Konu Kapatılmıştır
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 26 Sayfa bulundu

Konu: DVB SoftCam Emu " EREN "

zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    @serkan forumdaki vPlug 2.4.6 exe yi indir [Only registered and activated users can see links. ]
    Bunu plugins klasörüne kur. Tabii kurmadan önce sen kullandığın ayarların yedeğini önceden al. Kurduktan sonra Dünkü verdiğim plugin dosyasının içine son tonytr nin verdiği softcami atarak öyle dene çözülecek.Bunu yaptıktan sonra vPlug.dll yi plugins klasöründen çıkart yada vPlug ı deaktif yap.

EREN de alttaki mesaj penceresine dikkat edersen vPlug.exe yi kurmanı isteyen bir mesaj geçmiştir mutlaka. Bahsettiğin TV Globo kanalını .mdl dosyalarını okuyamadığından açılmıyor söylediğimi aynen yaparsan açılacaktır.

Birazda yerli malı kullanalım dimi

2. The Following User Says Thank You to zombi For This Useful Post:

serkanguzel (29-09-2013)

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.591 Times in 868 Posts
    Tecrübe Puanı
    2468
    Alıntı zombi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    @serkan forumdaki vPlug 2.4.6 exe yi indir [Only registered and activated users can see links. ]
    Bunu plugins klasörüne kur. Tabii kurmadan önce sen kullandığın ayarların yedeğini önceden al. Kurduktan sonra Dünkü verdiğim plugin dosyasının içine son tonytr nin verdiği softcami atarak öyle dene çözülecek.Bunu yaptıktan sonra vPlug.dll yi plugins klasöründen çıkart yada vPlug ı deaktif yap.

EREN de alttaki mesaj penceresine dikkat edersen vPlug.exe yi kurmanı isteyen bir mesaj geçmiştir mutlaka. Bahsettiğin TV Globo kanalını .mdl dosyalarını okuyamadığından açılmıyor söylediğimi aynen yaparsan açılacaktır.

Birazda yerli malı kullanalım dimi
    Bu şekilde de açılmadı maalesef...

Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    273
    Thanked 7.499 Times in 196 Posts
    Tecrübe Puanı
    1893
    Dvbdream da biss butonu çalışmıyor ama diğer kanallarda çok hızlı açıyor(keyi giriyorum sete tıklıyorum öyle kalıyor)

Dvbviewer ile hiç bir kanalı açamadım. Program açıışında ilk resimdeki hatayı veriyor kapatırkende ikinci resimdeki hatayı veriyor.

Konu zyadas tarafından (29-09-2013 Saat 20:05 ) değiştirilmiştir.

zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    @zyadas hocam eren.dll bulunduğu dizin içinde vModules dosyasını bulamıyor eğer dosya var ise libeay32.dll ve libssl32.dll kütüphanelerini windows
    -> sistem32 klasörü içine kopyala hatayı vermemesi gerek.

DvbViewer daki hataya gelince direk DvbViewer plugins klasörü içinemi atıyorsun dll ve diğer dosyaları yoksa DvbViewer için yanılmıyorsam SoftCSA diye bi eklenti kuruluyordu şifre çözmek için onun içinemi atıyorsun? (hiç Dvbviewer kullanmadım )
    Konu zombi tarafından (30-09-2013 Saat 00:14 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    @serkan resme bakınca hiç ECM yi işlemediği görülüyor buna nazaran softcam de key de yok diyor. Hiç ECM işlemiyormu o kanalda? Gelen ECM göremedim? birde softcam.key en son tonytr nin verdiği softcami mi kullandın?

zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    273
    Thanked 7.499 Times in 196 Posts
    Tecrübe Puanı
    1893
    @zyadas hocam eren.dll bulunduğu dizin içinde vModules dosyasını bulamıyor eğer dosya var ise libeay32.dll ve libssl32.dll kütüphanelerini windows
    -> sistem32 klasörü içine kopyala hatayı vermemesi gerek.

DvbViewer daki hataya gelince direk DvbViewer plugins klasörü içinemi atıyorsun dll ve diğer dosyaları yoksa DvbViewer için yanılmıyorsam SoftCSA diye bi eklenti kuruluyordu şifre çözmek için onun içinemi atıyorsun? (hiç Dvbviewer kullanmadım )
    Sistemimde tabi ki libeay32.dll ve libssl32.dll dosyaları mevcut vModules dosyasıda gerekli yerde ama yinede bahsettiğim hata mesajlarını alıyorum.
    Dvbviewerde MDPlugins ve Plugins isimli klasörler var Eren dosyalarını her iki klasörede atıp denedim.
    Plugins klasöründe SoftCSA dosyalarıda mevcut yani gereken herşey var ama dvbviewerde ereni çalıştıramadım.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    anlaşıldı hocam ilk fırsatta kodlara bakıp size bilgi vereyim gerekirse uygun zamanı ayarlarsak online deneriz birlikte .

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Tecrübe Puanı
    2468
    @serkan resme bakınca hiç ECM yi işlemediği görülüyor buna nazaran softcam de key de yok diyor. Hiç ECM işlemiyormu o kanalda? Gelen ECM göremedim? birde softcam.key en son tonytr nin verdiği softcami mi kullandın?
    Evet. Tam tarif ettiğiniz gibi ve tony hocanın softcam.key dosyasını kullandım.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    Sende vPlug lada açılmıyordu değilmi?

Merkezi sistem Türksat-W3 olduğu için Hotbird yada başka uyduya bakan çanağım yok malesef bende çok merak ettim tonytr usta vPlugla açılıyor diyor mutlaka açılıyordur. Ozaman sorun nerde sende neden açılmıyor. Başka arkadaşlarda deneyim yazarlarsa sorunu mutlaka buluruz.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Tecrübe Puanı
    2468
    Sende vPlug lada açılmıyordu değilmi?

Merkezi sistem Türksat-W3 olduğu için Hotbird yada başka uyduya bakan çanağım yok malesef bende çok merak ettim tonytr usta vPlugla açılıyor diyor mutlaka açılıyordur. Ozaman sorun nerde sende neden açılmıyor. Başka arkadaşlarda deneyim yazarlarsa sorunu mutlaka buluruz.
    Tony hocanın verdiği Vplug ile de Tv Globo'yu açamadım maalesef...

Vplug'ta bu sorun eskiden beri vardı. Yani internal emu'lu ve nagravision şifreli kanallar PC'de açılırken hep sorun çıkarırdı...

Benim ilgilenmeme sebep, eskiden beri nağra şifrelilerle ilgili, PC'den çalışan Vplug'ta yada diğerlerinde aksayan birşeyler var. Yoluna konulabilirse, bir eksiklik tamamlanmış olur.

Billy hocadan haber yok mu? Btkemu ve Btkcam işlerine el atsa iyi olacaktı. Cryptoworks şifreleme açısından tam zamanıdır.
    Doğru bilginin adresi...

Konu Kapatılmıştır
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks