+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 29 Sayfa bulundu

Konu: Şifreli kanalları Çözmek isteyenler İçin Resimli Anlatım YENİLENDİ 18.04.2008

ER züğürtağa is on a distinguished road züğürtağa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    0
    merhaba arkadaşlar ben bu anlatılanlardan pek birşey anlamadım bu gösterilenler internet içinmi bende next2000 cx super plus rcevır var keyleri elle giriyom keyleri yazabilirmisinz güncel olan animal planet animaux ve futbol ile ilgili şimdiden teşekürler

2. The Following 2 Users Say Thank You to züğürtağa For This Useful Post:

ersinyesilyurt (08-04-2008), mahmutt (24-08-2010)

a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    965
    Thanked 5.071 Times in 369 Posts
    Tecrübe Puanı
    2505
    Alıntı eternity980´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasım saol resimli bişekilde anlatmıssın ama ben sanırım bi yerden sonra karıstırdım biraz acemisiyim biss şifrelerini nasıl giriyoruz tam olarak onu bi anlatırmısın? biss şifrelerini girme resminden hemen sonra vplug ekranına dönmüşsün orda kaldım yapamadım ben dogru düzgün şifreli kanal aamıyorum yardımcı olursan sevinirim. şimdiden çok teşekkür.
    biss şifreleri 16 karakterden oluşur. normal recieverlarda butün karakterler yazılır ama bizim kullandığımız ss2 gibi kartlarda bu şifreyi 12 haneli yazılır bunu 12 ye idnirmek içinde elinize gelen biss şifrelerinden 5. ve 6. silinir. daha sonrada son iki tan olan 15. ve 16. silinir.

a.b.c.d.e.f.g.h.i.j.k. l. m. n. o. p . r
    1.2.3.4.-.-.7.8.9.10.11.12.13.14. - . -

burada gösterdiğim gibi harfleri elinizdeki 16 haneli biss şifresi olarak görün ve sonra harfleri sayın rakamda olabilir. ve 5-6 silin birde 15 16 silin
    şifreli kanalların çözümü hakkında buraya tıklayın

Plugin <<<-------

progdvb kurulum resimli anlatım için buraya tıklayın

Progdvb <<<-------

PROGDVB ELECARD CODEC ŞİFRESİ <<<-------

Teşekkür buttonlarına basmak veya hidekill yazan yazılara tıklamaylada şifreleri veya linkleri görebilirsiniz.

4. The Following 8 Users Say Thank You to a.m.g For This Useful Post:

carciofo13 (03-06-2009), deli çocuk (17-02-2008), ersinyesilyurt (08-04-2008), Fauntleroy (10-02-2008), hakkı27 (17-02-2008), hotbord_34 (28-01-2016), rockystone (29-04-2008), yakup044 (27-02-2008)

ONBASI
    umuteren is on a distinguished road umuteren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    30
    Tecrübe Puanı
    56
    merhaba
    ben sunu anlamadim vplug icene softcam i tanimasi icin verdim sonra dcw bölümüne key i yapistirin demissiniz ama hangi keyi . yardimci olursaniz sevinirim.
    simdiden tesekkürler
    Konu umuteren tarafından (02-08-2008 Saat 18:52 ) değiştirilmiştir. Sebep: Automerged Doublepost - Cift Mesaj Birlestirme

ER necmettin44 is on a distinguished road necmettin44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    0
    arkadaşlar size sorum dvb dreamda biss çalıstıramadım onun için bi sey yokmu ya prog dvb benim pcde cok kasıyor ama dvb dreamda hem oyun oynuyom hemde tv seyrediyonm dvb dreamd bis key nasıl yapacam anlatacak bi arkadaş yokmu?.

7. The Following User Says Thank You to necmettin44 For This Useful Post:

afehmi (29-06-2008)

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    Vpluga DCW key ekleme işlemi:
    1- keyi mouse ile seçip kopyalayalım,

2- progdvb de keyini gireceğiniz kanalı seçelim sonra da pluginsten vplug show monitoru seçelim,

3- mavi kısıma sağ mouse ile tıklayalım quick constant dcw seçelim

4- çıkan pencereye kopyaladığımız keyi yapıştıralım

5- ok deyip kaydedelim, 1-2 sn bekleyelim key doğru ise ve halen çökmedi ise kanal açılır.

saygılar
    Konu tonytr tarafından (19-07-2008 Saat 21:42 ) değiştirilmiştir.
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

9. The Following 3 Users Say Thank You to tonytr For This Useful Post:

hotbord_34 (28-01-2016), mertilus (10-08-2010), smasher78 (01-05-2011)

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Tecrübe Puanı
    8181
    vPluga Normal Key girme işlemi

1- güncel keyi seçip kopyalayalım

2- progdvb de keyini yazıcağımız kanala gelelim

(polsat şuan au olarakta açar ama biz key girme işlemi için örnek olarak polsatı seçtik)

3- pluginsten vplug u ordanda show monitoru seçelim

4- resimde gözüken kısmı seçelim

5- keysi seçelim, provideri yazalım polsat için 7101, providerID kısmı seçili olsun ve searcha tıklayalım

6- hangi keyno değişti ise o satırı seçelim 00 beya 01 gibi
    seçtiğimizde alttaki kısıma kopyaladığımız keyi yapıştırıp update e tıklayalım,
    eğer bu nolu key satırı yoksa altta o satırları değiştirerek, mesela 00 var 01 yoksa 00 yerine 01 yazıp altına 01 in keyini yapıştırıp add newe tıklarsak bu satırda ilave edilmiş olur

saygılar
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet

11. The Following 5 Users Say Thank You to tonytr For This Useful Post:

cunson (24-02-2009), drecco (09-11-2008), hotbord_34 (28-01-2016), mertilus (10-08-2010), risingmoon (18-02-2009)

mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    376
    Thanked 4.784 Times in 247 Posts
    Tecrübe Puanı
    1531
    anlatımın için tşk ederim tony usta..
    bu güncel keyleri bulabileceğimiz senin tavsiye edebileceğin bir site varmı?tşk ederim..

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Tecrübe Puanı
    8181
    Alıntı mert_2005´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    anlatımın için tşk ederim tony usta..
    bu güncel keyleri bulabileceğimiz senin tavsiye edebileceğin bir site varmı?tşk ederim..
    3 sitemizde de güncel olarak verilmektedir.
    www.softcam.tv
    www.dvbsat.org
    www.cardserver.org

saygılar

14. The Following 5 Users Say Thank You to tonytr For This Useful Post:

hotbord_34 (28-01-2016), mertilus (10-08-2010), mert_2005 (20-07-2008), nisanzara (03-04-2009), RIP83 (29-10-2008)

ER AHMET20 is on a distinguished road AHMET20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    3
    Tecrübe Puanı
    0
    Honorary mod güzel anlatım ancak 5-6-7 nolu resimler kapalı neden.mümkünse onlarda ne olduğunu açabailirseniz sevinirim.çünkü skystar2 denilen bu kart 12 senedir elimde ve ben hiç bir şey yapamadım şifreli kanalları izleme konusunda yardımcı olursanız sevinirim.iyi günler

ER AHMET20 is on a distinguished road AHMET20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    3
    Tecrübe Puanı
    0
    İYİ GÜNLER.BİR SORUM OLACAKTI.BU şifreli kanalların çözümü hakkında buraya tıklayın

[Only registered and activated users can see links. ] nin içinde bulunan 5-6-7 nolu resimlerin içerigi görüntülenmiyor sistemden mi yoksa farklı bir neden den dolayısıyla mı açılmıyor.o resimlerin içerigini görmemize de yardımcı olursanız sevinirim.ugraşlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks