+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 10´e kadar. Toplam 10 Sayfa bulundu

Konu: RESİMLERİ DİREK RESİM OLARAK GÖREMEYENLER(LİnK OLARAK GÖRENLER)

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632

RESİMLERİ DİREK RESİM OLARAK GÖREMEYENLER(LİnK OLARAK GÖRENLER)

forumdaki resimleri sayfa açılınca direk resim değilde yani sadece link olarak gören arkadaşlar profilinizde küçük br ayar ile resimleri sayfa açılınca direk resim olarak görebilirsiniz
    [Only registered and activated users can see links. ]
    bu kısımdan

şu şekilde bir işaretleme ile resimleri direk resim olarak görebilirsiniz
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

YARBAY
    GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    111
    Tecrübe Puanı
    1223
    @hasancım iyi oldu bu. Sen "[img] tagı içinde verin linkleri" dediğin buymuş demek Ben hep link olarak görüp tıklıyordum şimdi anlaşıldı

YÜZBAŞI
    sayt foruma katkida bulunan uye sayt foruma katkida bulunan uye sayt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    158
    Tecrübe Puanı
    682
    ben konuya resim gondereceğimde direkt link veriyorum.
    Saçıma ak düştü, yüzüme yıllar,
    Bahar sende kalsın, bende acılar
    .

Banned thypoon33 biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye thypoon33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    teşekkürler bilgi için bende ayar tamamdı ama arkadaşım göremiyordu

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Tecrübe Puanı
    24632
    sayın üyelerimiz bu ayarı yaptıktan sonra img tagları içinde verilen resimleri direk olarak görebilirsiniz onun için sürekli resim linklerini mesaj yazarken resim ekleye tıklayarak veriniz diyorumki bu ayardan sonra resimler direk olarak görünsün yoksa yine link olarak görünür

YARBAY
    halilkara35 geleceğin sohret adayi uye halilkara35 geleceğin sohret adayi uye halilkara35 geleceğin sohret adayi uye halilkara35 geleceğin sohret adayi uye halilkara35 geleceğin sohret adayi uye halilkara35 geleceğin sohret adayi uye halilkara35 geleceğin sohret adayi uye halilkara35 geleceğin sohret adayi uye halilkara35 geleceğin sohret adayi uye halilkara35 geleceğin sohret adayi uye halilkara35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    204
    Tecrübe Puanı
    1456
    bu konu gerçekten iyi oldu çünkü başından beri img tağını kullanın demenin amacını ortaya koydu yoksa bu ayarı yapmadıktan sonra img tağı içinde vermişsin ne vayda...

Umut kalbin aynasıdır...

Bildiğimiz ve kullandığımız konulara cevap yazalım. Çünkü referanslarınıza ihtiyaçımız var
    Türkiye Karayolları Haritası

ER hate_love is on a distinguished road hate_love - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    tamam bende yaptım çok saoooll arkadaş ama o kadar forumlara takılmama rağmen ilk defa böle bi sorun yaşadım
    yurttan güneş tutulması

50 CENT & G-UNIT- hAtE iT oR LoVe İt

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Tecrübe Puanı
    24632
    sayın üyemiz bu konuda gerekli işlemler yapılacaktır saygılar

YARBAY
    01adanalım® taninmis sohret sahibi uye 01adanalım® taninmis sohret sahibi uye 01adanalım® taninmis sohret sahibi uye 01adanalım® taninmis sohret sahibi uye 01adanalım® taninmis sohret sahibi uye 01adanalım® taninmis sohret sahibi uye 01adanalım® taninmis sohret sahibi uye 01adanalım® taninmis sohret sahibi uye 01adanalım® taninmis sohret sahibi uye 01adanalım® taninmis sohret sahibi uye 01adanalım® taninmis sohret sahibi uye 01adanalım® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1337
    usta saolasın bizi bu konuda bilgilendirdiğin için.bu arada sayt kardes sen yıne link verebiliyormussun ben onuda veremıyorum ayıptır soylemesı.bende baslıklar verım yenı konular acım dıyorum ama bi turlu yapamıyorum.banada bu konuda yardımcı olursanız cok sevinirim.saygılarımla...

01adanalım®

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Tecrübe Puanı
    24632
    bu bölümde yeni konu olarak açtım başlık yeni konu açma ve özellikleri saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks