+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 15 Sayfa bulundu

Konu: Orjinal DM 500 ve Çin Malı Kopyası Farkı

Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    89
    Thanked 1.888 Times in 275 Posts
    Tecrübe Puanı
    1838

Bomb Orjinal DM 500 ve Çin Malı Kopyası Farkı

[Only registered and activated users can see links. ]

2. The Following 13 Users Say Thank You to Vodk@Orange For This Useful Post:

+ Show/Hide list of the thanked

ares43 (30-06-2009), blugur (04-08-2009), cers (20-08-2009), crayzcat (21-01-2011), DATAMAN (21-03-2007), gultekinonkibar (28-05-2012), izmir232 (19-03-2007), kutabgu (08-02-2010), muzot (28-03-2009), TOYOTA1956 (18-02-2009), uzobay (19-03-2007), VİPPXX (16-03-2009), öz kartal (03-05-2009)

ONBASI
    rexho is on a distinguished road rexho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    30
    usta kopya alsak bu makinları bi sorun olurmu

ONBASI
    alban is on a distinguished road alban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    44
    Çin, Hong Kong, Malesya, Taivan gibi bir çok ülkede klonu yapılıyor. Oradaki fiyatları 35 ila 70 dolar arası satılıyor. Kimisinde yüksek kaliteli ibaresi var. Yeşil kutulu ve siyah kutulu gibi bir çok çeşidi var. Araştırıp almak gerekiyor.

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    Klon 600 kullanıyorum ilk makinem sorunlu idi ama şimdiki makinem canavar gibi çalışıyor.
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

ONBASI
    rexho is on a distinguished road rexho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    30
    yani usta ben alsam birşey olurmu ben düşünüyom 500 s almayı bire bir aynımı klon

ONBASI
    alban is on a distinguished road alban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    44
    Arkadaşım güvenilir sitelerden alabilirsin. Bende 600 klon almayı düşünüyorum. Çünkü millet çatır çatır bu cihazları kullanıyor.

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Tecrübe Puanı
    24632
    Alıntı rexho´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani usta ben alsam birşey olurmu ben düşünüyom 500 s almayı bire bir aynımı klon
    Dediğim gibi bende klon 600 var ve hiç sorunsuz kullanıyorum.Sadece gemini imajların üst sürümlerinden uzak dur.

cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    219
    Tecrübe Puanı
    339
    Alıntı softbal10´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dediğim gibi bende klon 600 var ve hiç sorunsuz kullanıyorum.Sadece gemini imajların üst sürümlerinden uzak dur.
    Sayın Softbal madem kullanıyorsun şu 600s hakkında biraz bilgi verirsen memnun olurum.Şimdiye kadar hiç arıza vb oldumu,diğer klon olanlara veya orijinallere göre artıları eksileri neler olabilir,nerede ve en ucuz nerde bulabiliriz yazarsan çok sevinirim.Saygılar

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Tecrübe Puanı
    24632
    Nerede bulacağın konusunda bilgi verme konusunda tavsiyem şu olabilir.Sitemizin üst kısmında yer alan sponsor firmaları kullanabilirsiniz.

Diğer konularda ise Orjinal ile Klon arasında elbette kalite farkı var.Donanımsal olarakta görünüm olarakta orjinal kadar kaliteli olmasını beklemekte doğru olmaz zaten.
    Bazı dezavantajları olan klon cihazların bence en önemli artısı ucuz hatta yarı fiyata verilmesi.

Diyeceksin ki klonlar kaliteli değil dedin niye alalım sonradan başımız ağrımasın.Elbette bu konuda haklısınız ama siz kaliteli mi cihaz istiyorsunuz yoksa kaliteli sayılacak ucuz mu cihaz istiyorsunuz?Bu kararı verdikten sonra klon mu alacaksınız orjinal mi alacaksınız bu kararı vermiş olacaksınız.

Özetlersek işimizi klon cihaz görür mü görür ama mükemmel kalitedemidir? hayır.

cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    219
    Tecrübe Puanı
    339
    Sayın Softbal Teşekkürler bilgi için,ben im sana sormamdaki amaç kullandığın için gönül ister Orijinalini almak ama benim için mümkün değil,bana Klonun en iyisi lazım ve ucuz olacak en iyisi olacak,Forumun Dreambox bölümünü geziyorumda böyle bir konu göremedim ilgileniyorumda yani bilginden yararlanmak istiyorum.Saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks