+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 10 Toplam 10 Sayfadan
BirinciBirinci ... 8 9 10
91 den 97´e kadar. Toplam 97 Sayfa bulundu

Konu: HDD si olmayan Dreamboxlar için PC HDD mount

Doppler yararli uye Doppler yararli uye Doppler yararli uye Doppler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    122
    Tecrübe Puanı
    856

tesekkürler kardes

ilgin için sağol..

saygılar..

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    Yardım edebildiysek ne mutlu
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

ONBASI
    sonofwings is on a distinguished road sonofwings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    4
    Tecrübe Puanı
    40
    bu mount işini 500s lerde yapan bi arkadaş varsa elinden öpcem onun bugüne kadar binlerce form sitesine girdim mount yapmak için hep 500s lerde yapıldığını yazıyolar artık bunların atmasyon olduğunu düşünüyorum günlerce gecelerce denedim hiç bir sonuç almadım forumlara koyan arkadaşlar üst modellerde yapıyolar olabilir ama bir dedenmezmi 500 lerde olup olmuyormu die velası kelam 1 bu iş madem oluyor üst modelerin ayrıcağı ne o kadar para verip alınıyor derseniz cihazın hdd sine kayıt yapıyor pc olmadan ee cihaz olanda %90 pc de vardır kotam dolu olduğu için resimleri koyamıyorum ama ay bası koycam nerde hata yaptığımı bu 500s lerde çalıştıran arkadaşlar varya banada anlatsınlar hatam nerde bende biliyim bu olayı eğer ben yaptım diyen varsa resimleri paylaşsınlar herkez yapsın

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    Alıntı sonofwings´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu mount işini 500s lerde yapan bi arkadaş varsa elinden öpcem onun bugüne kadar binlerce form sitesine girdim mount yapmak için hep 500s lerde yapıldığını yazıyolar artık bunların atmasyon olduğunu düşünüyorum günlerce gecelerce denedim hiç bir sonuç almadım forumlara koyan arkadaşlar üst modellerde yapıyolar olabilir ama bir dedenmezmi 500 lerde olup olmuyormu die velası kelam 1 bu iş madem oluyor üst modelerin ayrıcağı ne o kadar para verip alınıyor derseniz cihazın hdd sine kayıt yapıyor pc olmadan ee cihaz olanda %90 pc de vardır kotam dolu olduğu için resimleri koyamıyorum ama ay bası koycam nerde hata yaptığımı bu 500s lerde çalıştıran arkadaşlar varya banada anlatsınlar hatam nerde bende biliyim bu olayı eğer ben yaptım diyen varsa resimleri paylaşsınlar herkez yapsın
    internet explorer ile dreamboxa bağlanıp kolay bir şekilde mount edebilirsin
    örnek resim:
    http://www.dvbsat.org/forum/showthread.php?t=20784
    üstteki topikte mevcuttur
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    4
    Tecrübe Puanı
    40

öncelikle pc de dreambox dında kullanıcı oluşturdum dm die şifre koydum daha sonra :C/de dreambox adında klasör oluşturdum ve paylaşıma actım içine movie music photo klsör actım hepsinin formatına göre resim müzik video koydum işlerin doğu gidip gitmediği öğrenmek için mdos a net share komutunu yazdım onay aldım dm500s cihazda ise pc ipsimi yazdım ve resimde görülenleri yaptım ve her zamanki gibi falied hatasını aldım her kafadan başka ses cıkıyo şunu yapan birileri çıksın ve anlatsın artık illalah ettim arkadaşlar sizden ricam bunu net bir dilde anlatmanız locadir /hdd optiosn rw değil gibi şeyler demeyin onları yaptım herşey yaptım anlıycağınız ama nerde hata yaptım onu çözemedim
    Konu sonofwings tarafından (01-02-2009 Saat 02:27 ) değiştirilmiştir.

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    4
    Tecrübe Puanı
    40

öncelikle pc de dreambox dında kullanıcı oluşturdum dm die şifre koydum daha sonra :C/de dreambox adında klasör oluşturdum ve paylaşıma actım içine movie music photo klsör actım hepsinin formatına göre resim müzik video koydum işlerin doğu gidip gitmediği öğrenmek için mdos a net share komutunu yazdım onay aldım dm500s cihazda ise pc ipsimi yazdım ve resimde görülenleri yaptım ve her zamanki gibi falied hatasını aldım her kafadan başka ses cıkıyo şunu yapan birileri çıksın ve anlatsın artık illalah ettim arkadaşlar sizden ricam bunu net bir dilde anlatmanız locadir /hdd optiosn rw değil gibi şeyler demeyin onları yaptım herşey yaptım anlıycağınız ama nerde hata yaptım onu çözemedim
    yardım edebilcek biri varmı acaba arkadaşlar

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    yardım edebilcek biri varmı acaba arkadaşlar
    [Only registered and activated users can see links. ]

Lütfen buraya bakınız.
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 10 Toplam 10 Sayfadan
BirinciBirinci ... 8 9 10

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks