+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3
21 den 27´e kadar. Toplam 27 Sayfa bulundu

Konu: ssl69

ER kipir is on a distinguished road kipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    öncelikle size ne kadar teşekkür etsem azdır yardımınız için çok teşekkür ederim.
    DM800sim200to201en bu proğramı indirdim kart yazıcıya taktım kartı reset e bastığımda non kart uyarısı geliyor sanırım kart sorunlu yoksa bu proğram ile görmesi gerekirdi değilmi? siz hiç kullandınızmı bu proğramı sim201 kart için miş

atlas gelecegi parlak uye atlas gelecegi parlak uye atlas gelecegi parlak uye atlas gelecegi parlak uye atlas gelecegi parlak uye atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    616
    Tecrübe Puanı
    597
    Alıntı kipir´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    -= Hidden Content =-
    Programcının ayarlarını kontrol et hata yapmış olabilirsin

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    sim kartı başka bir cihaza taktım yine aynı hatayı alıyorum fişi takınca ekranda dream multimedia error hatası geliyor ve bunu ne ettiysem değiştiremedim.diğer cihazın kartını taktığımda onu görüyor sorun kart ile alakalı kartı düzeltmek için farklı bir yöntem varmı bildiğiniz.

atlas gelecegi parlak uye atlas gelecegi parlak uye atlas gelecegi parlak uye atlas gelecegi parlak uye atlas gelecegi parlak uye atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    616
    Tecrübe Puanı
    597
    -= Hidden Content =-
    ne yazık ki el fatiha....

5. The Following User Says Thank You to atlas For This Useful Post:

serkanguzel (23-09-2017)

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.589 Times in 867 Posts
    Tecrübe Puanı
    2467
    sim kartı başka bir cihaza taktım yine aynı hatayı alıyorum fişi takınca ekranda dream multimedia error hatası geliyor ve bunu ne ettiysem değiştiremedim.diğer cihazın kartını taktığımda onu görüyor sorun kart ile alakalı kartı düzeltmek için farklı bir yöntem varmı bildiğiniz.
    İşte @atlas hocamın da belirttiği üzere; cihaza yazılım atsanız bile, cihaz açılışta sim karttan ruhsat aldıktan sonra, flash bellekteki yazılımı, RAM'a kurup hizmet etmeye başlamak üzere dizayn edilmiş bir cihaz olduğu için, sim kartı sorununu çözene kadar aynı hatayı alırsınız.

Sim kartı, Cas Interface 3 aygıt ile haricen programlamak mümkündür. Tabi sim kart arızanmadıysa... Sim kart arızalandıysa, sim kartı değiştirmek gerekir.

Sim kartı CAS 3 ile haricen proglayıp, cihazın açılmasını temin ettikten sonra;

- Cihaza OE2.0 tabanında çalışan küçük boyutlu, klon cihazlar için modifiye edilmiş, ozoon yada experimental image'lardan birini kurun.

- Sonra cihaza USB bellek takıp cihaz üzerinde, formatlayın.

- Cihazınızın yazılım sürümüne uygun BarryAllen sürümlerinden birini kurun.

- Bu işlemden sonra, cihaza yükleyeceğiniz yazılımları, USB bellek üzerine kurulacağı için, sim kart arızalanmadıkça, cihaz hata vermeyecektir.

Bir de WallyWest eklentisi var. Bu eklenti BarryAllen'e göre biraz daha gelişmiş bir eklenti olup, işlemci hariç, cihazın bütün kontrolü cihaza takılan disk'e geçmektedir.

Son olarakta; bu işleri pratiği olan biri ile yaparsanız daha kolay olur. İsmi Lazım Değil Forum( TF )'da @Sudoman var. Bu arkadaşın bu konularda epeyce bir pratiği var. USB bellekle birlikte cihazı ona gönderin, cihazı size kullanıma hazır vaziyette tekrar gönderir. Tabi artık bu işlerle ilgileniyorsa... Çünkü aradan epeyce zaman geçti.
    Konu serkanguzel tarafından (23-09-2017 Saat 13:26 ) değiştirilmiştir.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

7. The Following User Says Thank You to serkanguzel For This Useful Post:

atlas (23-09-2017)

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    cas 3 ile yükleme yapmayı denemk isterim ne şekilde yapılacağına dair bilgi vermeniz mümkünmü acaba

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.589 Times in 867 Posts
    Tecrübe Puanı
    2467
    Cas 3 aygıtınız varsa, Cas Studio v9.8.6 'yı buradan indirip kurun ;
    http://www.duolabs.com/download.html

CAS stüdyo'yu çalıştırıp, gelen menüden sim kartı seçip yükleyebilirsiniz.

Sim2 kartınızın *.bin dosyaları, internette var sanırım.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks