+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan
BirinciBirinci ... 6 7 8
71 den 76´e kadar. Toplam 76 Sayfa bulundu

Konu: everest açılmıyor

ER montevo is on a distinguished road montevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    56
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı fatsy´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    -= Hidden Content =-
    [Only registered and activated users can see links. ]

2. The Following User Says Thank You to montevo For This Useful Post:

SEVMEK46 (19-06-2019)

ER simazambrosso is on a distinguished road simazambrosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    21
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı azimli´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    -= Hidden Content =-
    üstadlar merhaba

dark hd dream 2. el aldım. ilginçtir 5V 1amp adaptörle geldi. Ama tüm dvbplayerlarda çalıştırmayı başardım. kullanışlılık olarak smartdvb de karar kıldım tüm transponderları yakaladı trt4k turksat 8k hafif donmalıda olsa açıyor. Acamd 6.0.1.8 mükemmel çalışıyor hatta merkezi mdu5 lnb için haspladığım feed frekanslarını alabiliyorum 120 ofset çanakla. tek sorun blindscan yapamıyor. bildiğim kadarıyla dark hd dream v1.5 en eskisi oluyor. everest v2.1 giantech v3.0 oluyor. blindscan2 çalıştıramıyorum. smartdvb klasörü içine herhangibir dosya eklemem gerekiyor mu? yada önereceğiniz yöntem var mı? forumdaki bazı blindscan önerilerini yaptım yinede çalıştıramadım. adaptörü 9v 1amp veya 2amp yapmamı önerir misiniz?

yardımcı olursanız çok sevinirim

zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    273
    Thanked 7.499 Times in 196 Posts
    Tecrübe Puanı
    1893
    Alıntı simazambrosso´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    -= Hidden Content =-
    Dark HD Dream ile blindscan için EBS Pro v15.1.0.1, özellikle bu versiyonu kullanmanızı tavsiye ederim. Linkten indirebilirsiniz.

5. The Following User Says Thank You to zyadas For This Useful Post:

Aquarius6XX (17-06-2020)

ER simazambrosso is on a distinguished road simazambrosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    21
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı zyadas´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dark HD Dream ile blindscan için EBS Pro v15.1.0.1, özellikle bu versiyonu kullanmanızı tavsiye ederim. Linkten indirebilirsiniz.

çok teşekkürler üstad deneme yapıp en kısa zamanda sonucunu paylaşacağım.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    21
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı zyadas´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

zyadas üstad dediğiniz şekilde çalıştırdım dark hd dream 1.33.0202.0 sürücü ile blindscan gayet başarılı çalıştı. cihaz boardında 7,5 V 1,5 amp yazıyor. ben 9V 3 amp adaptör kullanıyorum. halen daha uydu kanal ve band geçişlerinde sinyal var quality yükselmiyor. örnek horizantal high kanallar direk açılıyor vertical low band asla açılmıyor geçişlerde sorun var diseq ve band değişikliklerindeki sorunlar neden kaynaklanır diseq ayarlarımın dpğru olduğunu düşünüyourm. sanıyorum cihazın genel sorunu stabil olmaması. bazen inanılmaz çalışıyor blindscan2 ile 7-8 dak da tüm frekansları buluyor bazen 2 - 3 transponder bulduktan sonra cihaz bağlantısı kesiliyor.

zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    273
    Thanked 7.499 Times in 196 Posts
    Tecrübe Puanı
    1893
    bazen inanılmaz çalışıyor blindscan2 ile 7-8 dak da tüm frekansları buluyor bazen 2 - 3 transponder bulduktan sonra cihaz bağlantısı kesiliyor.

Everest kart kullanırken bu sıkıntıyı şu şekilde çözmüştüm; Her tarama öncesi cihazdan usb kablosunu çıkarıp takıyordum tüm kanalları buluyordu. Diğer sorunlarınıza bir şey söyleyemeyeceğim.

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan
BirinciBirinci ... 6 7 8

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks