+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 4´e kadar. Toplam 4 Sayfa bulundu

Konu: Litvanya'yı bir kez daha devirdik 95-84

YÜZBAŞI
    neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    76
    Tecrübe Puanı
    750

Litvanya'yı bir kez daha devirdik 95-84

75-75 berabere biten maçta, yürekler bileklerle birlikte çalışınca uzatmada Litvanya'yı 95-84 yendik. Bu çocuklar istediklerini yapıyorlar. Teşekkürler Dev Adamlara.
    ÖZGÜRLÜK VE BAĞIMSIZLIK BENİM KARAKTERİMDİR

ONBASI
    KemaLion is on a distinguished road KemaLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    29
    Çok geceler uykusuz kaldım Hedo ile Memo yu izlemek yürekten de olsa desteklemek için ama ikiside benim için ölmüştür. Bugünden sonra onlar Türkiye değil Amerika vatandaşıdır.

Saygılarımla,

Kemal Sarıkaya
    Ülkem benim için ne yapabilir diye değil,
    Ben ülkem için ne yapabilirim diye düşün.

YARBAY
    GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    111
    Tecrübe Puanı
    1223
    Alıntı KemaLion´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok geceler uykusuz kaldım Hedo ile Memo yu izlemek yürekten de olsa desteklemek için ama ikiside benim için ölmüştür. Bugünden sonra onlar Türkiye değil Amerika vatandaşıdır.

Saygılarımla,

Kemal Sarıkaya
    dostum haklısın. Memo ve Hido çok ayıp etti katılmamakla. kendi seçimleri tabi. bütün ülke onlara şimdi daha iyi puan verdi.

Litvanya maçı için ise, daha önce yendik, bugün yine yendik, yine yeneriz istedikten sonra ama bu turnuvada en büyük hataları yunanistan maçında yaptık ve bunun neticesinde arjantin ile eşleşip elendik. yine de bu çocukları alınlarından öpmek lazım..

n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    130
    Tecrübe Puanı
    958
    Alıntı KemaLion´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Saygılarımla,

Kemal Sarıkaya
    memo ve hido olsaydı belki dünya 5. liği için oynayamazdık...ben gençlere yürekten inanıyorum ama gerçekten ayıp ettiler...nba de oynayan herkes takımındaydı , bi siz oynamıyosunuzki nba de...ben en büyük kaybımız olarak kerem tunçeri ve mirsad ı sayıyorum..

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks