+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 50 Sayfa bulundu

Konu: dreambox 500s icin oscam y mod

ONBASI
    ng80386sx is on a distinguished road ng80386sx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    37
    sahibinden.com saticiya parayi aktarmis. urun elimde kaldi yani. kaziklanmis hissettim kendimi neyse araba falan almadik allahtan. ikinci el cihaz alacaklarin bilgisine. imaji denerim bir ara sagol link icin.

2. The Following User Says Thank You to ng80386sx For This Useful Post:

hotbord_34 (23-10-2014)

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    37
    dvb link kurdum elimde analog TV kardi vardi avermedia, raspberry pi goruntu aktarimi yaptim, fena birseye benzemiyor. ama iste trial. yalniz dvb linkte plugin destegi yok galiba. linuxda tvheadend kuruyorlarmis genelde, sanirim onda plugin destegi var. tv karti gelince denicem artik nasil birsey bende bilmiyorum

cihazi elimde scart kablo yoktu AV den bagladim belki o yuzdendir. imaji atip birde oyle deneyim.

4. The Following User Says Thank You to ng80386sx For This Useful Post:

hotbord_34 (23-10-2014)

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    37
    bu imaji denedim ama arama yaptigim zaman hicbir kanal cikmiyor. factory reset yapip arama yapinca kanallar cikiyor. tekrar uzerinde gelen eski imaji yukledim. tekrar oscam dosyalarini attim sonuc ayni.

hotbord_34 biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye hotbord_34 biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye hotbord_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1.393
    Tecrübe Puanı
    235
    benim sana verdigim imaj benim cihazımda sorunsuz çalışıyor seninkinde neden çalışmıyor onu anlamadım ben bir türlü

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.591 Times in 868 Posts
    Tecrübe Puanı
    2468
    Alıntı ng80386sx´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu imaji denedim ama arama yaptigim zaman hicbir kanal cikmiyor. factory reset yapip arama yapinca kanallar cikiyor. tekrar uzerinde gelen eski imaji yukledim. tekrar oscam dosyalarini attim sonuc ayni.
    @hotbord_34 nick'li üyemizin link'ini verdiği backup'u yükledikten sonra, cihazın anten ayarlarında diseqc siviç seçimlerini yapmanız gerekir. Sviç seçimlerini yapmazsanız, kanallardan görüntü alamazsınız.

Tabi birden fazla çanak anten kullanıyorsanız...

Kolay gelsin.
    Konu serkanguzel tarafından (24-10-2014 Saat 13:00 ) değiştirilmiştir.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

8. The Following User Says Thank You to serkanguzel For This Useful Post:

hotbord_34 (24-10-2014)

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    37
    tek canak tek lnb var. normalde factory resetten sonra no diseqc yapip eutelsat i secip aradigimde kanallari buluyor. ama imaji attiktan sonra ayarlardan girip ayni seyi yaptigimda hicbir kanali bulamiyor. bilmiyorum ya uydu listesinde sorun var ya ben biryerlede yanlis yapiyorum. factory reset yapincada bu imajdeki pluginler gidiyor. daha once hic uydu kurulumuda yapmadim belki biryerlerde yanlis yapiyorum. ama nerde yanlis yaptigima dair hicbir fikrim yok. defalarca denedim sonuc ayni.

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Tecrübe Puanı
    2468
    Alıntı ng80386sx´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    tek canak tek lnb var. normalde factory resetten sonra no diseqc yapip eutelsat i secip aradigimde kanallari buluyor. ama imaji attiktan sonra ayarlardan girip ayni seyi yaptigimda hicbir kanali bulamiyor. bilmiyorum ya uydu listesinde sorun var ya ben biryerlede yanlis yapiyorum. factory reset yapincada bu imajdeki pluginler gidiyor. daha once hic uydu kurulumuda yapmadim belki biryerlerde yanlis yapiyorum. ama nerde yanlis yaptigima dair hicbir fikrim yok. defalarca denedim sonuc ayni.
    Tek çanak var ise, diseqc seçimine gerek yoktur.

Factory reset yaparsanız, cihazda kurulu emulatör ve diğer eklentiler de silinir.

Bu duruma göre yapmanız gereken;

- Factory reset yaptıktan sonra, cihaz için verilen backup'u yükleyin.

- İzleyeceğiniz uydunun buketi dışındaki buketleri uzaktan kumanda ile silin.

- Kumanda ile anten ayarlarına girip, siviç seçimi iptal edin,

- Anten ayarlarında sadece izleyeceğiniz uydu tanımlı olsun yeterlidir.

Kolay gelsin.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

hotbord_34 biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye hotbord_34 biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye hotbord_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1.393
    Tecrübe Puanı
    235
    evet ben aynı imaji kullanıyorum cihazımda sorun olmuyor

12. The Following User Says Thank You to hotbord_34 For This Useful Post:

serkanguzel (24-10-2014)

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    37
    olmadi :/

orginal image den yaptigim ayarlar

imaj yukledikten sonra buketleri sildim, tek uydu sectim olmadi

14. The Following User Says Thank You to ng80386sx For This Useful Post:

hotbord_34 (24-10-2014)

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Tecrübe Puanı
    2468
    10762 V 30000 3/4 ; bu frekansı taratıp, görüntü alıp - almadığınızı gözlemler misiniz ?

Bu frekans TRT paketi olup, şifresizdir.
    Doğru bilginin adresi...

16. The Following User Says Thank You to serkanguzel For This Useful Post:

hotbord_34 (24-10-2014)

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks