+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 50 Sayfa bulundu

Konu: ECA vrt-disk 2006 (yarı iletken karşılık ve özellikleri katalogu)

YARBAY
    for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    52
    Thanked 1.314 Times in 244 Posts
    Tecrübe Puanı
    1596
    Alıntı slbz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım linkler kırık hiçbir çalışmıyor bilgin olsun ya düzeltin ya kaldırın teşekkürler
    14.06.2006 tarihi itibariyle linkler sağlamdır,rapidden program indirmesini bilmiyorsanız lütfen forumdan bu konuda bilgi edininiz
    HER ŞEY YOLUNDA GİDİYORSA BİR TERSLİK VAR DEMEKTİR.

ONBASI
    alpaylaixir is on a distinguished road alpaylaixir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1
    Tecrübe Puanı
    29
    kardeş indirdikten sonra rar dosyaları hatalı

ONBASI
    sefis is on a distinguished road sefis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    24
    Tecrübe Puanı
    53
    Alıntı alpaylaixir´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş indirdikten sonra rar dosyaları hatalı
    kardeş ben bu dosyayı indirdim ve açtım sadece 1.ve2.partı çıkart diğerlerine gerek yok 1.partı çıkart de 2.partı otomatikman açılır içinden çıkan dosyayı ultraiso proğramıyla iso uzantılı yap ve nero ile cdye yedekle cd attınmı içindeki exe dosyası ile kur ve kullan

ER syardim is on a distinguished road syardim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı hacirizeli´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR BEN SİZLERE BU VRT DISK 2006 YI NASIL KURACAĞINIZI DETAYLI BİR ŞEKİLDE ANLATMAYA ÇALIŞACAĞIM.(LİNKLERİ VEREN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM)
    1.İNDİRME LİNKLERİ : (BEN YUKARIDA VERİLEN LİNKTEKİ DOSYALARI DA DENEDİM SONUÇ ALDIM.AMA AŞAĞIDAKİLERDE KESİN ÇALIŞIYOR DİLEYEN BURDAN İNDİRSİN)

[Only registered and activated users can see links. ]

BU DOSYALARI İNDİRİN.

2. İNDİRİLEN DOSYALARI "RAR" PROGRAMIYLA AÇIN.
    3. EĞER BİLGİSAYARINIZDA DAHA ÖNCE KURULMUŞ SANAL CD-ROM PROGRAMLARI SAYESİNDE OLUŞTURULAN SANAL CD-ROM LARIN TAMAMINI KALDIRIN VEYA DEVREDIŞI BIRAKIN (Nero-alcohol...), SADECE BİR TANE SANAL CD ROM PROGRAMI KULLANARAK BİR TANE SANAL CD ROM OLUŞTURUN. ( BEN DEAMON TOOLS KULLANDIM )
    4.İNDİRİP AÇTIĞINIZ " IMAGE DOSYASINI " ( 833 Mb lık *.mdf veya *.ISO ) OLUŞTURDUĞUNUZ SANAL CD ROM A KOYUN
    5. SANAL CD ROMU AÇARAK ECA VRT DISK 2006 YI KURUN (KURULUM SETUP DOSYASINDAN BAŞLATILIR) .( serial= QBFEWIP*646760 )
    6. "UPDATE" DOSYASINI KURUN (UPDATE DOSYASI BENİM VERDİĞİM ADRESTEN İNDİRDİĞİNİZDE OLMAYA BİLİR ONU SİTELERDEN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ.
    7. BUNDAN SONRA SİZE DAHA SANL CD ROM LAZIM OLMAZ.
    8. EN SONUNDA BİLGİSAYARINIZI YENİDEN BAŞLATIN .

HAYIRLI OLSUN.

NOT : BU YAZDIKLARIMIN BİLGİLERİNİ BENDE SİZLER GİBİ NETTEN BULDUM VE YAZDIĞIM ŞEKİLDE UYGULAYARAK PRGRAMI ÇALIŞTIRABİLDİM. AKSİ ŞEKİLDE ÇALIŞTIRAMADIM.
    arkadaşlar ilk anlatımda çalıştıramadım fakat ikinci (yukarıdaki) anlatımda normal çalıştı
    nero ve alchol ile olmadı programın içinde olan deamon tools ile normal çalıştı
    emeği geçen arkadaşlara çok teşekkürler mükemmel bir program taşekkürler

ER dvbsfr is on a distinguished road dvbsfr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı alpaylaixir´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş zip dosyalarını indirdim ama kuramıyorum kurarken altta yazan hatayı veriyo lütfen yardım kafayı yicem haftalardır uğraşıyorum çıldırıcam :S

CRC hatası: C:\Program Files\ECA\vrtdisk2006\lin3\SW384.bmp dosyası kur programının .cap dosyasındaki dosyayla
    eşleşmiyor.Kur programını çalıştırdığınız ortam bozuk olabilir, yazılım satıcınıza danışın.

işte bu hatayı veriyo hatanın nedenini internetten araştırdım.zip dosyaları bozuk olunca böyle hata çıkarmış ve bende sanal cd içerisindeki zip dosyalarını inceledim haklı çıkıyo zip doslarının ikisi bouk çıkıyo defalarca tekrar açtım yine aynı napcaz lütfen yardım et

şimdiden teşekkürler
    Bir arkadasım böyle bir sorunla karsılasmıs. Aynı sorun bendede var ee nasıl olacak..

ONBASI
    sefis is on a distinguished road sefis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    24
    Tecrübe Puanı
    53
    kardeşim sen rapih dosyaları ile uğraşıp boşouna zaman harcama [Only registered and activated users can see links. ]
    iştre bu sayfadaki 4 partlık linkler var sen onların sadece 1,2,partı indir çıkart ve bilgisayarına kur ben o 4partı indirdim ve bilgisayara kurdum ve hala onu kullanıyorum sende indir ve kur güle güle kullan
    emeğe saygı

Volt taninmis sohret sahibi uye Volt taninmis sohret sahibi uye Volt taninmis sohret sahibi uye Volt taninmis sohret sahibi uye Volt taninmis sohret sahibi uye Volt taninmis sohret sahibi uye Volt taninmis sohret sahibi uye Volt taninmis sohret sahibi uye Volt taninmis sohret sahibi uye Volt taninmis sohret sahibi uye Volt taninmis sohret sahibi uye Volt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    119
    Tecrübe Puanı
    862
    @for4um arkadaşım böyle güzel bir programı bizlerle paylaştığın için sana teşekkür ediyorum..

8. The Following User Says Thank You to Volt For This Useful Post:

for4um (18-08-2007)

YARBAY
    for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    52
    Tecrübe Puanı
    1596
    Alıntı Volt´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    @for4um arkadaşım böyle güzel bir programı bizlerle paylaştığın için sana teşekkür ediyorum..
    pm den verdiğiniz bilgi doğrultusunda ilk mesaj altına gereken açıklamalar yapılmıştır,umarım faydası olur,teşekkürler

YARBAY
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    52
    Tecrübe Puanı
    1596
    alcohol %120 yerine daemon tools 4.10 kullanılarak işlem tamamlanmıştır ve program sorunsuz çalışmaktadır

ER tuzgolutekin is on a distinguished road tuzgolutekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    kardes eline sağlık paylaşımına teşekkür bu sorun nasıl çözülecek peki saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks