+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 23 Sayfa bulundu

Konu: s2emu v1.28.1

ÇAVUŞ
    aeilledine Herkesce takdir edilen guvenilir uye aeilledine Herkesce takdir edilen guvenilir uye aeilledine Herkesce takdir edilen guvenilir uye aeilledine Herkesce takdir edilen guvenilir uye aeilledine Herkesce takdir edilen guvenilir uye aeilledine Herkesce takdir edilen guvenilir uye aeilledine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    90
    Tecrübe Puanı
    147
    Alıntı zombi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazılanları bende aynısını aktardım neyi değiştirmişim? yoksa tps au mu yazmışım?
    Benimde forumdaki arkadaşlara yalan yada yanlış bilgi verme niyetimde yok. Hata yapılır o ayrı ama sanırım ne demek istediğim anlaşılmadı.sonuçta ortada fixlenmiş bir s2emu1.28.1 var ..Ve nelerin yeni olduğu (-) başlıklarda yazılıydı. Mars1 in s2emu projesine uzun zamandır yeni versiyon çıkartmadığını hepimiz biliyoruz. Yanlış anlaşıldıysam diğer üyelerde kusura bakmasınlar.
    Ben sadece gönderilen yeni versiyonla ilgili yorumları aktardım.Birşeyi değiştirdiğinizi söylemedim.

2. The Following 2 Users Say Thank You to aeilledine For This Useful Post:

Aykocan (06-08-2007), izmirli (10-11-2008)

zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    Tamam boşver kendini iyi hissedeceksen ilk mesajı tamamen editleyeyim?

4. The Following 2 Users Say Thank You to zombi For This Useful Post:

Aykocan (06-08-2007), cch (06-01-2008)

zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    Alıntı HASANOK_86´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgiyi paylaşalım herkes herşeyi bilemez.

Bilgiyi paylaşmaya çalışıyorum ama anlaşılmıyorum.

6. The Following User Says Thank You to zombi For This Useful Post:

Aykocan (06-08-2007)

a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    965
    Thanked 5.071 Times in 369 Posts
    Tecrübe Puanı
    2505
    arkadaşlar ikili polemiğe girmeyelim yanlış anlaşılmalar olabilir gayet normal yazıyı editleyen benim çünkü indirilen programın içindeki text dosyasında açıklama vardı onu aktardım lütfen konuyu daha da uzatmayalım teşekkürler.
    şifreli kanalların çözümü hakkında buraya tıklayın

Plugin <<<-------

progdvb kurulum resimli anlatım için buraya tıklayın

Progdvb <<<-------

PROGDVB ELECARD CODEC ŞİFRESİ <<<-------

Teşekkür buttonlarına basmak veya hidekill yazan yazılara tıklamaylada şifreleri veya linkleri görebilirsiniz.

8. The Following 3 Users Say Thank You to a.m.g For This Useful Post:

Aykocan (06-08-2007), carciofo13 (03-06-2009), kartal505 (01-03-2009)

ÇAVUŞ
    aeilledine Herkesce takdir edilen guvenilir uye aeilledine Herkesce takdir edilen guvenilir uye aeilledine Herkesce takdir edilen guvenilir uye aeilledine Herkesce takdir edilen guvenilir uye aeilledine Herkesce takdir edilen guvenilir uye aeilledine Herkesce takdir edilen guvenilir uye aeilledine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    90
    Tecrübe Puanı
    147
    Alıntı a.m.g´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ikili polemiğe girmeyelim yanlış anlaşılmalar olabilir gayet normal yazıyı editleyen benim çünkü indirilen programın içindeki text dosyasında açıklama vardı onu aktardım lütfen konuyu daha da uzatmayalım teşekkürler.
    ilk mesajın editlendiğini görmediğim için tps açmıyor diye yazdım...bir anlaşmazlık olmuş

Alıntı zombi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam boşver kendini iyi hissedeceksen ilk mesajı tamamen editleyeyim?
    sorunum sizinle veya açtığınız konuyla değildi... sadece konuyu gördüğümde mesajınız editlenmişti ve ben onu görmeden mesajı yazdım... saygılar

10. The Following User Says Thank You to aeilledine For This Useful Post:

Aykocan (06-08-2007)

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    Alıntı mogahid´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    THANKS FOR NEW S2EMU
    Please for thanks and hide message look press hidekill button
    please small letter
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

12. The Following 2 Users Say Thank You to sanko86 For This Useful Post:

Aykocan (06-08-2007), piroozfx (23-12-2008)

ER crazydreams is on a distinguished road crazydreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    çOk saol deneyeceğim

*************kanallarını izlmek istiyorum işe yarar mı acaba ?

Yerel platform bilgi istemek yasaktır.
    Konu sanko86 tarafından (15-10-2007 Saat 13:03 ) değiştirilmiştir.

ER hattatmurat is on a distinguished road hattatmurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    MERHABALAR..Ben ilk defa PROGDVB kuruyorum bir siteden şifre kırma hakkında tanıtım videosu seyretmiştim çok pratik gösterdi ..s2emu klasörünü açtı , zipten bir dünya dosyayı aldı plugine kopyaladı daha sonrada softcam.ini dosyasını hergün güncelleyeceksiniz dedi ve gayet anlaşılırdı.Bununla alakalı çok sorum olacak ama oyalamamak ve forum başlığına sadık kalmak için bir şey sormak istiyorum: sizden biraz önce verdiğiniz s2emu nun son versiyonunu indirdim ve sadece 3 adet dosya çıktı. neden o tanıtan arkadaşın tanıtım videosunda çok dosya vardı s2emu mu değişti?bir de softcam.ini dosyası artık yok mu?güncellemeleri nasıl yapacağız?sizin zipten çıkanlar: readme.txt ; s2emu.dll ve key dosyası..bu kadar..şimdiden çok teşekkürler.

ÇAVUŞ
    bart2000 is on a distinguished road bart2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    98
    Tecrübe Puanı
    78
    arkadaslar,burda hepimiz bir aileyiz.Onu vermis veya bunu vermemis onemli degil.Onemli olan canlarin sagolmasi ve gonullerin birolmasi

Saygilarimla.....

16. The Following User Says Thank You to bart2000 For This Useful Post:

ablab (02-12-2007)

Banned asice is on a distinguished road asice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    8
    Tecrübe Puanı
    0
    yaw arkadaşlar bu au ne demek farklı bir şey mi bu mesela polsat la polsat au farklı kanallarmı

18. The Following User Says Thank You to asice For This Useful Post:

piroozfx (23-12-2008)

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks