+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 15 Sayfa bulundu

Konu: goldmaster

ONBASI
    frs is on a distinguished road frs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    5
    Tecrübe Puanı
    39

goldmaster

goldmaster sat 57000 ci modelli bir uydum var acba uydudan guncellem gibi bir olasilik varmi menude var .... frekanstan aratinca yeni yazilim yok diyor en son guncellenme tarihi 2005 biraz tarih oncesi ama ne gibi bir yontem onerirsiniz yetkili servisi emu guncellmek icin 10ytl cihaz guncellemk icin 15ytl istiyo yardim ederseniz sevinirim bu arada bende private spice kanali ır deto olarak gozukuyo ve aesle aciliyo bırde aralik ayinin sonuna kada olan aes keyleri var isteyenlere... gun olarak hergun ııcn 1 adet aes..

2. The Following 2 Users Say Thank You to frs For This Useful Post:

bioasil (05-04-2007), GENERALX (16-04-2007)

ER nedo54 is on a distinguished road nedo54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    4
    Tecrübe Puanı
    0
    selam arkadasim 57000 CI modelinin yeni yazilimi varmi onu bilemiyecem ama HOTBIRD uydusundan Güncelleme yapabiliyorsun ama emu yazilimi yüklenmiyor diye duydum orjinal yazilimi yüklüyormus uydudan ama bana sorarasan birtane kablo al bilgisayarindan güncelleme yap derim cok basit bi sekilde 2 dakikada hallediyor kolay gelsin

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    5
    Tecrübe Puanı
    39
    peki ban hotbırd uydusundaki kanal frekansini verebilirmisin..

ER nedo54 is on a distinguished road nedo54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    4
    Tecrübe Puanı
    0
    Uydudan Güncelleme:
    Uydudan güncellem yapabilmeniz için yarım saat beklemenize veya bilgisayara bağlantı yapmak için recevierinizi yerinden sökmenize hiç gerek yok. Çünkü GoldMaster uydu alıcısı ile mükemmel hızda uydudan yazılım güncelleme özelliği ile oturduğunuz yerden cihazınıza emu yazılımı yükleyebileceksiniz.….
    Bu özellik şu anda Topfıeld 59000 CI modeli sizlerin hizmetinize sunulmuştur.

GEREKLİ YAZILIM GÜNCELLEME PARAMETRELERİ……

Hotbir Uydusu üzerinden

Frekans:>>>>>>>12475
    Polarizasyon: >>>H
    Sembol Oranı::>>27500
    Pid:>>>>>>>>>>1968 Frekansı üzerinden yeni yazılım yükleyebilme.

ONBASI
    duzdag is on a distinguished road duzdag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    5
    Tecrübe Puanı
    35
    Alıntı frs´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    goldmaster sat 57000 ci modelli bir uydum var acba uydudan guncellem gibi bir olasilik varmi menude var .... frekanstan aratinca yeni yazilim yok diyor en son guncellenme tarihi 2005 biraz tarih oncesi ama ne gibi bir yontem onerirsiniz yetkili servisi emu guncellmek icin 10ytl cihaz guncellemk icin 15ytl istiyo yardim ederseniz sevinirim bu arada bende private spice kanali ır deto olarak gozukuyo ve aesle aciliyo bırde aralik ayinin sonuna kada olan aes keyleri var isteyenlere... gun olarak hergun ııcn 1 adet aes..
    bu cihaza ait uydudan güncelleme yoktur ve olmayacaktır arkadaşım sanırım cihazınıza 59000 cı dönüştürmesi yapılmış bu sizde sorunlar yaratacaktır öncelikle kendi yazılımına dönmeniz gerekir sizin cihazınıza 9400 vcı yazılımından başkası olmaz maalesef 59000 cı dan 9400 vcı ya dönüştürme dosyası heryerde var tavsiyem dönüştürmeyi bir an evvel yapınız

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    5
    Tecrübe Puanı
    39

aldıgım..

Alıntı duzdag´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu cihaza ait uydudan güncelleme yoktur ve olmayacaktır arkadaşım sanırım cihazınıza 59000 cı dönüştürmesi yapılmış bu sizde sorunlar yaratacaktır öncelikle kendi yazılımına dönmeniz gerekir sizin cihazınıza 9400 vcı yazılımından başkası olmaz maalesef 59000 cı dan 9400 vcı ya dönüştürme dosyası heryerde var tavsiyem dönüştürmeyi bir an evvel yapınız

tamam saolasın ama aldıgımda boyle bır ozellık vardı ve verdıgınız parametrelerde yaptıgım zaman yenı yazılım yok dıyor ama en son 2005 yazılımı ıle duruyor... bılmem anlatabıldım mı ve benım cıhazın gırusntusu 10700 gıbı bırcok ozellık var yanı
    ..
    yoksa korsanmı aldık bız canagı..

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    5
    Tecrübe Puanı
    35
    [QUOTE=frs;92183]tamam saolasın ama aldıgımda boyle bır ozellık vardı ve verdıgınız parametrelerde yaptıgım zaman yenı yazılım yok dıyor ama en son 2005 yazılımı ıle duruyor... bılmem anlatabıldım mı ve benım cıhazın gırusntusu 10700 gıbı bırcok ozellık var yanı
    ..
    yoksa korsanmı aldık bız canagı..[/QUO
    hayır sadece satıcı uydudan yazılımlı hikayesi ile size malını satmış cihazınız asla uydudan güncelleme yapamaz sadece sanal arama yapıyor mutlak 9400 vcı yazılımına dönün

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    5
    Tecrübe Puanı
    39

goldmaster gorunum

hocam peki kart sharing yapabilirmiyim rs232 kablosuyla baglasma pcye yapılabılırmı emuda donload code to pc ve donload to pc dıye ıkı tane secenek var... sizce kard sharing yapılırmı bırde bu cıhaza nasıl bır kart uygun duser olmazsa kart alıcamda...

birde sunu belirteyimki benim goldmaster fabrika cikisindaki gibi degil 10700 deki gibi gorunum dısındakı yazılar 10700 de var 57000 ci da yok fabrika cikisresminde....anlamadim gitti yawwww benim cihaz harbi korsan heralde....

goldmaster yetkilerine doyrulur..
    Konu frs tarafından (24-12-2006 Saat 16:22 ) değiştirilmiştir. Sebep: ek olarak

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    5
    Tecrübe Puanı
    35
    Alıntı frs´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam peki kart sharing yapabilirmiyim rs232 kablosuyla baglasma pcye yapılabılırmı emuda donload code to pc ve donload to pc dıye ıkı tane secenek var... sizce kard sharing yapılırmı bırde bu cıhaza nasıl bır kart uygun duser olmazsa kart alıcamda...

birde sunu belirteyimki benim goldmaster fabrika cikisindaki gibi degil 10700 deki gibi gorunum dısındakı yazılar 10700 de var 57000 ci da yok fabrika cikisresminde....anlamadim gitti yawwww benim cihaz harbi korsan heralde....

goldmaster yetkilerine doyrulur..
    9000,10000,50000,60000,80800 serilerinin tamamı topfield tabanlı olup aynı işlev ve görünümüne sahiptirler cihazınız korsan değil rahat olun sadece uydudan güncelleme yok o dediğiniz sadece cihazdan cihaza yazılım atmak ve almk içindir uyumlu kartlara gelince cihaz tüm modüller ile kullanılabilir şunuda güvenle diyebilirim cihazınız mükemmel vasıflara sahip piyasanın en hızlı cihazlarındandır gerçekten topfield dünya markası olup sağlam ürünler sunar cihazınızın değerini bilin card sharing'e gelince şu an mümkün değil ancak verilecek bir yazılım ile yada direkt rs232 yi telefon hattına çeviren bir parça ile bu mümkün olacak sevgilerim ile

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    5
    Tecrübe Puanı
    39
    peki hocam kartlari nasil uyduracaz..? oyle bir aparat varmi takmak icin
    (modil degil kart)
    not: birde bana o donusturucuyu nmerden bulabilrim onu soylernisizniz. rs232 yitelefon hattina ceviren aleti..

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Bookmarks