+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 7´e kadar. Toplam 7 Sayfa bulundu

Konu: Digiturk mdu5 LNB ayar yardım

ONBASI
    kaykay is on a distinguished road kaykay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    13
    Tecrübe Puanı
    32

Unhappy Digiturk mdu5 LNB ayar yardım

Bugün dt ten geldiler LNB yi mdu1 iken mdu5 ile değiştirmişler dreambox cihazım olduğundan kanallar gitmiş nasıl ayarlarım yardımcı olurmusunuz

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    13
    Tecrübe Puanı
    32
    Burdaki dosyayı indirdim ve tek tek tarattım sonuç olumlu
    [Only registered and activated users can see links. ]

Buraya yüklemek isterdim ama kurallardan dolayı yüklemedim eğer sorun yoksa yöbeticilerimiz yüklesin

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.591 Times in 868 Posts
    Tecrübe Puanı
    2468
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    13
    Tecrübe Puanı
    32
    Şimdi daha güzel olmuş eline sağlık şu ayrıntıyı unutmayalım LNB ayarında lof/l: 9750 lof/h: 10600 olsun

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Tecrübe Puanı
    2468
    Alıntı kaykay´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi daha güzel olmuş eline sağlık şu ayrıntıyı unutmayalım LNB ayarında lof/l: 9750 lof/h: 10600 olsun
    Yalnız, 12 - 14 - 16 - 18 - 20 no'lu transponder'lerde Local Osilator ( LO ) başlangıç değeri, 9750 yerine 10750 görünüyor.

Bahse konu frekansların LO değerlerini, siz hangi değer olarak girdiniz ?

9750 mi ? 10750 mi ?
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    13
    Tecrübe Puanı
    32
    O değerleri girmeme gerek yok çünkü dvbs2 hd kalitesi ben dreambox 500 kullanıyorum o yüzden denemedim

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Tecrübe Puanı
    2468
    Alıntı kaykay´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    O değerleri girmeme gerek yok çünkü dvbs2 hd kalitesi ben dreambox 500 kullanıyorum o yüzden denemedim
    500s kullandığınızı belirtmemişsiniz...

Neyse... Hayırlı olsun.
    Doğru bilginin adresi...

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks