+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan
1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 50 Sayfa bulundu

Konu: ECA vrt-disk 2006 (yarı iletken karşılık ve özellikleri katalogu)

YARBAY
    for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    52
    Thanked 1.314 Times in 244 Posts
    Tecrübe Puanı
    1596

ECA vrt-disk 2006 (yarı iletken karşılık ve özellikleri katalogu)

elektronikle amatör yada profesyonelce uğraşan herkesin çok iyi bildiği eca vrt nin yarı iletken karşılık ve özelliklerinin verildiği kitapların pc de çalışan cd versiyonu olan bu program umarım işinize yarar.

[Only registered and activated users can see links. ]

arkadaşlar yukarıda verdiğim linklerden part 1 (92 Mb) ve part 2 (73 Mb) linkleri asıl program linkleridir ve rar dosyası açıldığında ( 833 Mb lık *.mdf uzantılı tek dosya haline gelmektedir.
    üçüncü linkteki INSTALL dosyası açıldığında Procitaj adlı bir klasör oluşacak ve içinde 2 adet metin belgesiyle birlikte bir tane de "Eca vrtdisk 2006 - (Key=QBFEWIP646760).mds" dosyası görünecektir.işte bize gereken dosya bu mds uzantılı dosyadır.
    dördüncü linkteki INFO klasörü içinde install işleminin nasıl yapılacağını anlatan ingilizce bir word belgesi vardır

biraz karışık bir kurulum aşaması var
    1-pc nizde alcohol programı varsa çalıştırınız,yoksa yukarıdaki linkten indirip içindeki talimata uygun olarak kurunuz
    2-alcohol programını çalıştırıp,programa mds uzantılı Eca vrt disk 2006 dosyasını gösteriniz
    3-işlemleri doğru yaptıysanız alcohol tarafından oluşturulan sanal sürücü içinde vrt programının kurulum dosyası görünecektir.
    4-burada setup ikonuna tıklayıp kurulum işlemini başlatınız,kurulum sırasında gereken seriali giriniz,
    serial= QBFEWIP*646760
    5-Kurulum bittikten sonra pc nizi restart yapınız.
    evet buraya kadar herşey normal sorun bundan sonra başlıyor programı çalıştırmak için kısayol ikonuna tıkladığınızda "sürücünüzdeki cd orijinal program cd si değildir" anlamında bir uyarı penceresi açılıyor ve doğal olarak program çalışmıyor.

bu konuda ve program hakkında bilgi ve önerisi olanlar buraya yazarsa sanırım herkes için yararlı bir kaynak olacaktır.

NOT:topik altında yazılan yorumlar ve Volt kardeşimizin verdiği bilgilere göre programın çalışmamasının nedeni Alcohol programının korsan olmasıdır,daemon tolls yada başka sanal sürücü programlarıyla denenmesi halinde yada internete bağlı olmayan ve güncellenmeyen bir alcohol programıyla da sistemi çalıştırmak mümkündür.konuyla ilgili bilgilerini paylaşanlara teşekkürler

daemon tools 4.10 ile (alcohol 120 yerine) kullanıldığında sorunsuz bir şekilde kurulum grçekleşiyor,kurulum işlemi bittikten sonra isterseniz daemon tools programını kaldırabilirsiniz

ekran görüntüleri:

Konu for4um tarafından (19-08-2007 Saat 02:05 ) değiştirilmiştir.
    HER ŞEY YOLUNDA GİDİYORSA BİR TERSLİK VAR DEMEKTİR.

2. The Following 12 Users Say Thank You to for4um For This Useful Post:

+ Show/Hide list of the thanked

@miran (06-11-2007), bambam_c (03-01-2008), bayramsan (18-08-2007), caney58 (06-02-2008), crayzcat (15-05-2007), irfanarda (17-08-2007), KaraBalon (03-01-2008), merdal (09-06-2007), mfugur (19-09-2007), oguzhancaliskan (15-10-2008), usta-33 (21-05-2007), Volt (12-08-2007)

YARBAY
    for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um taninmis sohret sahibi uye for4um - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    52
    Tecrübe Puanı
    1596
    forumda hiç elektronikçi mi yok,bu programın değerini bilen mi yok,bu programa ihtiyacı olan mı yok,bu konuda bilgisi olan mı yok?
    niye kimse bir şey yazmadı acaba

4. The Following User Says Thank You to for4um For This Useful Post:

kadiry (16-12-2007)

ONBASI
    alpaylaixir is on a distinguished road alpaylaixir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1
    Tecrübe Puanı
    29
    Arkadaslar Rapidshare adresinden download limitli, ama bu limiti kaldırabilirsiniz.
    Bunun için aşağıdaki yazılanları dikkatlice okuyun.
    Yapmaniz gereken cok basit; Aşağıdaki linke tıklıyorsunuz.

Karsiniza (CGIProxy Anonymizer!) diye bir site cikiyor
    Bosluk kismina indireceginiz ( rapidshare,megaupload ultrashare)
    linkini yapistirin ve Remove all scripts (recommended for anonymity)
    isaretini kaldirin
    ...BEGIN BROWSING... tusuna basin

karsiniza normal rapidshare sayfasi geliyor FREE butonunu tıklayın

ve saniyeler saymaya baslar.
    hadi hayirli olsun RAPIDSHARE SONA ERDI.
    Bu sekilde istediginiz kadar dosya,film indirebilirsiniz

NOT:Sadece Rapidshare icin gecerli degil Megaupload ve ultrashare icinde gecerlidir.

bunu deniyorum sayıyo ama olmuyo kardeş

6. The Following User Says Thank You to alpaylaixir For This Useful Post:

kadiry (16-12-2007)

ONBASI
    alpaylaixir is on a distinguished road alpaylaixir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1
    Tecrübe Puanı
    29
    kardeş programı iyi güzel vermişsin bayağı uğraşıp indirdim ve sonunda da problem çıkıyo yazmışsın napcaz şimdi

e hadi maraş a gelde sana dondurma ısmarlıyayım

8. The Following User Says Thank You to alpaylaixir For This Useful Post:

kadiry (16-12-2007)

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1
    Tecrübe Puanı
    29
    kardeş krek yapmasını biliyomusun yapcan şey o tıklayıpta hata veren ekze uzantılı ikonu kurulum dosyasının içinden bulum kurdugun programın klasörünün içerisine yapıştırman gerekli

YARBAY
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    52
    Tecrübe Puanı
    1596
    Alıntı alpaylaixir´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş krek yapmasını biliyomusun yapcan şey o tıklayıpta hata veren ekze uzantılı ikonu kurulum dosyasının içinden bulum kurdugun programın klasörünün içerisine yapıştırman gerekli
    verdiğiniz yanıttan anlaşılan o ki,siz ilk mesajda yazdığım hiç bir şeyi okumamış yada okuduklarınızdan hiç bir şey anlamamışsınız,ayrıca indirdiğinizi söylediğiniz dosyaları da indirmemişsiniz.

burada bir program ve konu hakkında bilgi paylaşımında bulunmaya çalışıyoruz,salt bir şeyler yazmış olmak için yanıt vermek sadece kullanılan alanı kirletir

siz de bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız lütfen konuyla ilgili GERÇEK deneyimlerinizi yazınız,saygılar...

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1
    Tecrübe Puanı
    29
    kardeş PART 2 zip ten çıkarılamıyo hata veriyo düzeltirsen sevinirim tşk. iki defa indirdim aynı

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1
    Tecrübe Puanı
    29
    arkadaşım bi sürü uğraştım ama olmadı sonunda emule paylaşım programında arattırdım bi sürü buldu

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1
    Tecrübe Puanı
    29
    syn arkadaşım haklısın anlamamışım nerden bilebilirimki zipli yaklaşık 160 mb lık dosyanın açtığımda 800 mb yakın bi değere ulaşabileceğini ayrıca kurulum için çokta ayrıntı yazmamışsın

herneyse bende senin gibi programı kurdum ve çalıştıramadım program kurulduktan sonra cd yi incelemeye alıyor ve bi süre sonra orjinal cd olmadığını anlıyor.bunu neye göre yapıyor hiç bilemiyorum. ama ben bu programı bi bütün olarak emule paylaşım programında buldum yükledim ve yine aynı hatayla karşılaştım cract aradım eca vrt 2006 için ve adında şu cümle olan klasörü indirdim yine olmadı sorun çok büyük haklısın ve 4 gündür bunun için uğraşıyorum bu hayatta başarısız hissetmek çok kötü ((( Eca Vrt-Disk 2005 Crack updated-fixed 05-2006 ))) böyle yazan bi klasörün içinde exe uygulamasını da çalıştırdım olmadı şaştım kaldım yaw

14. The Following User Says Thank You to alpaylaixir For This Useful Post:

kadiry (16-12-2007)

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1
    Tecrübe Puanı
    29
    Arkadaşlar,Amerikadayım şu an...Bi arkadaş bi kutu dolusu orjinal oyun verdi oynamam için...Aralarında çok güzel oyunlar var,2 hafta sonra Türkiye ye gelince oynayamıcam diye üzülüyorum...Kopyalamam lazım şimdi onları,deniyorum Nero da falan olmuyo...bazıları kopyalanıyo,onları da çalıştırmayı deneyince "orijinal CD yi takın" diye bi uyarı geliyo...virtual CD falan diceksiniz...CD ye kopyalamak istiyorum,çünkü uzun süreli olmucak virtual drive programları...Arkadaşlar acil yardım istiyorum,bugün yarın vercem Cd leri arkadaşa...Hadi Allah a emanet olun hepiniz,Türkiye ye selamlar...

'CD Clone' programı kopyalama işlemini en sorunsuz gerçekleştiren ve kopyalanamayan CD leri kopyalayabilen bir program onu denemeni tavsiye ederim..

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan
1 2 3 ... SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks