+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 9´e kadar. Toplam 9 Sayfa bulundu

Konu: TÜM HASTANELER ARTIK TEK NUMARA - 444 0 911

ONBASI
    sedatsargin biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye sedatsargin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    53
    Tecrübe Puanı
    63

Arrow Bütün Hastaneler Artık Tek Numara 444 0 911

Bütün Hastaneler Artık Tek Numara
    444 0 911
    Konu sedatsargin tarafından (30-09-2006 Saat 14:29 ) değiştirilmiştir.

BAŞÇAVUŞ
    bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    60
    Tecrübe Puanı
    364
    bukadar amerikan hayranlığı olurmu yaaa. bari 900 falan olsaydı.bide niye bukadar uzun acil 112 gibi bişey olsaydıya

YÜZBAŞI
    AYHANtr herkesin tanidigi uye AYHANtr herkesin tanidigi uye AYHANtr herkesin tanidigi uye AYHANtr herkesin tanidigi uye AYHANtr herkesin tanidigi uye AYHANtr herkesin tanidigi uye AYHANtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    225
    Tecrübe Puanı
    595
    Alıntı bakiyilmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    bukadar amerikan hayranlığı olurmu yaaa. bari 900 falan olsaydı.bide niye bukadar uzun acil 112 gibi bişey olsaydıya
    bu özentilik değil bu bir ihtiyaç insan o kadar hastanenin numarsını nasıl aklında tutsun

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    3 haneli bi numara yapılırsa daha iyi olurdu.
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

Emekli Admin entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    321
    Thanked 5.110 Times in 932 Posts
    Tecrübe Puanı
    6209

TÜM HASTANELER ARTIK TEK NUMARA - 444 0 911

Geç bile kalmışlar.

Konu entegre tarafından (02-10-2006 Saat 11:09 ) değiştirilmiştir.
    kim o deme bosuna..
    benim, ben.
    oyle bir ben ki gelen kapina,
    bastan basa sen..

BAŞÇAVUŞ
    frantic biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye frantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    237
    paylasım ıcın sagol.
    bu numara cevırınce en yakın devlet hastenesimi cıkıyor ?
    ÖLÜM Gelmeden YAŞAMIN
    HASTALIK Gelmeden SAĞLIĞIN
    İHTİYARLIK Gelmeden GENÇLİĞİN
    FAKİRLİK Gelmeden VARLIĞIN
    KIYMETİNİ BİL
    YAŞARKEN SEV VE PAYLAŞ

BAŞÇAVUŞ
    bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    60
    Tecrübe Puanı
    364
    bu özentilik değil bu bir ihtiyaç insan o kadar hastanenin numarsını nasıl aklında tutsun
    arkadaşım ben tüm hastanelerin tekbir numarada toplanmasına eleştiri getirmedim ki sonunda 911 olmasına tepki gösterdim.911 biliyorsunuzki ABD nin 112 si gibi bir sistem.sondaki 911 resmen ordan kopya olmuş.niye böyle bir kopya yapsınlar ki eğer kopya varsa özentilik değilde nedir. 444 0 911 olacağına 444 0 112 olsun mesela.zaten halkımız 112 iyi gayet iyi biliyor.hastane içinde başına 444 0 koymaları yeterli olurdu.ve hala uzun olduğunuda düsünüyorum.saygılar

ÇAVUŞ
    crayzcat is on a distinguished road crayzcat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    314
    Tecrübe Puanı
    80
    Alıntı:

arkadaşım ben tüm hastanelerin tekbir numarada toplanmasına eleştiri getirmedim ki sonunda 911 olmasına tepki gösterdim.911 biliyorsunuzki ABD nin 112 si gibi bir sistem.sondaki 911 resmen ordan kopya olmuş.niye böyle bir kopya yapsınlar ki eğer kopya varsa özentilik değilde nedir. 444 0 911 olacağına 444 0 112 olsun mesela.zaten halkımız 112 iyi gayet iyi biliyor.hastane içinde başına 444 0 koymaları yeterli olurdu.ve hala uzun olduğunuda düsünüyorum.saygılar
    aynen katılıyorum tşk.ler
    hayallerimiz yıldızlar gibidir onlara ulaşmak hiç bir zaman mumkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik ederler...

ONBASI
    sezden is on a distinguished road sezden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    57
    Tecrübe Puanı
    53
    Alıntı bakiyilmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu mantıkla hareket ettiklerinden bir şey üreten degil tüketen toplum haline geldik duyarlı olmana sevindim

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Bookmarks