+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2
11 den 13´e kadar. Toplam 13 Sayfa bulundu

Konu: Prof Red Series DVB-S2 7300 PCI TV Kartı Windows 7 64 Bit Sorunu

BAŞÇAVUŞ
    Aquarius6XX foruma katkida bulunan uye Aquarius6XX foruma katkida bulunan uye Aquarius6XX foruma katkida bulunan uye Aquarius6XX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    563
    Tecrübe Puanı
    314
    Selam Sorun resimlerden anlaşıldığı gibi driver ile alakalı Aslında senin sitesinden
    indirdiğin driver ile sorunsuz çalışması lazım Bu kartla aynı chipseti kullana farklı bir
    markanın güncel bir driverini bir dene veya aygıt yöneticisi prof üstüne gelerek sağ tıkla
    özellikler açılan pencerede ayrıntılar özellik tıkla donanım kimlikleri değer altında
    çıkan satırları tek tek Google de arat ona göre cihazına uygun bir driver bulabilirsin
    umarım Ayrıca sorunun win7 güncelleştirmeleriyle alakası olduğunu pek sanmıyorum
    Saygılar

ER muratcaliskan is on a distinguished road muratcaliskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı Aquarius6XX´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    -= Hidden Content =-
    Merhaba Sayın [Only registered and activated users can see links. ]. Yanıtınız ve ilginiz için yeniden teşekkür ederim. Bu sabah, "Prof IP Data" ile ilgili olan mesajınızı okudum. Akşam eve geldiğim zaman ise, ne yazık ki, hem sizin mesajınızı, hem de size daha önce yazmış olduğum mesajın silindiğini gördüm. Neden böyle olduğunu henüz anlayamadım. Ancak yardım etme çabanız için gerçekten çok teşekkür ederim. "Prof IP Data" programını da denedim ancak ne yazık ki, herhangi bir olumlu sonuca ulaşamadım. Yabancı bir forumda, benim sorunuma benzer bir sorunu olan bir kişinin mesajlarını okudum. Kendisi 64 bit sisteme geçmeden önce TV kartı ile televizyon izleyebiliyorken, 64 bit sisteme geçtikten sonra, sinyal alabilmesine rağmen, kanal bulamamış. TV kartını, 64 bit işletim sistemi kullanan bir arkadaşının bilgisayarında deneme fırsatı bulmuş ve TV kartı, bu bilgisayarda sorunsuz bir şekilde çalışmış. Arkadaşı ile kendi kullandığı bilgisayarın anakartları ASUS'muş ancak modelleri farklıymış. Sorunun kendi ana kartının modelinden kaynaklanabileceğinden şüphelenmiş. USB'li bir TV kartı alacağından bahsetmiş. Ancak ne yazık ki, mevcut TV kartı ile bu sorununun nasıl çözülüleceği ile ilgili bir mesaj henüz bulamadım. Umarım sorunumu çözebilecek bir bilgiye en kısa zamanda ulaşabilirim. İlginiz için yeniden teşekkür eder, hayırlı günler dilerim ...

BAŞÇAVUŞ
    Aquarius6XX foruma katkida bulunan uye Aquarius6XX foruma katkida bulunan uye Aquarius6XX foruma katkida bulunan uye Aquarius6XX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    563
    Tecrübe Puanı
    314
    Rica ederim umarım dediğin gibi en kısa zamanda Sorununu çözecek bir yöntem
    bulursun Bendende sana hayırlı günler
    Saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks