+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan
BirinciBirinci ... 3 4 5
41 den 47´e kadar. Toplam 47 Sayfa bulundu

Konu: DOĞUMGÜNÜN KUTLU OLSUN DVBSAT

ÜSTÇAVUŞ
    gencerata Herkesce takdir edilen guvenilir uye gencerata Herkesce takdir edilen guvenilir uye gencerata Herkesce takdir edilen guvenilir uye gencerata Herkesce takdir edilen guvenilir uye gencerata Herkesce takdir edilen guvenilir uye gencerata Herkesce takdir edilen guvenilir uye gencerata Herkesce takdir edilen guvenilir uye gencerata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    161
    Tecrübe Puanı
    267
    Alıntı Hasanok_86´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dikkat bu yasal bir uyarıdır!!:[Only registered and activated users can see links. ] Bağımlılık yapar yazan bir pankartı ana sayfaya yerleştirmek lazım 2006 yılı ilk aylarında forumla tanıştım ve hala burada devam hayatımda çok şey değişti ama klabim hala dvbsatta
    iyi doğdun dvbsat nice yıllara
    haklısın kardeş bağımlılık yapar uyarısı kesin şart. bu arada iyi doğdun dvbsat. ayrıca bugünlere ulaşmasında emeği geçen tüm arkadaşların ellerine sağlık sizlerde iyi ki varsınız...

ER melkar55 is on a distinguished road melkar55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1
    Tecrübe Puanı
    0
    iyiki varsınız yoksa işimiz zordu
    Doğum günümüz kutlu olsun

mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    376
    Thanked 4.784 Times in 247 Posts
    Tecrübe Puanı
    1531
    internetten dijital tv kartının varlığını ve özelliklerini okuyunca daha ogün sipariş verdim...verdim ama nasıl kurulur nasıl kullanılır adına bir gıram bilgim yoktu..arastırırken dvbsat la tanıstım..iyiki tanısmısım.ve suan kendi kendime yetecek derecede hatta gun gectikce zaman zaman bazı yeni arkadaslara faydalaı alacak derecede ilerlediğime inanıyorum.bu siz değerli arkadaslarımızın sayansinde oldu..dvbsat a sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum..iyiki varsın nice yıllara..sevgilerimle..

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    @mert senin gibi arkadaşların mesajlarını görünce çok seviniyorum kendini bu konuda dahada geliştirip diğer üyelerimize yardım ederken görmek çok güzel olacak
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

ER eko123 is on a distinguished road eko123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    16
    Tecrübe Puanı
    0
    tv kartımı aldıktan sonra birçok site vardı,
    hemen hemen çoğuna girip çıktım çok karmaşık geldi ben neyaptım bunu almakla derken Dvbsat beni her konuda aydınlattı.
    tabi bu siz ustalarımızın sayesinde
    emeği geçen herkese teşekkürler bizlere bu imkanları sunduğunuz için.
    daha nice yıllara temennisiyle.....

ONBASI
    mehmet33 is on a distinguished road mehmet33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    5
    Tecrübe Puanı
    39
    nice yıllara dvbsat.iyiki varsın.

Banned baysungur foruma katkida bulunan uye baysungur foruma katkida bulunan uye baysungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    88
    Tecrübe Puanı
    0
    Nice mutlu yıllara , nice güzel paylaşımlara DVBSAT...

Ben de üyelikte 1. yılımı tamamladım... Kısa süre içinde her gün her şey için kullandığım site oldu.

Moderatör arkadaşları tebrik ediyorum, Sevgiler...

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan
BirinciBirinci ... 3 4 5

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks