+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu

Konu: KWORLD DVB-S 100SE PCI TV kartı görüntü sorunu

ÇAVUŞ
    fatsy biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye fatsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    61
    Tecrübe Puanı
    86

KWORLD DVB-S 100SE PCI TV kartı görüntü sorunu

Merhabalar,
    Geçen ay yine rahat durmayarak İngiltere'den KWORLD DVB-S 100SE PCI TV kartı sipariş verdim. Pazartesi ürün elime ulaştı. Dün PC'ye monte ettim ve driverını internetten bulup kurulumunu yaptım. Daha önceden Windows 10 Pro 64Bit PC'de SmartDVB ve K-lite codec pack yüklüydü (diğer TV kartı ile sorunsuz kullanıyordum) SmartDVB de birkaç değişiklik yaparak karttan sinyal almayı başardım (ekteki resimlerde görebilirsiniz) Ancak görüntü ve ses gelmedi. SmartDVB'de görüntü ve ses kodeklerini değişitirdim, kaldırıp en son sürüm K-lite codec pack full yükledim, ancak değişen birşey olmadı. Acaba sorun ne olabilir?

[Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]
    Konu fatsy tarafından (05-12-2018 Saat 13:09 ) değiştirilmiştir. Sebep: KWORLD DVB-S 100SE PCI TV

dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    301
    Tecrübe Puanı
    1627
    Herkesi silmeyi ve yeniden yüklemeyi deneyin
    "LAV decoder" kurulumu ile birlikte
    Bunu daha önce denemedim

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks