+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu

Konu: tbs 5927

ER salimzalim is on a distinguished road salimzalim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0

tbs 5927

arkadaşlar herkese merhaba tbs 5927 kartımın dvr sini kuruyorum bilinmeyen aygıt olarak yazıyor Windows 7 de ve onda da aynı 3 değişik pc de denedim aynı sorun bir başka arkadaşın tbs 5927 sini denedim bilgisayarlarda ve driverde sorun yok bendeki bu kartta driwerle ilgili arıza ne olabilir saygılar

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.591 Times in 868 Posts
    Tecrübe Puanı
    2468
    Alıntı salimzalim´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    tbs 5927 kartımın driver'ını kuruyorum, bilinmeyen aygıt olarak görünüyor.

Windows 7 de ve onda da aynı 3 değişik pc de denedim, aynı sorun.

Bir başka arkadaşın tbs 5927 sini denedim, bilgisayarlarda ve driverde sorun yok.

bendeki bu kartta driwerle ilgili arıza ne olabilir saygılar
    Yazdıklarınızdan çıkarımım; kartta donanımsal arıza var gibi duruyor. Çünkü kartın USB interface( USB arayüzü ) PC tarafından okunamıyor olmalı ki, "bilinmeyen aygıt" uyarısı vermiş.

TBS5927 tv kartında şöyle bir USB kontrolcüsü var ; "DVB-USB-Cypress adapter FX2 USB controller"

Tabi iyice emin olmak için, temiz bir Windows kurup, tekrar denemek lazım. Aynı hatayı yine verirse, USB 'yi kontrol eden chip'i değiştirdikten sonra denemelere devam etmek gerekir.
    Konu serkanguzel tarafından (19-09-2019 Saat 09:41 ) değiştirilmiştir.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks