+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu

Konu: Memo herşeyini ortaya koyuyor

YÜZBAŞI
    Brkcn_uA umut vaat eden uye Brkcn_uA umut vaat eden uye Brkcn_uA umut vaat eden uye Brkcn_uA umut vaat eden uye Brkcn_uA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    3
    Tecrübe Puanı
    648

Memo herşeyini ortaya koyuyor

NBA kariyerini Utah Jazz'da sürdüren Mehmet Okur’un hocası Jerry Sloan, milli basketbolcuya övgüler yağdırdı. Okur’un performansını değerlendiren tecrübeli çalıştırıcı, takımı için her şeyini ortaya koyduğunu vurguladı.

Mehmet’in gün geçtikçe daha iyi savunma yaptığını, daha iyi şutlar attığını belirten Sloan, "Şut atma konusunda hiç bir sorunu yok, her bölgeden iyi atışları var. Kendisinden gayet memnunum. Bizim için iyi oynuyor, takımı için her şeyini ortaya koyuyor. Kendisi her geçen gün ne zaman açığa kaçacağını ve ne zaman şut atacağını daha iyi algılıyor ve sürekli olarak kendini geliştiriyor" diye konuştu.

MEHMET: LİGE HAZIR GELDİM

Mehmet Okur ise 98-94 galip geldikleri Los Angeles Lakers maçından sonra DHA’ya yaptığı açıklamada ilk kez 4 maçlık bir galibiyet serisi yakaladıklarını ve bu yüzden mutlu olduğunu söyledi. Milli oyuncu, "Bu yılki performansında önemli bir değişiklik var. Bunu neye bağlıyorsun?" sorusuna, "Bu sene lige başlarken hazır bir şekilde geldim. İyi bir hazırlık döneminden sonra lige iyi başladım. Carlos Boozer yokluğunda 5 numara, (power forvet) pozisyonunda oynuyorum. Şu ana kadar oynadığım maçlarda 5 dakika da oynasam 40 dakika da oynasam elimden gelini yapmaya çalışıyorum. Şu ana kadar her şey çok iyi gidiyor" cevabını verdi.

’DETROIT’TE ARKADAŞLIK VE YARDIMLAŞMA DAHA İYİYDİ’

Mehmet Okur, eski takımı Detroit ile Utah’ı karşılaştırdığında ise, "Detroit’te çok önemli 2 sene geçirdim. Şampiyonluk yaşadım, play-off’larda yarı finale kadar çıktık. Utah’ta ise hedefler yarı play-off’a katılabilmek. Her geçen gün birbirimizi daha iyi tanıyoruz. Hem saha içinde hem de antremanlarda her geçen gün takım olarak daha iyi oynamaya başladık. Detroit’te arkadaşlık ve yardımlaşma daha iyiydi. Burada da yakın zamanda aynı ortamı yakalarız ve başarılar ard arda gelir." Okur, son yıllarda NBA’de fazla yıldız oyuncu yetişmemesini ise lise ve üniversitelerden fazla oyuncu yetişmemesine bağladı.

Bu arada Mehmet Okur’un eşi Yeliz de Lakers-Utah maçını izleyenlerin arasındaydı. Maç sonrası Okur’u izlemeye gelen Türk vatandaşlarla Mehmet ve eşi Yeliz fotoğraf çektirdi. Kurtlar Vadisi’ndeki rolü ile Türklerin de sevgisini kazanan ünlü yıldız Andy Garcia da tribündeydi.

ONBASI
    egecankomur is on a distinguished road egecankomur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    48
    Tecrübe Puanı
    39
    mehmet okur milli bir basketbolcu tamam da eşi olduğunu anca duyuyorum

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks