+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 13 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 126 Sayfa bulundu

Konu: Yeni Gboxlu, cs2gboxlu ProgDVB 4725

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    cs2gbox ile gboxu ilişkilendirdiyseniz (ki hazır dosyada ilişkilidir sadece IP adreslerinizi değiştirerek deneyebilirsiniz) o zaman gbox ve cs2gbox çalışırken gbox pluginli progdvb de kanalı açtığınızda kanalda açılır.

saygılar.
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

ONBASI
    aşil is on a distinguished road aşil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    51
    Tecrübe Puanı
    47
    arkadaşlar karşı taraf paylaşım vermek için benden dline istiyor ne bu dline

Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    89
    Thanked 1.888 Times in 275 Posts
    Tecrübe Puanı
    1838
    D: { member.dyndns.org { 5000 7777 { 21212121 { A5 A5 }}}}
    yukarıdakı ornek bır d line dır. size ait dns adresınız ne ise (member) yerine o yazılacak.daha önce paylasım aldıgıız biri varsa o size d line editlemiştir. eger yoksa yukarıdakı ornegı kullanabılırsıınz.
    [Only registered and activated users can see links. ] bu topıc ısınıze yarayabılır.
    saygılar

ER tsp is on a distinguished road tsp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    0
    benim bi sorunum var bende 5 tane kadar d line var. diyelim programı açtım hepsinden hello from die cvp alıyor ancak ecm send derken 1-2 yada en fazla 3 une yolluyor ecmleri. ama 5 d line dan 2 sini silsem mesela cwshare dosyasından bu sefer daha once ecm send demediklerine yolluyor yani en başta 5 tane d line varken açılmayan bir kanal 2 tane d line ı sildiğimde açılabiliyor neden 5 hello aldıgı yani offline olmayan 5 server a da ecm satırını yollamıyor da en fazla 3 une yollayıp sonra key not found yazısı çıkarıyor karşıma, biraz uzun oldu ama yardım edebilcek var mı bu arada ı=10 x=5 ayrıca
    2.20 ve 2.25 versiyonlarını çalıştırabiliyorum 2.21b açılmadı bir turlu

ER arminas is on a distinguished road arminas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    bendede aynı problem vardı sabahtan akşama kadar bir kanalı kesintisiz seyredebilirken akşamdan sonra devamlı kesintiler donmalar surekli pluginler değiştirdim olmadı kanalı tıklamayınca düzelmiyordu düzelse bile geç geliyordu bazen gündüzde oluyordu

karşı taraf tüm clientlarının dreambox kullandıklarını hiç kesilmediğini söyledi
    bende ciddi ciddi bir dreambox 500s almayı düşünüyorum.

aceba uğraşan arkadaşlar bu kesintileri donmaları önleyebildiler mi ?

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Tecrübe Puanı
    8181
    Alıntı tsp´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim bi sorunum var bende 5 tane kadar d line var. diyelim programı açtım hepsinden hello from die cvp alıyor ancak ecm send derken 1-2 yada en fazla 3 une yolluyor ecmleri. ama 5 d line dan 2 sini silsem mesela cwshare dosyasından bu sefer daha once ecm send demediklerine yolluyor yani en başta 5 tane d line varken açılmayan bir kanal 2 tane d line ı sildiğimde açılabiliyor neden 5 hello aldıgı yani offline olmayan 5 server a da ecm satırını yollamıyor da en fazla 3 une yollayıp sonra key not found yazısı çıkarıyor karşıma, biraz uzun oldu ama yardım edebilcek var mı bu arada ı=10 x=5 ayrıca
    2.20 ve 2.25 versiyonlarını çalıştırabiliyorum 2.21b açılmadı bir turlu
    gbox çalışma siteminde distance levellere göre sorgulama yapar, demekki o 3 d line daki arkadaşların distance levelleri 1 veya 2 dir diğer 2 d line nınız 3 tür (tabi bu değerler örnek değerlerdir) bu sebeple ecm yi dist seviyenizin iyi olduğu bu 3 d line daki servere ecm gönderiyor onlar offline olduğunda da dist 3 olanlara mecbur kalıp gönderiyor.

Alıntı arminas´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    bendede aynı problem vardı sabahtan akşama kadar bir kanalı kesintisiz seyredebilirken akşamdan sonra devamlı kesintiler donmalar surekli pluginler değiştirdim olmadı kanalı tıklamayınca düzelmiyordu düzelse bile geç geliyordu bazen gündüzde oluyordu

karşı taraf tüm clientlarının dreambox kullandıklarını hiç kesilmediğini söyledi
    bende ciddi ciddi bir dreambox 500s almayı düşünüyorum.

aceba uğraşan arkadaşlar bu kesintileri donmaları önleyebildiler mi ?
    karşı taraf sizi kandırıyor. size verdiği level ile distance değeriniz düşük kaldığından sizden daha yüksek olan dist değerliler size dcw key gönderimini keser ve sizin yayınızda donar. ss2 ile veya dreambox ile ilgili bir problem değil.
    internet bağlantınızda bunda bir etken olabilir tabi server ile aranızdaki ping süresi uzarsa ondan da donma olabilir başlat=>çalıştır seçip cmd yazın ve dos ekreanından karşı servera ping mehmet.dyndns.org gibi satırı yazıp enterleyip bağlantınızı kontol edin ve size verilen distance değerlerine php gbox statistic ile bakın.

saygılar.
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet

ER arminas is on a distinguished road arminas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    ilk başta { A1 A1 } li değer vermişti ve çok aşırı donmalar olmuştu en son yaptığımız testte { A4 A4 } lü değer verdi gene belli bir süre sonra donmalar başladı 1-2 dkkanın içersinde , farklı bir gbox serverdada denedim ondada aynı problemle karşılaştım ama oda { A1 A1 } vermişti , söyledikleri receiver clientlarında problem yokmuş.

peki en iyi olanı hangisi yani benim için yuksek seviye { A5 A5 } mi yoksa { A7 A7 } mi ?

önce test ettiğim için para vermedim ve donmalar olduğu içinde üye olmadım
    dreambox almayı bile düşünüyordum ama senin söylediklerinden onlardada donma yapacağını anlıyorum

bu arada söylemeyi unuttum ping süreleri normal 100 msn nin altında
    Konu arminas tarafından (09-09-2006 Saat 19:04 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Tecrübe Puanı
    8181
    A5 A5 bazı distanceler için forwarded yetkisi taşır o yüzden genelde bu leveli vermezler. (buradaki A dğerleri nds sistemler için dir normal level 5 5 gibi yazılır ama nds sistem yayın veriliyorsa o zaman A harfi olmak zorunda) size A5 A5 verdik demeleri de doğru leveli verdikleri anlamına gelmez size bu şekil yazdırılar ama kendileri a3 a3 verir bunu bilemezsiniz öğrenebilmek için bir başkasına d line verip ona forwarded edip edemediğinizi kontrol etmeniz gerekir. tabi bunda level ve distanclerin önemi olduğu kadar user ve kart sayısı da önemlidir. izlemek istediğiniz yayıncıya ait kart sayısı az ve o yayınıcıyı izlemek isteyen user sayısı fazla ise yine donma problemi yaşayabilirsiniz bu yüzden az userli ve çok kartlı server bulmak sorunuzu halledicektir.

saygılar.

ER mirchevski is on a distinguished road mirchevski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0

problem

Hello my friend
    I got skystar card and your ProgDVB version, but i cannot share
    i have cwshare.cfg in the folder withM line and 2 D lines, everything is OK, but it always repeat Hello and it says CANNOT SET IOPERm

what to do?
    thanx from Macedonia

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Tecrübe Puanı
    8181
    Alıntı mirchevski´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hello my friend
    I got skystar card and your ProgDVB version, but i cannot share
    i have cwshare.cfg in the folder withM line and 2 D lines, everything is OK, but it always repeat Hello and it says CANNOT SET IOPERm

what to do?
    thanx from Macedonia
    ioperm is for ur cards if u not having local card then not need ioperm
    r u open ur port on router and windows firewall

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 13 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks