+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 9´e kadar. Toplam 9 Sayfa bulundu

Konu: ÖNEMLİDİR .. OKUYUN....!!!!

KORGENERAL
    sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    86
    Thanked 5.532 Times in 1.000 Posts
    Tecrübe Puanı
    4866

Lightbulb ÖNEMLİDİR .. OKUYUN....!!!!

Sevgili forum ziyaretçileri..Bu bölümde sizler için hazırlamış olduğum vede hazırlayacak olacağım tarifler için emek veriyorum.Tariflerdeki topikleri inceliyorum.Sadece forumdaki arkadaşlardan yorumlar geliyor ..Dikkat ettim ziyaretçi arkadaşlarım tariflere bakıyor.Bir tane yorum , teşekkür ,dilekler ve öneriler v.s yok. Bu nedenledir ki sunmuş olduğum tariflerime ara vericeğim....Şayet bu bölüm gereksiz ise bu kadar emek vermeye gerek yok..

.......................::SAYGILARIMLA::........... ..............

DVBSAT AİLESİ
    bu forumda nick ve mesaj silinmesi diye bir uygulama yoktur

ÇAVUŞ
    chef biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye chef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    29
    Tecrübe Puanı
    114
    çok haklısın emegine saglık

ÜSTÇAVUŞ
    cilker54 is on a distinguished road cilker54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    3
    Tecrübe Puanı
    121
    bence böyle bir bölümün bulunması çok gerekli.bekar erkekler,ailesine yardımcı olanlar ,araştırmacı olanlar ve bayan üyeler faydalanabilir.teşekkür ederim.

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    dostum haklısın emek verilen herşey teşeküre layıktır emeğe karsılık bir teşekkür çok değil
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

KORGENERAL
    sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    86
    Thanked 5.532 Times in 1.000 Posts
    Tecrübe Puanı
    4866

Arrow

Alıntı hasanok_86´isimli üyeden Alıntı
    dostum haklısın emek verilen herşey teşeküre layıktır emeğe karsılık bir teşekkür çok değil

Sevgili kardeşim benim üzüldüğüm teşekkür değil.Paylaşımlara hiçbir yorum yok.Ben vede bizler paylaşımlar vermekteyiz.Bunlar için zaman vede emek veriyoruz.bu harcanan zaman boşa olursa insan buruk oluyor.Takip ediyorum menülere bakıyorlar ama hiçbir yorum mevcut değil.Hep forumdaki değerli arkadaşların yorumları mevcut oluyor.

Saygılar...
    bu forumda nick ve mesaj silinmesi diye bir uygulama yoktur

YÜZBAŞI
    ens@r geleceğin sohret adayi uye ens@r geleceğin sohret adayi uye ens@r geleceğin sohret adayi uye ens@r geleceğin sohret adayi uye ens@r geleceğin sohret adayi uye ens@r geleceğin sohret adayi uye ens@r geleceğin sohret adayi uye ens@r geleceğin sohret adayi uye ens@r geleceğin sohret adayi uye ens@r geleceğin sohret adayi uye ens@r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    62
    Tecrübe Puanı
    746
    olsun saygıdeğer arkadaşlar biz yinede paylaşımlarımıza devam edelim hepimizin birbirimize ihtiyacı var pire için yorgan yakmayalım derim nacizane fikrim budur insan tabi buruk oluyor ama napalım...
    Saygılar sunarım...

TEĞMEN
    bekri biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye bekri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    341
    Misafirlerin cezasını lütfen bize yüklemeyin.Biz biziz diğerleri garnitür olmalı.saygılar

ÜSTÇAVUŞ
    mumbal gelecegi parlak uye mumbal gelecegi parlak uye mumbal gelecegi parlak uye mumbal gelecegi parlak uye mumbal gelecegi parlak uye mumbal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    8
    Tecrübe Puanı
    244
    Alıntı sexymanTR´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili kardeşim benim üzüldüğüm teşekkür değil.Paylaşımlara hiçbir yorum yok.Ben vede bizler paylaşımlar vermekteyiz.Bunlar için zaman vede emek veriyoruz.bu harcanan zaman boşa olursa insan buruk oluyor.Takip ediyorum menülere bakıyorlar ama hiçbir yorum mevcut değil.Hep forumdaki değerli arkadaşların yorumları mevcut oluyor.

Saygılar...
    Düşüncelerinize aynen katılıyorum sevgili @sexymanTR

YÜZBAŞI
    slaughter_666 foruma katkida bulunan uye slaughter_666 foruma katkida bulunan uye slaughter_666 foruma katkida bulunan uye slaughter_666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    11
    Tecrübe Puanı
    822
    haklısın sana katılıorum ama bnce gerkli bi bolum emegıne saglık

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks