+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan
BirinciBirinci ... 2 3 4
31 den 38´e kadar. Toplam 38 Sayfa bulundu

Konu: Tecrübe puanı ve Rütbeler...

ÇAVUŞ
    turx is on a distinguished road turx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    16
    Tecrübe Puanı
    84
    duyuyorum zaten ama, ama ne bileyim yine de kendi yazmadığım mesajda kendi avatarımı görünce garipsiyorum.
    Selamlar...

YARBAY
    GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    111
    Tecrübe Puanı
    1223
    Alıntı turx´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yanlış avatar kullanımına biraz dikkat etsek, ben BJK avatarımı Kendime göre düzenledim nick'im Turx, avatarda da TurX yazar ama başka arkadaşlarda aynı avatarı kullanıyor onlardada TurX yazıyor
    bu çok iyiydi yalnız... Kopyalama yaparken TurX'e dikkat etmemiş sanırım Fena mı işte bedavadan reklamın yapılıyor mutlu ol

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    arkadaşın hoşuna gitmiş demekki hoş bir durum olmuş benim avatarıda verebilirim kullanacak var ise
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    5 senedir kullandığım avatarımı artık muhtelif forumlarda bir sürü kişi kullanıyor bende görünce şaşırıyorum ama napalım tapusu yok patentini almak lazım
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

ÇAVUŞ
    turx is on a distinguished road turx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    16
    Tecrübe Puanı
    84
    amaaan boşver dediğiniz gibi reklamımızı yapıyor arkadaşlar sağolsunlar varolsunlar, darısı reklamı olmayan arkadaşlara
    Selamlar...

Emekli Admin entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    321
    Thanked 5.110 Times in 932 Posts
    Tecrübe Puanı
    6209
    Alıntı entegre´isimli üyeden Alıntı
    İşin ilginç yanı 14.646 üyemiz arasından sadece 490 ı Adult bölümü açmış , 254 üyemizde mp3 ve Film bölümlerini açmışlar.

Sanırım birçok üyemiz bu bölümlerimizin varlığından haberi yok. Neler kaçırdıklarını bilmiyorlar
    Evet bu yazıyı yazmamın üzerinden yaklaşık 5 ay geçmiş ve şu anda adult member sayımız 3 katına ulaşmış durumda.
    Ayrıca üye sayımızda 23.656 ya ulaşmış.

Son durum Adult ve multimedia üye sayısı
    Adult member : 1.218

MMmedia Member: 661

kim o deme bosuna..
    benim, ben.
    oyle bir ben ki gelen kapina,
    bastan basa sen..

DVBSaT Seni Unutmayacak metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    145
    Thanked 7.940 Times in 2.157 Posts
    Tecrübe Puanı
    7893

ah ahhhhhhhhhhhh

o günleri bizde görürmüyüz.üst rütbede bize yakışır galiba
    DVBSAT kaynağından bilgi paylaşımı

linkleri kontrol etmeden yüklemeyin, lütfen virüs taramasından geçirin
    KARANLIĞA KIZACAĞINA BİR IŞIKDA SEN YAK

Banned _HaCkeR_ÖndEr_ taninmis sohret sahibi uye _HaCkeR_ÖndEr_ taninmis sohret sahibi uye _HaCkeR_ÖndEr_ taninmis sohret sahibi uye _HaCkeR_ÖndEr_ taninmis sohret sahibi uye _HaCkeR_ÖndEr_ taninmis sohret sahibi uye _HaCkeR_ÖndEr_ taninmis sohret sahibi uye _HaCkeR_ÖndEr_ taninmis sohret sahibi uye _HaCkeR_ÖndEr_ taninmis sohret sahibi uye _HaCkeR_ÖndEr_ taninmis sohret sahibi uye _HaCkeR_ÖndEr_ taninmis sohret sahibi uye _HaCkeR_ÖndEr_ taninmis sohret sahibi uye _HaCkeR_ÖndEr_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    10
    Thanked 1.840 Times in 191 Posts
    Tecrübe Puanı
    0
    teşekkür ederim örendiğim iyi oldu

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan
BirinciBirinci ... 2 3 4

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks