Konu Kapatılmıştır
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan
BirinciBirinci ... 3 4 5
41 den 45´e kadar. Toplam 45 Sayfa bulundu

Konu: DVBViewer Pro 5.1.0.0 Full

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.591 Times in 868 Posts
    Tecrübe Puanı
    2468
    Alıntı azimli´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    dvbviver içinde gelen trans editte blind scan var ama onu denedinizmi?
    Denedim. Benim kart blindscan'ı desteklemediği için çok uzun sürüyor. Saatlerle ifade edilecek kadar uzun yani...

Blind Scan ( Kör tarama ) işlevi, öncelikle TV kartınca donanımsal olarak desteklenmesi gerektiğini hepimiz biliyoruz. Destekleyen Tv kartlarına şurada değinmiştim;
    [Only registered and activated users can see links. ].

Fakat blindscan'ı destekleyen kartlarla da, Transedit ile kör taramanın uzun sürdüğü belirtilmişti.

Kısaca detaylı ve hızlı kör tarama yapmak isteyenler ;

* Pratik ve amatörce yapmak isteniyorsa, "Easy Blindscan Pro" yu kullanmalıdır.

* Detaylı ve profesyonelce yapmak isteniyorsa, "CrazyScan "ı kullanmalıdır.

Saygılar, sevgiler.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

2. The Following User Says Thank You to serkanguzel For This Useful Post:

azimli (14-01-2014)

ER volkanpasha2011 is on a distinguished road volkanpasha2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    9
    Tecrübe Puanı
    0
    Teşekkür ederim güzel paylaşımınız için. Bahsettiğiniz şekilde kurulumu yaptım. Sorunsuz çalışıyor.
    Bir sorum olacak. Bundan önceki sürümlerde de başıma geldi bu durum.

Programı açtığımda ve kanalları açtığımda, kanal kaydetme kısmı da aktif, buna rağmen, görünümdeki program görüntü şeklini her değiştirmeme rağmen, kapatıp açtığımda yine default görüntü ayarına geçiyor. (skin kısmından bahsediyorum) Bunu nasıl istediğim ayarda sabit kalmasını sağlayabilirim)

Teşekkür ederim.
    Konu serkanguzel tarafından (18-05-2016 Saat 13:20 ) değiştirilmiştir. Sebep: alıntı çıkarıldı.

4. The Following User Says Thank You to volkanpasha2011 For This Useful Post:

serkanguzel (24-01-2014)

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.591 Times in 868 Posts
    Tecrübe Puanı
    2468
    Alıntı volkanpasha2011´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim güzel paylaşımınız için. Bahsettiğiniz şekilde kurulumu yaptım. Sorunsuz çalışıyor.
    Bir sorum olacak. Bundan önceki sürümlerde de başıma geldi bu durum.

Programı açtığımda ve kanalları açtığımda, kanal kaydetme kısmı da aktif, buna rağmen, görünümdeki program görüntü şeklini her değiştirmeme rağmen, kapatıp açtığımda yine default görüntü ayarına geçiyor. (skin kısmından bahsediyorum) Bunu nasıl istediğim ayarda sabit kalmasını sağlayabilirim)

Teşekkür ederim.
    Ben skin ayarları hiç uğraşmadım. Yani tecrübe ettiğim bir husus değil.

Bilen bir arkadaş yanıtlarsa daha iyi olur.

Saygılar, sevgiler.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

6. The Following User Says Thank You to serkanguzel For This Useful Post:

volkanpasha2011 (24-01-2014)

azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    745
    Thanked 1.449 Times in 517 Posts
    Tecrübe Puanı
    1086

selamlar seçenekler görünümden buraya ulaşınca herhalde burayı kastettiniz. görüntü ayarları buradan yapılıyor bende sorun çıkarmadı. bendeki lisanslı sürüm belki ondandır. Ama siz codekler ile oynayın hepsini lav codec seçip deneyin ayarları yapın kaydettiğiniz şekilde kalması lazım kolay gelsin.
    Konu azimli tarafından (26-02-2014 Saat 02:19 ) değiştirilmiştir.

ONBASI
    vvasi is on a distinguished road vvasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    449
    Tecrübe Puanı
    34
    Thanks!

Konu Kapatılmıştır
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan
BirinciBirinci ... 3 4 5

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks