+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2
11 den 16´e kadar. Toplam 16 Sayfa bulundu

Konu: MyTHEATRE RESİMLİ KURULUM (V3.25 ve üSTÜ)

YÜZBAŞI
    neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    76
    Tecrübe Puanı
    750
    hasanok_86 dostum, bunları yapabilmek için çaya davet etsem.Biliyorsun sözüm de vardı, onu da yerine getirmiş olurum. Eğer alt dvb sorun yaratmaya devam edecek olursa bunu denemeye çalışacam.Bu kadar ayrıntıyı paylaşıma açarken sen yorulmadığına göre umarım ben de kurarken yorulmam.Ne de olsa kendimi 19'unda hissediyorum.Ellerine sağlık.Çaya bekliyorum,unutma.
    ÖZGÜRLÜK VE BAĞIMSIZLIK BENİM KARAKTERİMDİR

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    @tabiki abi memnuniyete gelirim neden olmasın ama sana mytheatreyi önermem altdvb veya prodvb kullan yada dvbviewer olabilir hepsinin adım adım kurulumları forumda mevcut
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

YÜZBAŞI
    neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    76
    Tecrübe Puanı
    750
    Tamam dostum, önerin için teşekkür ederim.Denemeyeyim o zaman. Aslında alt dvb'de çok memnundum.Kanal geçişleri,görüntü kalitesi vs. çok iyi, ama son zamanlarda noldu anlamadım. Donup kalması sinirimi bozuyor.On gündür uğraşıyorum M6 kanalından bir müzik parçasının kaydını yapamadım.Tam klip yayındayken donup kalıyor.Neyse biraz daha sabredeyim o zaman.
    ÖZGÜRLÜK VE BAĞIMSIZLIK BENİM KARAKTERİMDİR

YARBAY
    sedran umut vaat eden uye sedran umut vaat eden uye sedran umut vaat eden uye sedran umut vaat eden uye sedran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    36
    Tecrübe Puanı
    1233

Thumbs up

Bu kaliteli paylaşım we üstün emeğin için teşekkürler hasanım. Bayağı ayrıntılı we hoş olmuş...Kutluyorum seni .
    selam we sewgiler
    "Her görünen gerçek, gerçek görünen olmayabilir!..."

ONBASI
    lf_200 is on a distinguished road lf_200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    38
    bim için yaptıklarına minnettarız

ER verakles is on a distinguished road verakles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    0
    sagol kardes ellerine saglık

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks