+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3
21 den 23´e kadar. Toplam 23 Sayfa bulundu

Konu: Skystar hd kurulum ve kanal bulma ( resİmlİ )

Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    89
    Thanked 1.888 Times in 275 Posts
    Tecrübe Puanı
    1838
    Alıntı knoxvillechn´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim sormak istediğim bişey var arkadaşlar.
    şimdi kullandığım donanım şöyle ;
    cpu : e8500 4GHZ
    vga card : HD4870
    ram : 4gb
    o.s : windows vista x64 ultimate(64bit)
    ss2 PCI kullanıyorum.

şimdi benim sorum şu.
    HD yayınları izleyebilmek için illa ki skystar ın HD uydu kartına mı sahip olmamız gerekli yoksa bende mevcut olan ss2 ile de izlemem mümkün mü?

çünkü ekran kartımın donanımsal HD desteği mevcut , teorik olarak bu mümkün ama olur mu bu istediğim sizlere sormak istedim.
    sanırım mümkünse de codeclerle biraz uğraşmamız gerekecek ,
    H.264 codeclerini kullanarak çözdüreceğiz..

skystar hd kartın olmadan dvs-2 yayınları ızleyemessın , ss2 hd alırsan sistemin gayet yeterli izlemen için

ER engin_600 is on a distinguished road engin_600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    selam arkadaslar sshd2 kartım var kurulumu yaptım turksat3a net bısekılde normal kanalları izliyorum fakat daha yenı oldugum ıcın fazlaca sorunları var mesela lsıfrelı kanalları izlemek için vplug olayını yapıorum fakat bırturlu acamıyorum mesela actıonmx kanalını acmıo sınyal var codecler yeterlı fakat ekren sımsıyah oluyo nedendır acaba bılgısı olan yardımcı olabılırmı şimdiden tesekkur ederım

aynı zamanda altdvb kullanıyorum
    Konu engin_600 tarafından (07-12-2008 Saat 04:22 ) değiştirilmiştir. Sebep: Automerged Doublepost - Cift Mesaj Birlestirme

ER tryler is on a distinguished road tryler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    selam arkadaslar bende sadece skay star 2 kartı var hd meycdı yazmıyor ama hd yayınları ızleye bılı yorum sımdık demek ısdedıgım skay star hd kartıylan skay star 2 ıle ızledıgımız hd yayınlar arasında bı fark varmıdır yopksa kurulumve kullanımı dahamı basıt oluyor hd kartın kı lutfen cevap atar sanız sevınırım

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks