+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 9´e kadar. Toplam 9 Sayfa bulundu

Konu: ADSL Kazığı videosu

Emekli Admin entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    321
    Thanked 5.110 Times in 932 Posts
    Tecrübe Puanı
    6209

ADSL Kazığı videosu

Konu entegre tarafından (17-11-2006 Saat 00:25 ) değiştirilmiştir.
    kim o deme bosuna..
    benim, ben.
    oyle bir ben ki gelen kapina,
    bastan basa sen..

blo
    Guest blo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    puhaha gerçek ve güzel

YÜZBAŞI
    sayt foruma katkida bulunan uye sayt foruma katkida bulunan uye sayt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    158
    Tecrübe Puanı
    682
    heh heh he
    Saçıma ak düştü, yüzüme yıllar,
    Bahar sende kalsın, bende acılar
    .

YARBAY
    halilkara35 geleceğin sohret adayi uye halilkara35 geleceğin sohret adayi uye halilkara35 geleceğin sohret adayi uye halilkara35 geleceğin sohret adayi uye halilkara35 geleceğin sohret adayi uye halilkara35 geleceğin sohret adayi uye halilkara35 geleceğin sohret adayi uye halilkara35 geleceğin sohret adayi uye halilkara35 geleceğin sohret adayi uye halilkara35 geleceğin sohret adayi uye halilkara35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    204
    Tecrübe Puanı
    1456
    evet arkadaşlar çok güzel video ama bişey daha paylaşmak istiyorum konu ile alakalı değil ama içimden geldi ben diğer aya adsl yi iptal ettiriyorum artık cafelerden falan takılırım heralde veya başka ucuz yollu bişey bulursam ki çok zor yine aranızda olucam neyse çok duygulandım

Umut kalbin aynasıdır...

Bildiğimiz ve kullandığımız konulara cevap yazalım. Çünkü referanslarınıza ihtiyaçımız var
    Türkiye Karayolları Haritası

TEĞMEN
    hantürk foruma katkida bulunan uye hantürk foruma katkida bulunan uye hantürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    143
    Tecrübe Puanı
    377
    nene hızında internet iyiymiş ....

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    bağlantı yüzünden zorla izledim ah telekom ah
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

Arjin taninmis sohret sahibi uye Arjin taninmis sohret sahibi uye Arjin taninmis sohret sahibi uye Arjin taninmis sohret sahibi uye Arjin taninmis sohret sahibi uye Arjin taninmis sohret sahibi uye Arjin taninmis sohret sahibi uye Arjin taninmis sohret sahibi uye Arjin taninmis sohret sahibi uye Arjin taninmis sohret sahibi uye Arjin taninmis sohret sahibi uye Arjin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    35
    Tecrübe Puanı
    982
    Dehşet bir şeymiş ya, yapanların eline sağlık mükemmel olmuş, nene hızınde internet
    Hak Edilmiş Bir Teşekkürü Etmemek, Ayıp Değilse Nedir?

HayaT Kurallardan İbaretse ve Hayat Burada da Sürüyorsa,Buranında Kuralları Varsa Lütfen UYALIM!

YARBAY
    for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    52
    Thanked 1.314 Times in 244 Posts
    Tecrübe Puanı
    1596
    işte gerçek adsl reklamı hazırlayıp paylaşanlara teşekkürler
    HER ŞEY YOLUNDA GİDİYORSA BİR TERSLİK VAR DEMEKTİR.

YÜZBAŞI
    slaughter_666 foruma katkida bulunan uye slaughter_666 foruma katkida bulunan uye slaughter_666 foruma katkida bulunan uye slaughter_666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    11
    Tecrübe Puanı
    822
    ADSL nn gercekleri nene hızında internet
    GOD HATES US ALL

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks