+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 38 Sayfa bulundu

Konu: Tecrübe puanı ve Rütbeler...

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    @halil kardeşim forumda güncel haberler adlı topic altında adult ve mp3 film bölümüne nasıl girileceği anlatılıyor bende resim ekledim tek tek mail atmak çok uzun süreli işlem onun için topic açıldı zamanında önemli konu statütüsüne getirildi üyelerimiz oradan inceleyebilir saygılar
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

YARBAY
    GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    111
    Tecrübe Puanı
    1223
    ben de bu adult bölümüne entegre'nin imzasını görünce girip üye oldum böyle bir bölümden haberim bile yoktu...

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    ozaman bende koyayım bali imzama üyelerimizi mahrum etmeyeylim
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

YÜZBAŞI
    sayt foruma katkida bulunan uye sayt foruma katkida bulunan uye sayt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    158
    Tecrübe Puanı
    682
    halilkara kardeşim senin yerinde olsam hiperaktiv yerine albay neyim olurdum
    Saçıma ak düştü, yüzüme yıllar,
    Bahar sende kalsın, bende acılar
    .

YÜZBAŞI
    AYHANtr herkesin tanidigi uye AYHANtr herkesin tanidigi uye AYHANtr herkesin tanidigi uye AYHANtr herkesin tanidigi uye AYHANtr herkesin tanidigi uye AYHANtr herkesin tanidigi uye AYHANtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    225
    Tecrübe Puanı
    595
    entegre senin adının altındaki kutu gibi kutular hep ingilizce bence onları türkçe yapsanız daha iyi olur çünkü bir türk sitesinde türkçe yazmak varken ingilizce bişeyler yazılmasına karşıyım dilimize sahip çıkalım

BAŞÇAVUŞ
    mespan4 Hatiri sayilir tecrubeli uye mespan4 Hatiri sayilir tecrubeli uye mespan4 Hatiri sayilir tecrubeli uye mespan4 Hatiri sayilir tecrubeli uye mespan4 Hatiri sayilir tecrubeli uye mespan4 Hatiri sayilir tecrubeli uye mespan4 Hatiri sayilir tecrubeli uye mespan4 Hatiri sayilir tecrubeli uye mespan4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    3
    Tecrübe Puanı
    303
    madem bir rütbedir gidiyoriki rütbe eksik yetkililere burdan sesleniyorum neden asteğmen ve tümgeneral rütbesi yoktur.asteğmen ve tüm generallere karşı bi kastımız varsabilelim.ilgililere duyurulur haksızlık olmasın

YÜZBAŞI
    sayt foruma katkida bulunan uye sayt foruma katkida bulunan uye sayt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    158
    Tecrübe Puanı
    682
    Zaten yüzbaşı olana kadar canımız çıktı mespan4, biz tümgeneral olana kadar allah bilir neler olur.
    Asıl benim merak ettiğim şudur ki arkadaşlar; mesela birisi iki isimle ve ayrı e-mail lerle forma üye olsa, sonrada kendi isimlerine teşekkürler yağdırsa ve terazide bol bol puan kazandırsa kendine...?! acep buna bir tedbir almışmıdır kine sayın yöneticilerimiz? (Böyle fikirleri üyelerimize hatırlatıp, onları kötü yola sevkediyorsun diye beni banlamazlar inşallah)
    .

Emekli Admin entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    321
    Thanked 5.110 Times in 932 Posts
    Tecrübe Puanı
    6209
    Buna karşı tedbirimiz var @sayt
    kim o deme bosuna..
    benim, ben.
    oyle bir ben ki gelen kapina,
    bastan basa sen..

YÜZBAŞI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    158
    Tecrübe Puanı
    682
    wavv tebrik ederim çok hızlısın entegre beni şaşırttın gerçekten.
    .

Emekli Admin entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    321
    Thanked 5.110 Times in 932 Posts
    Tecrübe Puanı
    6209
    Alıntı mespan4´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    madem bir rütbedir gidiyoriki rütbe eksik yetkililere burdan sesleniyorum neden asteğmen ve tümgeneral rütbesi yoktur.asteğmen ve tüm generallere karşı bi kastımız varsabilelim.ilgililere duyurulur haksızlık olmasın
    Eyvah.
    Astsubaylarda da eksiklik var. Gelde çık işin içinden.
    Rütbe düzenlemelerini ben yapmıştım.
    Vaktim olursa diğerlerinide ekleyeceğim. @mespan
    İlgin için teşekkürler.
    kim o deme bosuna..
    benim, ben.
    oyle bir ben ki gelen kapina,
    bastan basa sen..

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks