+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 10 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 91 Sayfa bulundu

Konu: DVBSAT ın unutulmayanları , Eskisiyle Yenisiyle DVBSAT.ORG

Banned behcet is on a distinguished road behcet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    forumun bir geçmişi olması güzel bişey

Emekli Admin entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    321
    Thanked 5.110 Times in 932 Posts
    Tecrübe Puanı
    6209
    Alıntı behcet´isimli üyeden Alıntı
    forumun bir geçmişi olması güzel bişey
    İmzan güzelmiş. Neyi ifade ettiğini merak ettim doğrusu
    kim o deme bosuna..
    benim, ben.
    oyle bir ben ki gelen kapina,
    bastan basa sen..

ONBASI
    pilyeri is on a distinguished road pilyeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    60
    Tecrübe Puanı
    45
    İsimleri okuyunca o günlerimizi hatırladım
    Sağol entegre

n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    130
    Tecrübe Puanı
    958
    Bomfunk MC : Aslında hala aktif bir kardeşimiz ama eskisi gibi değil. Eskilerden ve unutulmayacaklardan kendisi.
    bu nickin üstüne iki nick deiştirdim nostalji yaparken özlettin bana eski nickimi...tekrar dönsemmi acaba

ama eskisi gibi aktif olamıyorum , nedense soğudum gittim başka bi şehre taşındıktan sonra ( ve bi takım olaylar nedeniyle ) herneyse aranızda olmak güzel..

Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    89
    Thanked 1.888 Times in 275 Posts
    Tecrübe Puanı
    1838
    valla nostalji ruzgarı olmus .bende cok memnunum forumumuzdan herkese tesekkurler

maytap1
    Guest maytap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kuşlar haber gönderdi entegre kardeşimiz bir topic açmış banada sende bir oku dediler

öncelikle seni azminden dolayı kutluyorum son derece aktifsin devamlı foruma yeni haberler gönderiyosun bıkmadan usanmadan zaten gören görüyor uzaktanda olsa forumu hala ara sırada olsa takip ediyorum ayrıca bu açtığın topic için teşekkür ederim kendim ve tüm eski forumdan ayrılan ekip arkadaşlarım adına umarım onlarda bu topiği bir şekilde görür benim gibi ufak bir mesaj yollarlar...

Biz biraz daha şanslıydık o zamanlar sende gayet iyi bilirsin offline download skystar hit zamanıydı digital platformda olsun dvbsatta olsun elimizdeki malzemenin tüm nimetlerinden faydalandık ben forumdan ayrıldıktan sonra skystar kartımı artık sattım çünkü benim için artık bir çekiciliği kalmadı zaten işlerim çok büyük engel ama yinede en az 4 senemi gümbür gümbür yedi bu kart

ayrıca Hybrid kardeşimizide kutluyorum oyunlar bölümüne şöyle bir baktım bizde zamanında çok şey yapmıştık ama şimdi bir gördüm oyun dergisi falan ağzım açık kaldı

tonytr ustayada saygılar

diğer tüm arkadaşlara sevgiler saygılar isim vermeyim ayıp olmasın

unutmayın dvbsat bir forum değildir bir alışkanlıktır dvbsat sız kalmayın

Saygılar

Maytap

bir zamanlar buradaydı...

YÜZBAŞI
    neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    76
    Tecrübe Puanı
    750
    Nedir bu arkadaşlar,'dağdan gelen bağdakini kovarmış' der gibi eskiler kaybolmuş gitmiş.Geri gelin yahu, bizim gibi yenilerin sizlere ihtiyacı var. Millete nostalji yaşatmayın, milletin gözünü yaşartmayın.
    Belki genç arkadaşlarımıza komik gelebilir bilgisayar sözcüğünü ilk duyduğumda ortaokuldaydım.Kendisini ise ilk kez öğretmenliğe başladığımda gördüm.35 Yaşından sonra da yeni yeni kullanmaya başladım.İlk zamanlar epey bi pahalı olması nedeniyle almak bi hayli güçtü. Alınabilecek uygun fiyatlara geldiği zaman da kitap okumaya düşkünlüğümden dolayı uzak durdum.Nihayet bir kaç ay öncesinde bir PC'ye sahip olmaya karar verdiğimde, digital tv kartıyla birlikte sahip olunca DVBSAT.ORG' a da sahip olmuş oldum.O gün bugündür geçinip gidiyoruz. Ulu Tanrı sevenleri ayırmasın.Emeği geçen her arkadaşıma bu topic vesilesiyle saygılarımı ve sevgilerimi yolluyorum.
    ÖZGÜRLÜK VE BAĞIMSIZLIK BENİM KARAKTERİMDİR

n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    130
    Tecrübe Puanı
    958
    Alıntı maytap1´isimli üyeden Alıntı
    kuşlar haber gönderdi entegre kardeşimiz bir topic açmış banada sende bir oku dediler

öncelikle seni azminden dolayı kutluyorum son derece aktifsin devamlı foruma yeni haberler gönderiyosun bıkmadan usanmadan zaten gören görüyor uzaktanda olsa forumu hala ara sırada olsa takip ediyorum ayrıca bu açtığın topic için teşekkür ederim kendim ve tüm eski forumdan ayrılan ekip arkadaşlarım adına umarım onlarda bu topiği bir şekilde görür benim gibi ufak bir mesaj yollarlar...

Biz biraz daha şanslıydık o zamanlar sende gayet iyi bilirsin offline download skystar hit zamanıydı digital platformda olsun dvbsatta olsun elimizdeki malzemenin tüm nimetlerinden faydalandık ben forumdan ayrıldıktan sonra skystar kartımı artık sattım çünkü benim için artık bir çekiciliği kalmadı zaten işlerim çok büyük engel ama yinede en az 4 senemi gümbür gümbür yedi bu kart

ayrıca Hybrid kardeşimizide kutluyorum oyunlar bölümüne şöyle bir baktım bizde zamanında çok şey yapmıştık ama şimdi bir gördüm oyun dergisi falan ağzım açık kaldı

tonytr ustayada saygılar

diğer tüm arkadaşlara sevgiler saygılar isim vermeyim ayıp olmasın

unutmayın dvbsat bir forum değildir bir alışkanlıktır dvbsat sız kalmayın

Saygılar

Maytap

bir zamanlar buradaydı...
    özlettin kendini maytap usta...bi haber çektin gittin son bi yazıyla , onuda başkalarından duyduk ::: gel artık geri

ONBASI
    seco2019 is on a distinguished road seco2019 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    4
    Tecrübe Puanı
    43
    ilk üye olduğum forum....
    2 yıl önceydi galiba ne günlerdi be ....

Hybrid Hatiri sayilir tecrubeli uye Hybrid Hatiri sayilir tecrubeli uye Hybrid Hatiri sayilir tecrubeli uye Hybrid Hatiri sayilir tecrubeli uye Hybrid Hatiri sayilir tecrubeli uye Hybrid Hatiri sayilir tecrubeli uye Hybrid Hatiri sayilir tecrubeli uye Hybrid Hatiri sayilir tecrubeli uye Hybrid Hatiri sayilir tecrubeli uye Hybrid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    7
    Tecrübe Puanı
    1330
    Böle Bir Aile Ve Ortam İçerisinde Olmak Her İnsanını Gurulandırır.. Bende Bu Foruma entegre usta aracılıyla üye oldum. Bir Dosya Çekmek İçin Üye Olmuştum.. Kimseyi Tanımam Halde O Aile Sıcak Ortamı Hissedebilmiştim.. Bu Olay Bana Gaz Vermiş Oldu Oyun Bölümüne Katkılarımım Oldu..Foruma Azcık Olsada katkım Varsa Ne mutlu Bana Herkeze Teşşkürlerimi Sunarım saygılar...

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 10 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks