+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 50 Sayfa bulundu

Konu: dreambox 500s icin oscam y mod

ONBASI
    ng80386sx is on a distinguished road ng80386sx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    37

2. The Following User Says Thank You to ng80386sx For This Useful Post:

hotbord_34 (24-10-2014)

hotbord_34 biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye hotbord_34 biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye hotbord_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1.393
    Tecrübe Puanı
    235
    hazır kanal atın turksat yok sizde

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.591 Times in 868 Posts
    Tecrübe Puanı
    2468
    Alıntı ng80386sx´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    10762 V 30000 frekansında sinyal almışsınız.

Ancak, tarama sonucunda hiç bir kanal bulamamışsınız.

Dolayısı ile ;

* Ya bu frekansı daha önce taradınız ve bu kanallar genel listede kayıtlı,

* Ya da sinyal olmasına rağmen, cihaz taramada kanal bulmuyor... Hangisi ?

Genel listeye giderek, bu kanalların listenizde kayıtlı olup olmadığı kontrol ediniz.

Kolay gelsin.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    37
    buketlerin hepsini siilip tekrar aradim hic bir kanal bulamadi. factory resetten sonra ayni imajde kanallari buluyor. trt1 de snr %83 gosteriyor.

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Tecrübe Puanı
    2468
    buketlerin hepsini siilip tekrar aradim hic bir kanal bulamadi. factory resetten sonra ayni imajde kanallari buluyor. trt1 de snr %83 gosteriyor.
    Tamam öyleyse, Dream'in tuner'i sağlam. Yani donanımsal bir eksikliği yok.

Bu duruma göre, oscam ymod'u tarif ettiğim şekilde manuel kurulum yapmalısınız.

Kanallar herkeste açılıyor !...

Siz açamadığınıza göre, dosyaları ilgili klasörlerin altına atarken, bir detayı atlıyorsunuz demektir.

Kolay gelsin.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

7. The Following User Says Thank You to serkanguzel For This Useful Post:

hotbord_34 (25-10-2014)

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    37
    fabrika ayarlarina donup internetten oscam in 1855 versiyonunu buldum. guncel keyleri bulup attim calisti. bu imajde sorun var. denemek icin tekrar flashladim. var/bin in altinda oscam dosyasi yok! tekrar fabrika ayarlarina donup oscam 1853 u attim calismadi. 1855 attim tekar calisti. neyse sonunda calisti. yalniz bir sorum olacak. alet ilk acislis resmini default uyla degistirmem mumkunmudur. cihaz acilirken osman yaziyor.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Tecrübe Puanı
    2468
    fabrika ayarlarina donup internetten oscam in 1855 versiyonunu buldum. guncel keyleri bulup attim calisti. bu imajde sorun var. denemek icin tekrar flashladim. var/bin in altinda oscam dosyasi yok! tekrar fabrika ayarlarina donup oscam 1853 u attim calismadi. 1855 attim tekar calisti. neyse sonunda calisti. yalniz bir sorum olacak. alet ilk acislis resmini default uyla degistirmem mumkunmudur. cihaz acilirken osman yaziyor.
    "Oscam ymod 18T53" sürümü sorunsuzdur. Yani benim verdiğim paket dosya herkeste sorunsuz çalışmaktadır.

Sorun, sanırım sizin 500s'te yüklü image 'dadır. Sorunun image'da olup-olmadığı konusunda, bire bir inceleme yapmadan, kesin kanaat bildirmek yinede mümkün değildir. Yani soruna bir çok etkenin neden olması mümkündür.

Açılış resmi v.s. gibi vırtık zırtık görsel özellik ekleme işlerini ben hiç bilmiyorum.

O açılış resminden kurtulmak için, şöyle bir tavsiyede bulunabilirim ancak !

500s için, "Gemini 4.70 No Time Bomb" sürümünü indirip yükleyin. Bu image 500s cihaza verilen en son image ve en sorunsuz 'dır.

Sonra üzerine tekrar Oscam Ymod sürümlerinden birini kurunuz.

Kolay gelsin.
    Doğru bilginin adresi...

ER netronix is on a distinguished road netronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    24
    Tecrübe Puanı
    0
    serkanguzel kardes senin kulandin bakupu paylasirmisin bizde yukleyelim

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Tecrübe Puanı
    2468
    Alıntı netronix´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    serkanguzel kardes senin kulandin bakupu paylasirmisin bizde yukleyelim
    Bu konu başlığında, ilk sayfada 10 no'lu mesajda, forum link'i paylaşılmıştır.

10 no'lu mesajdaki forum link 'ine giriniz. @Kaptan arkadaşımızın paylaştığı dosyanın link'ine ulaşacaksınız.

Kolay gelsin.
    Doğru bilginin adresi...

ONBASI
    kaykay is on a distinguished road kaykay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    13
    Tecrübe Puanı
    32
    bu oscam dm500 pli için yokmu usta

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks