+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu

Konu: DvbSat İDDAA Ajansı (17-7-2007)

ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    140
    Tecrübe Puanı
    1326

DvbSat İDDAA Ajansı (17-7-2007)

Aslında Eylül Ayındaki ihaleyi bekliyorum. Yabancı şirketlerin yasal zorlamayla kapatılmasına da çok kızgın olduğum için oynamıyorum bir süredir. Özellikle Diğer Sporlardaki gücümü göstermek için diğer sporları da bekliyorum. Ama @jack arkadaşımızın iddaa bölümünü güçlendirelim önerisiyle harekete geçtim.

Maçlar çok güçlü değil yanılabiliriz Ürgüp Kupası dışında 3 maç var. Ürgüp Kupasına dokunmayınca kupon da bu üç maçtan oluşacak o yüzden çok umutlu değilim.
    Salı ile başlıyorum:
    521 Werder Bremen - Liverpool 2 (Hazırlık Maçıdır Dikkatli olmak gerekiyor ama en azından ürgüp kupasına göre daha belirgin Torres ve Babel gibi iki isimin LFC'deki ilk maçları.) (Eurosport)
    522 Malmö-Djugarden 1-0 (İsveç Liginde Haftanın maçı salı sabahı bu yazıyı editleyebilirim ama şimdilik kararım bu) (Canal + Sweden)
    523 Cork City-Waterford 1 (Cork City Hafta sonunda intertoto kupasından elenmesinin şokunu atlatacaktır. Waterford Ligde çok geride. Oranın 1.25 olmasına şükredelim)
    I Love DVBSaT
    PCI Uydu Kartı Kullanıcısı

CCCAM HADU USER

Ozzymanborn AltDVB Kullanıcısıdır AltxRo'nun yeni versiyon yazacağı günün hayaliyle skystar 4.3.2 driverını kullanmaya devam etmektedir. ProgDVB ile çok hoşlaşmaz ama saygı duyar...

DVB Viewer 4.5.0.0 kullanıyorum...

Chat bölgemiz tüm üyelerimiz için açıktır.

Sky Italia izleyicisi olup donmalardan dertlidir. Polsat, D+, Zee TV'yi de ayrıca sever.

2. The Following 2 Users Say Thank You to ozzymanborn For This Useful Post:

GoldenShoot (16-07-2007), HUNTERKERİM (17-07-2007)

ÜSTÇAVUŞ
    Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    21
    Tecrübe Puanı
    271
    Süper. Başlıkta güzel olmuş
    Yabancı şirketler kapatıldı ama çeşitli yollarla hala oynayanlar var
    Hazırlık maçı haricinde diğerleri düşünülebilir.

ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    140
    Tecrübe Puanı
    1326
    2.95 Oranlı Bu kupon Tutmuştur. (MBS 3'tü)
    I Love DVBSaT
    PCI Uydu Kartı Kullanıcısı

CCCAM HADU USER

Ozzymanborn AltDVB Kullanıcısıdır AltxRo'nun yeni versiyon yazacağı günün hayaliyle skystar 4.3.2 driverını kullanmaya devam etmektedir. ProgDVB ile çok hoşlaşmaz ama saygı duyar...

DVB Viewer 4.5.0.0 kullanıyorum...

Chat bölgemiz tüm üyelerimiz için açıktır.

Sky Italia izleyicisi olup donmalardan dertlidir. Polsat, D+, Zee TV'yi de ayrıca sever.

5. The Following User Says Thank You to ozzymanborn For This Useful Post:

Jack (18-07-2007)

YARBAY
    GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot Herkesce takdir edilen guvenilir uye GoldenShoot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    111
    Tecrübe Puanı
    1223
    Tebrikler @ozzy.. Oynamamıştım üzüldüm şimdi Devamını bekliyoruz...

ÜSTÇAVUŞ
    Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack Hatiri sayilir tecrubeli uye Jack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    21
    Tecrübe Puanı
    271
    Tebrikler @ozzy. oynamıştım 2ytl.

Buda benim kupon:
    [Only registered and activated users can see links. ]
    Konu Jack tarafından (18-07-2007 Saat 16:01 ) değiştirilmiştir.

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks