Konu Kapatılmıştır
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3
21 den 26´e kadar. Toplam 26 Sayfa bulundu

Konu: WebSharing Webe DCW gönderme metodu

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    ayrı bir açıklama da refresh yaptırmanıza gerek yok. vplug plugini zaten bu işi kendisi yapar. 3 sn de bir webe bağlandığından index.php ye güncel keyi okutturur.
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Tecrübe Puanı
    8181
    birde php bilginiz çok üst düzeyde ise o zaman cw0: ve cw1: değerlerini ecm.info dosyasından direk index php içine yazdırabilirsiniz. Bu şekilde yazdırabilirseniz o zaman linuxa gerek kalmaz. sadece index.php dosyası ile sharinginizi gerçekleştirebilirsiniz.
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet

ONBASI
    ferdix5 is on a distinguished road ferdix5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    18
    Tecrübe Puanı
    43
    $satir1"); } fclose ($dosya1); ?>
    hocam index php ve dcw.sh dosyalarını aynen kopyala yapıştır yapıyorum bu hatayı veriyor değiştiriyorum oynama yapıyorum yine bu hatayı veriyor burada kullandığınız değişkenlerin ismlerinide yazarmısınız mesela ecmler ne işe yapıyor böyle bir dosya olmalımı yada php için textten nasıl bilgi alınıyor asp için yaptım ama asp desteklemiyor alanım açmıyor aslında eğer vlpug desteklerse asp içindeki kodları görebilir vplug asp destekliyormu desteklemiyorsa php kodlarını bilmiyom

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Tecrübe Puanı
    8181
    dcw.sh dosyası linux için. ssh erişiminiz olan linux varsa o adla bi dosya oluşturup onu linuxta çalıştıracaksınız. vplug için asp html veya php olması farketmez sadece web sitesinde 2 satır dcw keyini <br> satırları arasında yayınlaman gerek.

BAŞÇAVUŞ
    nanikdepresif biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye nanikdepresif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    141
    Tecrübe Puanı
    231
    Sadece bir kanalın web'de paylaşımını değil de izleyebildiğim paketlerin tamamını webden ss2 cihaza göndermek istiyorum. Alıcı sayısı bir. Yani öyle 10-15 kişiye paylaştırmayacağım. Bu durumda hangi konu başlığı altına mesaj düşmem gerektiğini de bilemedim.
    Kusura bakmayın. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

ER galata624 is on a distinguished road galata624 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı tonytr´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    #!/bin/sh
    while [ 1 ]; do
    wget ftp://root:[email protected]/tmp/ecm.info
    sleep 1
    mv ecm.info ecm
    chmod 777 ecm
    rm -rf ecm.info
    sleep 1
    cat ecm | grep -i "===== " | sed -e "s/^===== /""/Ig" > ecm.bilgi
    cat ecm | grep -i "cw0: " | sed -e "s/^cw0: /""/Ig" > ecm1.test
    cat ecm | grep -i "cw1: " | sed -e "s/^cw1: /""/Ig" > ecm2.test
    cat ecm1.test | sed 's/ *//g' > ecm1
    cat ecm2.test | sed 's/ *//g' > ecm2
    cat ecm1 ecm2 | sed "s/ *//g" | sed "s/ *//g" > ecmler
    sleep 1
    done
    Burada ufak bir hata var galiba döngü sağlanmıyor bu do ile ilgili dm deki kodları tam bilemediğim için kontrol edebilmeniz mümkün mü? nerede hata yaptığım hakkında bilgi verirseniz sevinirim...

Bu yazılan kodlarda oynama yaparak doğru döngüyü sağladım vplug ta adresi yazdığımda sağlıklı izlenebiliyor, fakat dreamboxta bu dögüyü başlatıyorum aşağı yukarı 5-10 dk arasında belli bir süre sonra dreambox takılıp kalıyor ne telnetten nede uzaktan kumandasından cevap vermiyor bu neden olabilir önüne nasıl geçerim...
    Konu galata624 tarafından (23-11-2006 Saat 11:53 ) değiştirilmiştir. Sebep: Sorumun cevabını kendim buldum...

Konu Kapatılmıştır
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks