+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 7 Toplam 8 Sayfadan
BirinciBirinci ... 5 6 7 8 SonuncuSonuncu
61 den 70´e kadar. Toplam 76 Sayfa bulundu

Konu: everest açılmıyor

hotbord_34 biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye hotbord_34 biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye hotbord_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1.393
    Tecrübe Puanı
    235
    yakında bu cihazdan alıcam 1 taksitim kaldı pc taksitim önumuzdeki ay biticek iyi seyirler

[Only registered and activated users can see links. ] ürün siberişl ettim 6 tk yaptım gelsin görelim özellikerini ürünün iyi seyirler

ürünü siberiş verdim iyi seyirler

ürünü kargoya ayın 9 da verilicekmiş
    Konu hotbord_34 tarafından (07-12-2015 Saat 18:51 ) değiştirilmiştir. Sebep: Mesajlar birleştirildi.

2. Likes SEVMEK46 liked this post
    SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    387
    Thanked 4.127 Times in 629 Posts
    Tecrübe Puanı
    2459
    Forumda progdvb son sürüm konusu var o konuya git ordan son sürümü indir sonra cd deki programin son versiyonunu kurdum demiştin onu kaldir temiz kurulum olmasi icin bu dediklerimi yap

I HAVE A DREAM
    2023 NEWCAMD SERVER

4. The Following User Says Thank You to SEVMEK46 For This Useful Post:

hotbord_34 (08-12-2015)

hotbord_34 biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye hotbord_34 biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye hotbord_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1.393
    Tecrübe Puanı
    235
    gene cd deki versiyonu kurdum şimdi turksatı derek taktım arama yapıyorum

arama bitti görüntü ve ses geldi şimdi

full hd kanlları açmıyor bir dekoder hatası veri 4 k ve power vu sistemini nasıl izlerim tşk
    Konu hotbord_34 tarafından (08-12-2015 Saat 21:27 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1.393
    Tecrübe Puanı
    235

7. Likes SEVMEK46 liked this post
    ER 1907amigo is on a distinguished road 1907amigo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    40
    Tecrübe Puanı
    0
    Ilk kendi cd ile kurdum ebspro blindscan 2 kırmızı progdvb calisiyor sinyal var

Fakat 1.sayfadaki driverlari yukledigimde bu defa blinscan 2 yesil oluyor fakat bu defa progdvb sinyal gidiyor yardimlarinizi bekliyorum

TOYOTA1956 is on a distinguished road TOYOTA1956 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    227
    Tecrübe Puanı
    101
    Serkan güzel üstad Everst hd S1-S2 Usb Tv.Card bir arkadaş ekran görüntüsü yolladı 8K vede Being sporttan video.
    4.2.0 ve 4.2.2 bilgileri infosu açık oldugu için türksat bilgileri hepsi açıklamalarda göründü sana danışayım istedim garantisi bitmiş bir cihaz alayımmı nedersiniz

Serkan Güzel üstad 2.el Everst HD S1-S2 USB TV.Card ile çekilmiş iki video gönderildi infoaçık oldugu için tüm bilgileri rahatlıkla bulabiliyorum 4.2.0 4.2.2 TRT'8K yayını Being Sport bilgileri her türlü bilgi dogrulandı.
    Garantisi bittigi için çekimser kaldım sizin fikriniz neolur sormak istedim
    Konu serkanguzel tarafından (18-03-2019 Saat 13:10 ) değiştirilmiştir. Sebep: Mesajlar uygun başlık altına kaydırıldı ve birleştirildi.

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.591 Times in 868 Posts
    Tecrübe Puanı
    2468
    Alıntı TOYOTA1956´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serkan güzel üstad Everst hd S1-S2 Usb Tv.Card bir arkadaş ekran görüntüsü yolladı 8K vede Being sporttan video.
    4.2.0 ve 4.2.2 bilgileri infosu açık oldugu için türksat bilgileri hepsi açıklamalarda göründü sana danışayım istedim garantisi bitmiş bir cihaz alayımmı nedersiniz

Serkan Güzel üstad 2.el Everst HD S1-S2 USB TV.Card ile çekilmiş iki video gönderildi infoaçık oldugu için tüm bilgileri rahatlıkla bulabiliyorum 4.2.0 4.2.2 TRT'8K yayını Being Sport bilgileri her türlü bilgi dogrulandı.
    Garantisi bittigi için çekimser kaldım sizin fikriniz neolur sormak istedim
    Hocam, yoğunum. Mesajınıza yanıt vereyim derken, derse girmek zorunda kaldım. Dersten daha yeni çıktım.

Foruma mesaj yazınca hemen yanıt alacağınıza dair kimseye bir taahhütte bulunmadım. Müsait olduğumda yanıt veriyorum zaten... Yani iki defa yanlış konu başlığı altına mesaj yazmanıza gerek yoktu.

=================================

Mesajınızın bu konu başlığı altına kaydırma nedeni; Everest tv kartını bu konu başlığı altında incelemiştik. Bu konu başlığı baştan sona iyice okuyun. Sonra kararınızı verirsiniz.

Bu kartla ilgili olarak özet bir kaç şey belirtmem gerekirse; everest tv kartının demodülatörü biraz sıkıntılıdır. Anten sisteminiz güçlü ise, pek sıkıntı çıkarmaz. Anten sistemi vasat ise, 15000 sembol ve altındaki frekanslarda sinyal almakta zorlanabilirsiniz.

==========================

UHD konusuna gelince;

Uydu tv kartları, uydulardan sinyal alır sadece... TV kartının modülasyonu DVB-S2 ise, uyduların DVB-S2 transponder'lerinden sinyal alır demektir.

Yani yayının çözünürlük seviyesi 4K olur, 8K olur veya 16K olması, tv kartlarını bağlamaz. Eğer 8K kanal DVB-S2 transponder'inden gönderiliyorsa, DVB-S2 tuner'li tv kartı, 8K kanalın veri akışını PC'ye iletir.

8K kanalı açabilmek ise, PC'nizin yeteneğine kalmıştır. PC'nizin donanım bileşenleri yeterli ise, 8K kanalı açıp, akıcı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Hülasası; uydu tv kartlarının 4K, 8K gibi yayın çözünürlük seviyesiyle, 4;2;2 renk örneklemesiyle direkt, endirekt ilgisi yoktur. Belirttiğim gibi uydu tv kartları yalnızca uydu sinyalini alır.

Everest tv kartı bir iki yıl önce yurtiçi internet mağazalarında 60 TL'den satılıyordu. Sonuçta, bu kartın ikinci eline para öderken, sıfırının fiyatını göz önüne almak lazım gelir. Daha açık ifadesi ile demodülatörü sıkıntılı bu kartı ikinci el olarak 60 TL'den veriyorsa alabilirsiniz. Beğenmezseniz de, 60 TL önemli bir rakam değil, atarsınız bir köşeye durur.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

11. The Following User Says Thank You to serkanguzel For This Useful Post:

TOYOTA1956 (18-03-2019)

ÇAVUŞ
    fatsy biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye fatsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    61
    Tecrübe Puanı
    86
    TRT nin 8K yayını mı var? Everest TV kartı kullanıcısıyım. MDU4 LNB ile 4:2:2 yayınları sıkıntısız izliyorum. MDU4 LNB de frekanslar değişiyor, kör tarama yapan 60 liralık bir uydu alıcısı ile feed frekansları bulup, Everest TV kartı ile sıkıntısız izleyebiliyorum.

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Tecrübe Puanı
    2468
    Alıntı fatsy´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    TRT nin 8K yayını mı var?
    TRT'nin henüz 8K yayını yok. TÜRKSAT A.Ş. nin TürkSat 8K test kanalı var.

[Only registered and activated users can see links. ]
    11177 V 34290 2/3, DVB-S2/16APSK, HEVC ; TürkSat 8K
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

14. The Following 2 Users Say Thank You to serkanguzel For This Useful Post:

fatsy (18-03-2019), TOYOTA1956 (18-03-2019)

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Tecrübe Puanı
    2468
    Alıntı TOYOTA1956´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    serkanguzel Üstad size bir şey danışacam EVEREST HD S-1 S-2 Tv.Carddan alınan iki görüntü tarafıma yollandı info açık istemiştim TRT 8K - Beingsportun 4.2.0 - 4.2.2 MPeg 4 - Frekans,Fec,Sembol Rate tüm bilgileri ekran alt pencerede gerçekten dogru gözüküyor garantisi bitmiş bir cihaz nedersiniz 185.TL.-alınırmı bir tavsiye verirmisin.
    Bu konu başlığında 67 no'lu mesajda sorunuzu yanıtlamıştım !
    Doğru bilginin adresi...

16. The Following 2 Users Say Thank You to serkanguzel For This Useful Post:

hotbord_34 (20-03-2019), TOYOTA1956 (18-03-2019)

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 7 Toplam 8 Sayfadan
BirinciBirinci ... 5 6 7 8 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks