+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu

Konu: "Basketbol futbolun gölgesinde"

YÜZBAŞI
    slaughter_666 foruma katkida bulunan uye slaughter_666 foruma katkida bulunan uye slaughter_666 foruma katkida bulunan uye slaughter_666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    11
    Tecrübe Puanı
    822

"Basketbol futbolun gölgesinde"

Basketbol Federasyonu Ankara İl Temsilcisi Mehmet Togay, basketbolun her zaman futbolun gölgesinde kalacağını söyledi.

Mehmet Togay, sadece Türkiye'de değil tüm dünyada futbolun popülaritesinin yüksek olduğunu, basketbolun bu nedenle ikinci spor dalı olarak görüldüğünü belirtti. Togay, ''Bir spor dalının gelişmesi ve insanlar tarafından sevilmesi, elde edilen başarılarla doğru orantılıdır. Ancak basketbol her zaman futbolun gölgesinde kalacaktır. Bunun değiştiğini belki ben göremem ama en büyük arzum basketbolun dünyada ilk sırada olması'' diye konuştu.

Federasyondaki görevi nedeniyle daima tarafsız kalma zorunluluğu bulunduğunu ifade eden Togay, şöyle devam etti:
    ''Her şeyin ötesinde ben bir basketbol adamıyım. Basketbolu çok seviyorum, her zaman aktif veya dışarıdan bu sporun içinde olacağım. Bir Ankaralı olarak Ankara takımlarının başarılı olmasını istiyorum. Ankara takımlarının şampiyonluğa oynaması, bu spora Ankara'daki ilginin artması anlamına geliyor. Bu da daha fazla kulüp, daha fazla oyuncu ve antrenör demek. Biz bunun çabasındayız. Her zaman en iyiyi verebilmek için çabalıyoruz.

YÜZBAŞI
    neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    76
    Tecrübe Puanı
    750
    Futbolun gölgesinde kalması bir şeyi değiştirmez,her zaman en populer spor dalı olarak basketbol birinci sırada olacak benim için.Futbol istese de önüne geçemeyecek çünkü hoşlanmam.Paylaşım için sağol.
    ÖZGÜRLÜK VE BAĞIMSIZLIK BENİM KARAKTERİMDİR

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks