Konu Kapatılmıştır
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan
1 2 3 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 26 Sayfa bulundu

Konu: DVB SoftCam Emu " EREN "

zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186

New DVB SoftCam Emu " EREN "

Merhaba;
    Görsellikte bir kaç yapmak istediğim vardı ancak @sekangüzel için tam olarak tamamlamadan dll veriyorum. Kullanımı hakkında uzun uzun yazmama gerek olmadığını düşünüyorum forumun %95 profosyonel durumda.

aslında bu emuyu yaklaşık 2 yıl önce kullanıma sunmuş lakin vPlug çok kullanıldığından vede şifre çözmek için vModules dosyalarını kullandığından pek ilgi görmemişti.

Benim için amaç gayet stabil çalışıp hızlı şekilde kod çözücü olmasıdır. Diğer emular gibi karışık olmayıp kullanımı oldukça basittir. Örneğin biss ve DCW key girmeniz için yapmanız gereken tek şey plugin penceresinin sağ üst köşesindeki Biss|DCW butonuna tıklayıp şifremizi çıkan yere yazıp onaylamanız yeterli biss veya DCW key değişene kadar sorunsuz izlersiniz olurda keyler değişirse gene keyini gireceğiniz kanal tıklıyken yeni şifreyi girmeniz yeterli.

ProgDvb - AltDvb ve DvbDream ile sorunsuz çalışmakta. test OK.
    Mytheatre ve DvbViewer ile çalıştıranların sonuçlarını lütfen bu topic altına yazsınlar.

İndirme Linki := [Only registered and activated users can see links. ]
    Konu zombi tarafından (28-09-2013 Saat 23:25 ) değiştirilmiştir. Sebep: Küçük bir fix yüzünden dosyayı yeniden upload ettim.

2. The Following 9 Users Say Thank You to zombi For This Useful Post:

azap_54 (07-12-2013), azimli (07-12-2013), k41 (15-01-2014), mo7eb (10-10-2017), my12 (18-08-2014), nexx45 (29-09-2013), serkanguzel (28-09-2013), SEVMEK46 (29-09-2013), zyadas (29-09-2013)

zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    Arkadaşlar ECM Listesinde küçük bir fix yapmamdan dolayı dosyayı yeniden upload ettim.

4. The Following User Says Thank You to zombi For This Useful Post:

hotbord_34 (22-11-2016)

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.591 Times in 868 Posts
    Tecrübe Puanı
    2468
    Alıntı zombi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba;
    Görsellikte bir kaç yapmak istediğim vardı ancak @sekangüzel için tam olarak tamamlamadan dll veriyorum. Kullanımı hakkında uzun uzun yazmama gerek olmadığını düşünüyorum forumun %95 profosyonel durumda.

aslında bu emuyu yaklaşık 2 yıl önce kullanıma sunmuş lakin vPlug çok kullanıldığından vede şifre çözmek için vModules dosyalarını kullandığından pek ilgi görmemişti.

Benim için amaç gayet stabil çalışıp hızlı şekilde kod çözücü olmasıdır. Diğer emular gibi karışık olmayıp kullanımı oldukça basittir. Örneğin biss ve DCW key girmeniz için yapmanız gereken tek şey plugin penceresinin sağ üst köşesindeki Biss|DCW butonuna tıklayıp şifremizi çıkan yere yazıp onaylamanız yeterli biss veya DCW key değişene kadar sorunsuz izlersiniz olurda keyler değişirse gene keyini gireceğiniz kanal tıklıyken yeni şifreyi girmeniz yeterli.

ProgDvb - AltDvb ve DvbDream ile sorunsuz çalışmakta. test OK.
    Mytheatre ve DvbViewer ile çalıştıranların sonuçlarını lütfen bu topic altına yazsınlar.

İndirme Linki := [Only registered and activated users can see links. ]
    Çok teşekkürler.

İşte bu emulatör kesin çözüm oldu. AltDVB'de test ettim.

Biss key'leri bir defa girdikten sonra hafızada kalıyor.

Hotbird'te Viaccess şifreli Mezzo kanalı açılıyor.

Hotbird 'te Nagravision şifreli Tv Globo kanalı internal emu ile açılmıyor.

Hele hele Billy gelipte, güncel cryptoworks desteğide verirse, tadından yenmez olur.

Saygılar, sevgiler.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

6. The Following 3 Users Say Thank You to serkanguzel For This Useful Post:

hotbord_34 (22-11-2016), SEVMEK46 (29-09-2013), tayfun51 (29-09-2013)

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    serkan ; şu an güncel cw desteği var biliyorsun cryptoworks.mdl dosyası DebubProcess isimli bir kişi tarafından fixlendiği için upc ve diğer keyi bilinen cryptoworks kanalları açılıyor.

Hotbird 'te Nagravision şifreli Tv Globo kanalı güncel softcamkey vede vPlug ile izlenebiliyormu ona bakarmısın_?

birde bu pluginde başında bahsettiğim gibi vPlug modüllerini kullanarakl şifre çözdüğü için vPlug çözüyorsa EREN de çözer. vplugın son exe sini sisteme kurup vPlug.dll yi plugins klasöründen sil ve Hotbirdeki TV globo kanalını tekrar bak açılıyormu? Belirttiğim gibi bende Hotbird yok deneyemiyorum...

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    serkan ; şu an güncel cw desteği var biliyorsun cryptoworks.mdl dosyası DebubProcess isimli bir kişi tarafından fixlendiği için upc ve diğer keyi bilinen cryptoworks kanalları açılıyor.

Hotbird 'te Nagravision şifreli Tv Globo kanalı güncel softcamkey vede vPlug ile izlenebiliyormu ona bakarmısın_?

birde bu pluginde başında bahsettiğim gibi vPlug modüllerini kullanarakl şifre çözdüğü için vPlug çözüyorsa EREN de çözer. vplugın son exe sini sisteme kurup vPlug.dll yi plugins klasöründen sil ve Hotbirdeki TV globo kanalını tekrar bak açılıyormu? Belirttiğim gibi bende Hotbird yok deneyemiyorum...

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Tecrübe Puanı
    2468
    Alıntı zombi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Net'ten kontrol ettim. TV Globo'nun son keyleri şu şekilde görünüyor.

TV Globo

C102 2010-08-18 19:10:45 Key 00: 5B CE 65 62 5F A4 ED 50 95 94 CE 7C 4B 90 7E CB

Bu key'lerin aynısı, Vpug içindeki softcam.key içinde mevcuttur.

DVBDream'e son Vpug kurup test ettim. Vplug'ta da açılmadı maalesef...
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    tv globa v plug ile açılıyor kullandığı key 01 , 00 değil
    Key 01: D7 CB E9 3D 30 E2 C9 13 91 07 38 74 57 DB 90 23
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

11. The Following 2 Users Say Thank You to tonytr For This Useful Post:

hotbord_34 (22-11-2016), serkanguzel (29-09-2013)

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Tecrübe Puanı
    2468
    Alıntı tonytr´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    tv globa v plug ile açılıyor kullandığı key 01 , 00 değil
    Key 01: D7 CB E9 3D 30 E2 C9 13 91 07 38 74 57 DB 90 23
    Softcam.key dosyasında Tv globo şu şekilde kayıtlı ;

N C102 00 5BCE65625FA4ED509594CE7C4B907ECB ; TV Globo tailor 2010-08-18 19:10:45
    N C102 01 D7CBE93D30E2C9139107387457DB9023 ; TV Globo tailor 2010-11-25 11:50:44

Yani sizin belirttiğiniz key satırıda kayıtlı.

Tv globo yani nagravision hangi dosyayı kullanıyor ? ben açamadım bir türlü...
    Doğru bilginin adresi...

13. The Following User Says Thank You to serkanguzel For This Useful Post:

hotbord_34 (22-11-2016)

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

15. The Following 2 Users Say Thank You to tonytr For This Useful Post:

hotbord_34 (22-11-2016), serkanguzel (29-09-2013)

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Tecrübe Puanı
    2468
    Alıntı tonytr´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim vplugu deneyin bir de
    [Only registered and activated users can see links. ]
    Hocam bununla da açamadım maalesef...

softcam.key dosyasını gösterip, convert dedim ama yine de açmadı.

$ işareti yeşilleniyor ama açılmıyor.

Denemeleri DVBDream 'de yapıyorum.
    Doğru bilginin adresi...

17. The Following User Says Thank You to serkanguzel For This Useful Post:

hotbord_34 (22-11-2016)

Konu Kapatılmıştır
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan
1 2 3 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks