+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 6´e kadar. Toplam 6 Sayfa bulundu

Konu: Dvbviewerın açılmaması.

ER tartar10 is on a distinguished road tartar10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    50
    Tecrübe Puanı
    0

Dvbviewerın açılmaması.

Arkadaşlar, win 10 64 bit işletim sistemine dvbviwer'ın son sürümünü @serkanguzel'in verdiği dosyadan kurdum. Pc ilk açıldığında dvbviewer açılıyor ve çalışıyor. Ancak, programı kapatıp tekrar açmak istediğimde açılmıyor. Pc'yi yeniden başlatarak dvbviewer'ı çalıştırabiliyorum. Sizce neden olabilir?

DVBViewer Pro v6_1_5 original

zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    273
    Thanked 7.499 Times in 196 Posts
    Tecrübe Puanı
    1893
    Kapattıktan sonra Görev yöneticisine girip bak bakalım gerçekten kapanmış mı yoksa takılımı kalmış.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    50
    Tecrübe Puanı
    0
    Kapalı görünüyor.

[Only registered and activated users can see links. ]

zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    273
    Thanked 7.499 Times in 196 Posts
    Tecrübe Puanı
    1893
    Resime göre açık görünüyor. Programın üzerine tıklayıp görevi sonlandırın.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    50
    Tecrübe Puanı
    0
    İlgilendiğin için sağ ol da, kapacak bir şey görünmüyor. Programın üzerine tıkladığımda "kapat" veya görevi sonlandır" gibi komutlar çıkmıyor. Sağ tıkladığımda da bunlar çıkıyor. [Only registered and activated users can see links. ]

Görev yöneticisinde "Ayrıntılara" tıkladığımda çalışıyor görünüyor. Haklıymışsınız. Sonlandırdım. Açmak istediğimde açıldı. Nasıl halledebilirim?
    Konu tartar10 tarafından (28-11-2019 Saat 20:14 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    50
    Tecrübe Puanı
    0
    Sorunu çözdüm.

Bu güne kadar tüm dvbviewer sürümlerini kullandım. Dvbviewer'ı kapatırken hep sağ üst köşedeki x işaretine basardım. Bu sürümde, X işaretine basınca program kapanmıyormuş. Arka planda çalışmaya devam ediyor. Programı "Genel" segmesi altındaki "ÇIKIŞ" ile kapatınca sorun yok.

İlgin için teşekkürler, zyadas .

7. The Following User Says Thank You to tartar10 For This Useful Post:

zyadas (29-11-2019)

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks