+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 39 Sayfa bulundu

Konu: Tek Kartla 2 PC de Yayın İzleme

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    yeni versiyon progdvblerde zaten prog media server var onlar ile bağlanabilirsiniz.
    birde şu ekteki dosyayı inceleyin buda progdvb ye sonradan eklenen server-client paralı sürümü 2 pcye kadar yerel ağda beleş kullanılıyor içindeki dökümanlarda ingilizce ve resimli olarak kullanımları anlatılıyor.

http://www.skystar.org/redirect.php?...94bc6c49af1630

saygılar.
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

ONBASI
    moskonisi is on a distinguished road moskonisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    30
    slm
    ustam ne yaptıysam olmadı.2 pc birbirini görmüyor.start a basıyom hareket yok.birde inglizce olan açıklamaları türkçeye nasıl çevirebilirim.ya

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Tecrübe Puanı
    8181
    dosya içindeki server için olan plugini server makinede progdvb de modules altına client olan içinde client plugini client makinede modules altına attın mı?
    attıktan sonra birbirlerinin local ip lerini yazdınmı?
    detay verki yardımcı olalım.

saygılar.
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet

4. The Following User Says Thank You to tonytr For This Useful Post:

nextel (23-02-2007)

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    30
    slm
    arkadaşım problemi hallettim.fakat laptoptan kanal değiştirmiyor.bu sorunu nasıl halledebilirim acaba

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Tecrübe Puanı
    8181
    serverdeki kanal listesini aynen diğerindekine de ekle o zaman kanalda değiştirirsin.

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    30
    slm
    arkadaşım denedim fakat olmadı.birde client laptopta kanal görüntüsü gelmedem açılışta error filter not dounded.elecard_audio_decoder hatası veriyor.bu sebepten ötürü kanal değişmiyo olabilirmi

ONBASI
    bjkliaragorn is on a distinguished road bjkliaragorn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    26
    Tecrübe Puanı
    60
    usatm peki ağdan izleyen kişi de donma yaşanıormu???

ONBASI
    engina81 is on a distinguished road engina81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    54
    Tecrübe Puanı
    45
    arkadaşlar bu olyı Pinstall 7.7.1. de nasıl yapıyoruz her yolu denedim ama diğer pc den görüntü alamadım. daha önceki sürümlerde çok başarılı idim

ONBASI
    xcalifguy is on a distinguished road xcalifguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    89
    Tecrübe Puanı
    33
    Post icin cok tesekkur, bende bir problem oldu. progdvbpowerinstall ile yuklemistim progdvb yi. Broadcast sectigimde progdvb'nin pro versiyonu lazim diyor.

Yeniden mi yuklemem gerek progdvb yi?

lnkte burdan indirdigim dosyalari ekledim sorun cozuldu. Ben bu isi wireless network uzerinden deniyorum suan.

Anladigim dogrumu diye size soracam?

Client Makina'da Aygit olarak ne gosterecegiz? Ben progmediaclient sectim.

Ana Makinada, SS2 card'in yuklu oldugu makinada. Broadcastserver'da ip ANA makinanin IP'si, Winlrc'de gene ayni (Benim Wireless Modem Network'te Ana Makina icin ip 10.0.0.4)

Client(10.0.0.5) Makinada Winlrc'de ip Ana makinanin IP si olacak
    Konu a.m.g tarafından (07-04-2007 Saat 22:50 ) değiştirilmiştir. Sebep: linte düzenleme yapıldı

Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    133
    Tecrübe Puanı
    416

Yeni bir uygulama olabilir......

Sevgili @tonytr nin paylaşımı ve bilgilendirmesi için teşekkür ederiz.
    Progdvb 4.85.x ile yaptığım bir uygulamayı resimli ve açıklamalı
    word dosyası olarak aşağıda veriyorum.
    Farklı uygulamalar çıkaranlar olacaktır.
    Modülün HOME sürümü ile 1+1 paylaşım (Unicast) yapılabiliyor.
    Güncel ve yeni Progdv 'lerle çalışabilecek Prog Media server Pro sürümü
    bulan arkadaşlar olursa paylaşsınlar.Deneyelim.
    Sevgilerimle...

Buradan[Only registered and activated users can see links. ]

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks