+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 7´e kadar. Toplam 7 Sayfa bulundu

Konu: TBS6205 DVB-T2/T/C Quad tv kartı ile aynı anda çoklu kanal nasıl izleyebilirim ?

ÇAVUŞ
    malkocoglu3 yararli uye malkocoglu3 yararli uye malkocoglu3 yararli uye malkocoglu3 yararli uye malkocoglu3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    65
    Tecrübe Puanı
    118

TBS6205 DVB-T2/T/C Quad tv kartı ile aynı anda çoklu kanal nasıl izleyebilirim ?

slm yeni konu acmak istemedim bende TBS Quad 6205

ayni anda coklu kanal nasil yapabilirim

dvbviewer ile en fazla iki kanal oluyor

burda adam yapmis bir soft deli para istiyor
    [Only registered and activated users can see links. ]

nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    107
    Tecrübe Puanı
    196
    dwbvieri ile 10 adet tüner varsa 10 adet tüner dahil çalışır sizin verdiğimiz sitedeki veya benim kulandığım uydu sat dvb s2 tv kartıdır 3 tv kartı 4 tüner bende var siz aypi tv paylaşım yapılan bir site üzeri programı veriyorsunuz ve bu programlar paralı olanlardır tek kısa bilgi vereyim 1 tüner ile 1 tüner 1 transponderde kaç kananl varsa aypi tv üzeri ata bilirsiniz

ÇAVUŞ
    malkocoglu3 yararli uye malkocoglu3 yararli uye malkocoglu3 yararli uye malkocoglu3 yararli uye malkocoglu3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    65
    Tecrübe Puanı
    118
    slm sizde öyle bir program varmi tek transponderden onu biliyorum ama o youtube deki program yapiyor ben onu istemiyorum baska program ne kullanilabilinir tek kanal degil coklu kanal cikmak istiyorum tvhenedend var altarnatif ama ondada sorun tek tunere en fazla 3 yada 4 yayin cikabiliyor yani qquad tuner ile en fazla 12-16 arasi kanal cikilabiliniyor test ettigim icin yaziyorum belki baska bir ayari varsa onu ben bilmiyorum daha fazla kanal cikmak icin pc ile lakali bir durum degil pc nin yeteri gücü var 2x xeon octa core 16 thders

azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    745
    Thanked 1.449 Times in 517 Posts
    Tecrübe Puanı
    1086
    aynı transponderdeki kanallar zaten pip ile izleniyor. İkinci yöntem ise kartınız çift tunerli ise dvb viver de gerekli ayarlar yapılırsa izleme şansınız vardır.

[Only registered and activated users can see links. ]
    Konu azimli tarafından (06-04-2016 Saat 01:05 ) değiştirilmiştir.

5. The Following 3 Users Say Thank You to azimli For This Useful Post:

atlas (05-04-2016), malkocoglu3 (06-04-2016), serkanguzel (05-04-2016)

ÇAVUŞ
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    65
    Tecrübe Puanı
    118
    slm cevabiniz icin tskler bendeki QUAD tuner yani 4 lü tuner acikcasi dvbwiver ile hic tecrübem olmadi TVHEDEND ile yukarda yazdigim gibi bir de astra diye bir program ile deneme yaptim dvbviwer ile acikcasi kanallari nasil stream yapilir bir bilgim yok eger bir aciklama yapabilirseniz yada anlayan birileri minnettar olurum herkese kolay gelsin

azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    745
    Thanked 1.449 Times in 517 Posts
    Tecrübe Puanı
    1086
    pm atayım dedim ama posta kutusu dolu dedi.

nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    107
    Tecrübe Puanı
    196
    dvbvieride isterseniz 10 tüneri ayrı ayrı açıp izleye bilirsiniz ve kayıt yapa bilirsiniz azimli veya benimle iletişime geçin

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks