytool.exe Locked hatası verıyor arkadsşlar çözümü nedır acaba .. dvb viewer 5.0 sorunsuz kullanıyodum sildim dvb viewer 5.1 kurmayı denedım .Keytool.exe Locked hatası verdı tekrar 5.0 kurmayı denedım yıne Keytool.exe Locked hatası verdı bende dvb viewer 4.9 geri dönmek zorunda kaldım çözümü nedır arkadslar yardım edrmısınız saygılar..
    kardeş keytolexe nin üzerine sag tıkla ismini değiştir mesela keytolexe 2 yaz sonra tekrar dene olacaktır.

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Tecrübe Puanı
    2469
    Alıntı mikael´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş keytolexe nin üzerine sag tıkla ismini değiştir mesela keytolexe 2 yaz sonra tekrar dene olacaktır.
    Bu bahsettiğiniz işlem, "regedit" de kayıtlı keytool ruhsatını aşmak içindir.

Bu işlemi yapmak yerine, regedit'deki kayıtları silmek daha iyidir.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

ONBASI
    yusuf_doglu is on a distinguished road yusuf_doglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    202
    Tecrübe Puanı
    33
    teşekkürler.Benim orijinal lisansım var ancak lisansı artık kabul etmiyor.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Tecrübe Puanı
    2469
    Alıntı yusuf_doglu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler.Benim orijinal lisansım var ancak lisansı artık kabul etmiyor.
    İlk mesajda yazılı hazırlık aşamasını titizlikle uygulayın, sorunsuz kurarsınız.

Kolay gelsin.
    Doğru bilginin adresi...

ÇAVUŞ
    hackers_kral herkesin tanidigi uye hackers_kral herkesin tanidigi uye hackers_kral herkesin tanidigi uye hackers_kral herkesin tanidigi uye hackers_kral herkesin tanidigi uye hackers_kral herkesin tanidigi uye hackers_kral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    32
    Tecrübe Puanı
    130
    Şöyle bir sıkıntı var bende program geyet güzel çalışıyor lakin zamanlama kaydırmayı aktif ettiğimde (Geri sarma Olayı) yaklaşık 1 saat sonra program kendini kapatıyor. Bu husus hakkında çözüm önerisi olanlar bilgilerini paylaşırsa memnun olurum

Paylaşmaktan Zarar Gelmez 1 Teşekkürdende

01101000011000010110001101101011011001010111001001 1100110101111101101011011100100110000101101100

68 61 63 6B 65 72 73 5F 6B 72 61 6C

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Tecrübe Puanı
    2469
    Alıntı hackers_kral´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şöyle bir sıkıntı var bende program geyet güzel çalışıyor lakin zamanlama kaydırmayı aktif ettiğimde (Geri sarma Olayı) yaklaşık 1 saat sonra program kendini kapatıyor. Bu husus hakkında çözüm önerisi olanlar bilgilerini paylaşırsa memnun olurum
    Dostum bu sorunu DVBViewer forumda, arayüzün yazarı @hackbart'a bildirmelisin. Zira kullandığın time-shift özelliğini burada çoğu kişinin kullandığını sanmıyorum.

Yalnız emin olmamakla birlikte, belirttiğin aksaklık donanım yetersizliği gibi duruyor. Bahse konu işlem esnasında, PC'deki harddisk buffer olarak görev yapar. Harddisk'in buffer olarak kapasitesi doldu ise, program yazarı, DVBViewer'i kapatacak şekilde programlamış olabilir.

Kolay gelsin.
    Doğru bilginin adresi...

ONBASI
    KIRKY is on a distinguished road KIRKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    5
    Tecrübe Puanı
    31
    çok sağol ben 4.5.0 sürümündeydim senelerdir buna geçeyim umarım codec işlerini becerebilirim

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Tecrübe Puanı
    2469
    Alıntı KIRKY´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok sağol ben 4.5.0 sürümündeydim senelerdir buna geçeyim umarım codec işlerini becerebilirim
    Yüklü codec var ise, hepsini kaldır. Codec temizliği yap. Registry 'de codec uzantıları var ise, onları da temizle.

Sonra Lav Filters 'in en son codec 'ini kur. H.265 'i bile çözümlüyor. Çokta kolay kuruluyor. Ses dahil tüm işler için Lav yetiyor.

Kolay gelsin.
    Doğru bilginin adresi...

Konu Kapatılmıştır
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks