+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 32 Sayfa bulundu

Konu: Tüm Onursal Yöneticilerimize Teşekkürler

DeSPeRaDo isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır. DeSPeRaDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    25
    Tecrübe Puanı
    309
    Yaptiginiz emekler ve harcadiginiz zamanlar icin hepinize tesekkur ederiz...
    Bû±ûñ KIZ£å® ¢î¢ë|{ O£§µñ A®I O£MåZ§åM ADî¥îM

YARBAY
    01adanalım® taninmis sohret sahibi uye 01adanalım® taninmis sohret sahibi uye 01adanalım® taninmis sohret sahibi uye 01adanalım® taninmis sohret sahibi uye 01adanalım® taninmis sohret sahibi uye 01adanalım® taninmis sohret sahibi uye 01adanalım® taninmis sohret sahibi uye 01adanalım® taninmis sohret sahibi uye 01adanalım® taninmis sohret sahibi uye 01adanalım® taninmis sohret sahibi uye 01adanalım® taninmis sohret sahibi uye 01adanalım® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1337
    emegı gecen tum kardeslerıme tesekkur edıyorum

01adanalım®

ÜSTÇAVUŞ
    Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    21
    Tecrübe Puanı
    271
    Forum oldukça eski sanırım. Çok yönetici gelip geçmiş.

setrox is on a distinguished road setrox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    0
    ben burdayım arkadaşlar... görüşmek üzere

Onursal Yönetici maytap biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye maytap biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye maytap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    23
    Tecrübe Puanı
    130
    Alıntı Jack´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forum oldukça eski sanırım. Çok yönetici gelip geçmiş.
    Evet jack forumumuz oldukça eski ilginç bende bu topiği yeni gördüm gözümden kaçmış olmalı

beni tanımayanlar için eminim biraz kendimi tanıtayım

sanırsam 2 yada 3 sene yöneticilik yaptım valla unutmuşum
    herhalde dvbsat ilk kuruluş kadrosundaydım o kadrodan şu anda görebildiğim merdal abi-tonytr-desperado-blo

ilk başlarda oyunlar bölümüne bakarken daha sonraları merdal abiyle beraber güncel haberlerle ilgilenmeye başladım
    burda cokyurur kardeşimizinde oyunlar bölümündeki emekleri unutulmaz

2-3 sene içinde yaşadığımız şeyleri buraya yazsak herhalde bir forumumuz daha olur..

yöneticilik yaptığım zamanlarda düm düz bir kişiliğim vardır eğer bir insan haklıysa kim karşı çıkarsa çıksın o insanı sonuna kadar desteklerdim ama hatalıysada o insanı yerden yere vururdum
    eğer bir karar verdiysem o karardan asla dönmezdim sonucu ne olursa olsun tonytr kardeşim iyi bilir
    formumu benimde arada boşladığım zamanlar oldu ama ne olursa olsun kadrodaki her insanın mutlaka zamanı çok kısıtlı olsada 3-5 dakika online olup 1 mesaj yollaması çok ama çok önemlidir

forumda yaşadığım en üzücü olay tano arkadaşımızı forumda tutmaya çalışmalarımın sonuç vermemesiydi(vefat eden insanları üzücü olayların dışında tutuyorum)

forumda yaşadığım en komik olay benim farkettiğim bir topicti seneler önce bununla ilgili bir topic açmıştım forumun en komik topiği diye kısaca anlatayım

birisiinin doğumgünü sayfasında herkes mutlu seneler derken aradan birisinin çıkıp skystar ilgili soru sorması sonra bizim forumun ileri gelenlerinin ayrıntılı bir şekilde cevaplaması ortaya çok komik bir topic çıktı buda unutamadığım şeylerden birisi

Eski Dvbsat birazcik anlatmış oldum...

Saygılar
    DAHA İYİ BİR DVBSAT İÇİN HERGÜN SADECE 2 SANİYENİZİ AYIRIP DVBSATA GELİR SAĞLAYAN REKLAMLARA TIKLAYIN!!!

ANLAYIŞINIZ İÇİN DVBSAT ADINA TEŞEKKÜRLER

Emekli Admin entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    321
    Thanked 5.110 Times in 932 Posts
    Tecrübe Puanı
    6209
    selam @maytap
    o ileri gelenlerden biri bendim sanırım.
    Görev aşkı işte ne yaparsın
    kim o deme bosuna..
    benim, ben.
    oyle bir ben ki gelen kapina,
    bastan basa sen..

merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    256
    Thanked 2.576 Times in 320 Posts
    Tecrübe Puanı
    1440
    ihtiyarladım,ama hala buradayım,başından beri. artık az da olsa,gene de elimden geleni yapıyorum sanırım.forumun en yaşlısı ünvanını eniss'e kaptırmak istemiyorum,hoş şimdi o da onursal yönetici oldu.bizi hatırlayanlara teşekkürler.

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    @maytap çok güzel anlatmışsın.Forumun çok fazla geçmişini bilmiyorum.Bu yüzden çok hoşuma gitti
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    965
    Thanked 5.071 Times in 369 Posts
    Tecrübe Puanı
    2505
    geçmişten az da olsa yararlandık
    şifreli kanalların çözümü hakkında buraya tıklayın

Plugin <<<-------

progdvb kurulum resimli anlatım için buraya tıklayın

Progdvb <<<-------

PROGDVB ELECARD CODEC ŞİFRESİ <<<-------

Teşekkür buttonlarına basmak veya hidekill yazan yazılara tıklamaylada şifreleri veya linkleri görebilirsiniz.

cokyurur taninmis sohret sahibi uye cokyurur taninmis sohret sahibi uye cokyurur taninmis sohret sahibi uye cokyurur taninmis sohret sahibi uye cokyurur taninmis sohret sahibi uye cokyurur taninmis sohret sahibi uye cokyurur taninmis sohret sahibi uye cokyurur taninmis sohret sahibi uye cokyurur taninmis sohret sahibi uye cokyurur taninmis sohret sahibi uye cokyurur taninmis sohret sahibi uye cokyurur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    18
    Thanked 1.613 Times in 150 Posts
    Tecrübe Puanı
    819
    vay @maytap Ustam vay
    bizim emeklerimiz birazda senin sayende oldu
    Ozamanki adamları ikna etmek zor olmustu
    benim için cok agrasıf dediklerini bile mod olduktan sonra ögrenmiştim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks