+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 68 Sayfa bulundu

Konu: Offline Download için Gereken Yazılımların hepsi

ONBASI
    lovesick is on a distinguished road lovesick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    4
    Tecrübe Puanı
    53
    skynetten download yaparken ayni anda tv de izlenebiliyormu.izleniyorsa nasil.yardim ederseniz sevinirim

Banned ushadows biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye ushadows - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    download transponderı ile tv yayın transponderı aynı olmadığı için seyredemezsin.

ER rivaldileon is on a distinguished road rivaldileon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Unhappy yardımmmmm edinnnnnnn

yaw kardeşim birisi allah rızası için bu skynet le nasıl download yapılır ayrıntılı anlatsın kafayı yiycez burda skstar2 kart var hotbird ayarlı bizde yardım edinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

BAŞÇAVUŞ
    skyTURK foruma katkida bulunan uye skyTURK foruma katkida bulunan uye skyTURK foruma katkida bulunan uye skyTURK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    11
    Tecrübe Puanı
    290
    Alıntı rivaldileon´isimli üyeden Alıntı
    yaw kardeşim birisi allah rızası için bu skynet le nasıl download yapılır ayrıntılı anlatsın kafayı yiycez burda skstar2 kart var hotbird ayarlı bizde yardım edinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
    kardeşim yardımda edelim bilgide verelim ama herşeyi bizden bekleme, sizde yapabildiğiniz yere kadar açıklayın takıldığınız yerde bu forumda bu konuyu bilen birçok arkadaş var onlara sorduğunuzda sorunların çözüldüğünü göreceksiniz. öncelikle download yapacağınız uydu turksat veya biz kısaca W3 dediğimiz eutelsat w3 7e uydusu olmalı, hotbird den offline dl yapmanız çanak çapı büyükse bu uydu yakınıdaki w1 uydusun dan bir ihtimal yayın alırsanız yapabilirsiniz. hotbird den download yapılıyorsa da ben bilmiyorum. benim önerim turksat tır. offline download aletlerine gelince manna, skynet, skynetix, skygrabber... herhangi skynet i net den indirip direk kullanamassınız skynet ini dosyasından hangi uydu kullanılacaksa ayar gerekir. tabi sonuç alamayınca kafayı yersiniz daha bu bişi değil dl. yapmaya başlayınca dosyalar niye yarım kalıyor diye kafayı yemek iki misli olacak. ayrıca biliyorsun dl offline dl yapıyoruz ama indirdiğimiz dosyaların asıl sahibi net ten indirenler, nette çekilen dosyada virus varsa bu tür dosya sizede gelecektir. pc nizde kuvvetli bir antivirus programının olması şarttır. ..neyse uydu download a yeni başlayan arkadaşlara önerebileceğim en basit kullanılan alet skygrabber dir.
    [Only registered and activated users can see links. ] adresinde son versiyonu var buradan indirebilirsin. bu alette hazır birçok uydu var örneğin w3 uydusu için opensky; W3 7E C 12(11449 V 27500) ve Eon (11260) hazır var sana sadece seçmek kalıyor. turksatı seçebileceğin seçenekte var.daha başka uydular için seçenekte var. son bişi daha söyleyeyim bu tür dl. aletleri henüz deneme test aşamasındadır çok bişi beklemek hayal olur. işe hobi olarak bakınız olmuyorsa fazla üzülmenize gerek yok derim. offline dl yapmaya uğraş, takıldığın yerleri foruma sor, arkadaşlarda sana yanıt yazacaklardır...saygılar. kolay gelsin.
    Zevk Varlığım; Dandik GoldMaster Receiver, En eskisinden SkyStar 2
    Türksat ve Eutelsat W3a vede Hispasat a dönük 3 adet sabit 90 Ofset Çanak.
    İdare Etcek Cinsten Pc (P4, 2 GHz, 512 RAM, 9600 Ati, 60 + 160 Gb HDD, 17 Inch Göstergeç)

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    xorluğu yok sen skyneti indir onu ana progdvb klasörüne at .inisi zaten ayarlaması var forumda ondan sonra download kanalı seç ve indirmeye başla ama hotbird ten yaralı şeyler gelmez hatta sadece resim gelir türksatta ona yakın işe yararmaz ama dene

ÇAVUŞ
    neey foruma katkida bulunan uye neey foruma katkida bulunan uye neey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    90
    Tecrübe Puanı
    98
    arkadaşlar, eskiden ne güzeldi.....
    fza lar yakalanırdı... saati beklenir, makina hazırlanır ve download başlardı... şifrelerde sorun olmazsa gelsin divx ler dvd ler daha neler neler...... yeniler bilmez.. altın çağımızı yaşamıştık... inşallah benzeri sistem yine kurulur ve siz sayın hocalarımız sistemi çözerde sefasını süreriz... hoşça kalın...

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Tecrübe Puanı
    24632
    demi w3 te bile kalmadı artık bugün onu denedim nerde kaliteli filimler ahhhhh
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

ER aker is on a distinguished road aker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    ahhh arkadaşlar ahhh,
    o kadar fazla gelirdi ki 7/24 çalışan bilgisayarın diski yetmezdi. çok iyi hatırlıyorum "lost" geliyordu ve ben "lan bu ne yaaa nereden bulacaz bunun altyazısını" diyip karaliste ye download etmesin diye eklemiştim. Merak ediyorum o günler yeniden gelir mi diye

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Tecrübe Puanı
    24632
    öyle dostum benim inşallah yeni bir sistem gelir
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

BAŞÇAVUŞ
    skyTURK foruma katkida bulunan uye skyTURK foruma katkida bulunan uye skyTURK foruma katkida bulunan uye skyTURK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    11
    Tecrübe Puanı
    290
    19 mayıs 2005 ten beri bekliyoruz. canımız sıkılmıyorda değil ama tamamen boş durmuyoruz. biraz skynet, biraz manna, biraz internet download derken günümüz yine şen. tabiki 2-3 yıl öncesi uydu download ına özlem duyuyoruz. ancak şimdilik çare yok, beklemeye devam...saygılar.
    Zevk Varlığım; Dandik GoldMaster Receiver, En eskisinden SkyStar 2
    Türksat ve Eutelsat W3a vede Hispasat a dönük 3 adet sabit 90 Ofset Çanak.
    İdare Etcek Cinsten Pc (P4, 2 GHz, 512 RAM, 9600 Ati, 60 + 160 Gb HDD, 17 Inch Göstergeç)

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Bookmarks