+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan
1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 47 Sayfa bulundu

Konu: DOĞUMGÜNÜN KUTLU OLSUN DVBSAT

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181

Birthday DOĞUMGÜNÜN KUTLU OLSUN DVBSAT

NİCE YILLARA DVBSAT
    DVBSaT.Org 23 şubat 2007 tarihi itibari ile forum hayatında 3ncü yaşını doldurdu.

:band3: sorry anlaşma

Tüm emeği geçen kurucularımızı, adminlerimizi, süper moderatörlerimizi, moderatörlerimizi, moderatör adaylarımızı, onursal yönetici arkadaşlarımızı, hyperaktif üyelerimizi, rütbeli rütbesiz tüm üyelerimizi DVBSaT'ı DVBSaT Yaptıkları için candan kutluyorum,

3 yıl önce bugün "BİZ BİZE HER ZAMAN YETERİZ" sloganımızla kurulan forumumuz DVBSaT.ORG un 3.ncü yaşı tüm forum sevenlerine hayırlı olsun, hep birlikte daha nice seneler "BİZ BİZE YETECEĞİZ" inşallah,
    Arsivden Resimde ekleyelim

saygılar.
    Konu tonytr tarafından (20-05-2007 Saat 13:27 ) değiştirilmiştir.
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

2. The Following 2 Users Say Thank You to tonytr For This Useful Post:

baysungur (27-05-2007), eko123 (08-04-2007)

DeSPeRaDo isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır. DeSPeRaDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    25
    Tecrübe Puanı
    309
    Eh benim yas kadar olamasada yinede buyumus canim

Nice mutlu DvBSaT li yillara iyiki dogdun DvBSaT
    Bû±ûñ KIZ£å® ¢î¢ë|{ O£§µñ A®I O£MåZ§åM ADî¥îM

Emekli Admin eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    163
    Tecrübe Puanı
    1546
    DVBSat'la kurulduğundan 1 sene sonra tanıştım , ss2 mi yeni almıştım , ilk bu siteyi keşfetmiştim ve burada kaldım sadık bir üye olarak iyikide kalmışım , biz bir aileyiz , yönetici arkadaşlar ile üye arkadaşlar ile @tonytr ninde dediği gibi biz bize yeteriz , İyiki doğdun DVBSat , iyiki varsın , tüm arkadaşlarıma katkılarından dolayı teşekkür ediyorum , iyiki varsınız....

TEĞMEN
    safkan58 Herkesce takdir edilen guvenilir uye safkan58 Herkesce takdir edilen guvenilir uye safkan58 Herkesce takdir edilen guvenilir uye safkan58 Herkesce takdir edilen guvenilir uye safkan58 Herkesce takdir edilen guvenilir uye safkan58 Herkesce takdir edilen guvenilir uye safkan58 Herkesce takdir edilen guvenilir uye safkan58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    420
    Tecrübe Puanı
    401
    nice mutlu senelere ve paylaşımlara dileğiyle doğum günün kutlu olsun DVBSaT.Org.

:band3:
    Konu DeSPeRaDo tarafından (23-02-2007 Saat 10:17 ) değiştirilmiştir.
    <<<<<<<<<<>>>>>>>>>>

YARBAY
    GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    111
    Tecrübe Puanı
    1223
    Doğum günün kutlu olsun dostum DVBSAT'ı oluşturan ve bugüne kadar gelmesinde emeği geçen başta adminlerimiz olmak üzere tüm moderatör ve diğer kullanıcılarımıza teşekkür ederim. Birlikte nice 3. senelere...

jenba555 Herkesce takdir edilen guvenilir uye jenba555 Herkesce takdir edilen guvenilir uye jenba555 Herkesce takdir edilen guvenilir uye jenba555 Herkesce takdir edilen guvenilir uye jenba555 Herkesce takdir edilen guvenilir uye jenba555 Herkesce takdir edilen guvenilir uye jenba555 Herkesce takdir edilen guvenilir uye jenba555 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    943
    nice mutlu yıllara dvbsat bu güne kadar forumda emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler iyiki varsın dvbsat

BAŞÇAVUŞ
    bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz Hatiri sayilir tecrubeli uye bakiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    60
    Tecrübe Puanı
    364
    Doğum günün kutlu olsun.İyiki varsın.sensiz ne yapardık yani be ne yapardım bilmiyorum.Emeği geçen kişilere ve tüm dvb sat ailesine sevgi saygılar.Hep beraber nice yıllara diyorum.

ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    140
    Tecrübe Puanı
    1326
    Forumla geç tanıştım belki SS2'mi 2005 Ekimde aldığımdandır bir baktım sonra yabancı sitelere daldım. Ardından database değişti sonra üye olurum dedim. Üye oldum SS2 ile ilgili bilgimi geliştirdim. Forum sayesinde başka türlü izleyemeyeceğim birsürü kanal izliyorum. Ayrıca bilgilerimi de paylaşabiliyorum. Gerçekten usta diyebileceğim kişilerle tanıştım. 1 gün girmeyince özlüyorum daha ne isterim ki

DOĞUMGÜNÜN KUTLU OLSUN DVBSAT
    I Love DVBSaT
    PCI Uydu Kartı Kullanıcısı

CCCAM HADU USER

Ozzymanborn AltDVB Kullanıcısıdır AltxRo'nun yeni versiyon yazacağı günün hayaliyle skystar 4.3.2 driverını kullanmaya devam etmektedir. ProgDVB ile çok hoşlaşmaz ama saygı duyar...

DVB Viewer 4.5.0.0 kullanıyorum...

Chat bölgemiz tüm üyelerimiz için açıktır.

Sky Italia izleyicisi olup donmalardan dertlidir. Polsat, D+, Zee TV'yi de ayrıca sever.

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    Dikkat bu yasal bir uyarıdır!!:[Only registered and activated users can see links. ] Bağımlılık yapar yazan bir pankartı ana sayfaya yerleştirmek lazım 2006 yılı ilk aylarında forumla tanıştım ve hala burada devam hayatımda çok şey değişti ama klabim hala dvbsatta
    iyi doğdun dvbsat nice yıllara
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    256
    Thanked 2.576 Times in 320 Posts
    Tecrübe Puanı
    1440
    burada hayatımda olmadığı kadar gerçek dost tanıdım,bir iki kişi hariç yüzyüze hiç karşılaşmadım,ama sanki hepsini kırk yıldır tanıyor gibiyim,birbirine saygılı,yardımsever bir aile ortamı burası. herkese teşekkür ediyorum,burada olmaktan çok mutluyum,ömrüm (ne kadar kaldıysa) boyunca da burada olacağım.dvbsat'ta üye olmak bile bir ayrıcalıktır.

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan
1 2 3 ... SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks