+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu

Konu: Değerli forum arkadaşlarım

osmanke Herkesce takdir edilen guvenilir uye osmanke Herkesce takdir edilen guvenilir uye osmanke Herkesce takdir edilen guvenilir uye osmanke Herkesce takdir edilen guvenilir uye osmanke Herkesce takdir edilen guvenilir uye osmanke Herkesce takdir edilen guvenilir uye osmanke Herkesce takdir edilen guvenilir uye osmanke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    57
    Tecrübe Puanı
    902

Değerli forum arkadaşlarım

Biliyorum uzun zamandır aktif olamadım fakat nedenine gelince evimizi kentsel dönüşüm kapsamında müteahite verip yenilenmesi bu nedenle evimizden geçen ayın 28 inde evimizi boşaltıp çıkmak zorunda olmamızdır ve bu nedenle evde internet imizin bağlı olmamasından dolayıdır,ki foruma bağlanamıyorum
    ve halen internet yok şu an bağlandığım internet çok yavaş ve bize ait olmayan bir hat inşallah internetim bağlandığında ve daha iyi şartlarda görüşmek ümidiyle tüm forum dostlarıma selam ve saygılarımla osmanke.
    Konu osmanke tarafından (21-05-2017 Saat 02:23 ) değiştirilmiştir.

2. The Following User Says Thank You to osmanke For This Useful Post:

azimli (23-05-2017)

alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    240
    Thanked 4.747 Times in 850 Posts
    Tecrübe Puanı
    4623
    Sorun yok @osmanke Yeni eviniz hayırlı olsun, kolay gelsin.

saygılar

osmanke Herkesce takdir edilen guvenilir uye osmanke Herkesce takdir edilen guvenilir uye osmanke Herkesce takdir edilen guvenilir uye osmanke Herkesce takdir edilen guvenilir uye osmanke Herkesce takdir edilen guvenilir uye osmanke Herkesce takdir edilen guvenilir uye osmanke Herkesce takdir edilen guvenilir uye osmanke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    57
    Tecrübe Puanı
    902
    Değerli dostlarım forum arkadaşlarım yeni evimize taşınalı yaklaşık 2 ay kadar oldu ve ancak yerleşebildim ve şu an kesintisiz bağlanabiliyorum yeni evimizde oldukça geniş ve iyi allah tüm dostlarımıza böyle bir ev nasip etsin siz dostlarımın,da iyi dileklerinden dolayı çok teşekkür ederim izninizle bu konuyu kapatabiliriz saygılarımla osmanke.

5. The Following 2 Users Say Thank You to osmanke For This Useful Post:

nasre (09-09-2018), SEVMEK46 (09-09-2018)

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks