+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 10 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 97 Sayfa bulundu

Konu: HDD si olmayan Dreamboxlar için PC HDD mount

Banned refrigator is on a distinguished road refrigator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    sinan44
    sorununu halledebildinmi?hatadan sonra tekrar cifs sayfasına girdiğin zaman kendi yaptığın ayarlar kalmışmı? eğer kalmadıysa mount yaptıktan sonra sana evet hayır soruyor onda hayırı seçmen gerekiyor.belki ondan olabilir dene ve bildirirmisin

ÜSTÇAVUŞ
    sinan44 biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye sinan44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    310
    Tecrübe Puanı
    151
    ayarlar aynen kalıyor hala uğraşıyorum,başka forumlarda bazı yöntemler var onlarıda denedim olmadı,bu arada bir soru modemden port açma işlemini yapmıştım en başta 21 ve 23 öyle bir sorun olsa falhxp veya ftp programıyla bağlanamamam gerekirdi sanırım ama bağlanıp kanal editlemesi yapabiliyor diğer işlemlerdede sorun yok,modemim airties rt210 4 portlu modem var mountta herşeyi yapıyorum faild hatası veriyor en sonda ama pc de paylaşıma actığım klasörü görebiliyorum fakat kılasörün içindeki dosyalar gözükmüyor,fikri olan varmı bunla ilgili,saygılar...

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    dosyaların hangi formatlarda mp3 mpeg jpeg gibi formatlı dosyaların gözükmesi gerekir, onlarıda paylaştırdınmı?
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

ÜSTÇAVUŞ
    sinan44 biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye sinan44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    310
    Tecrübe Puanı
    151
    Alıntı tonytr´isimli üyeden Alıntı
    dosyaların hangi formatlarda mp3 mpeg jpeg gibi formatlı dosyaların gözükmesi gerekir, onlarıda paylaştırdınmı?
    üstad içindeki dosyalarında paylaştırılmasımı gerekiyor yoksa
    mesela dosyanın içindeki bir mp3 şarkısınıda sağ tıklayıp paylaşıma mı açmak gerekiyor veya bir jepeg i veya filmi yani hepsini ayrı ayrı dosyanın içinde paylaşıma açacağız doğrumu...

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    normalde gerekmez ama belki dosyaların salt okunur olabilir denemekte yarar var.
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

ÜSTÇAVUŞ
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    310
    Tecrübe Puanı
    151
    olmadı...

ONBASI
    turkteam is on a distinguished road turkteam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    sagolasin kardes bir deneyelim bakalim

Banned refrigator is on a distinguished road refrigator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    sinan44
    hepsini paylaşıma açmana gerek yok.
    klasörü görüyorsan pc ye bağlanmış olman gerekli.
    kullandığın image yi yeniden kur belki ondandır.çünkü olmaması için başka problem kalmadı.

ÜSTÇAVUŞ
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    310
    Tecrübe Puanı
    151
    dostum zaten 2.90 vardı ondada aynı idi daha sonra 3.0 yükledim yine aynı birtek takla atmadım,bi dakka onuda deneyim şaka bi tarafa olmadı bir türlü bugün aşağı kata babamın oraya cat5 kablosu çektim cihazı babamın oraya koydum o izlesin diye almıştım zaten ama modemden bağlı olduğu için hala deneme yapma şansım var,bu arada acaba hiç 500s ile bu işi beceren olmuşmu ? ben başka forumlarda yapan arkadaşlar olduğunu okudum ama sağolsunlar hiç paylaşan yok bilgisini,ben yaparsam paylaşıcam ama olmadı şu ana kadar her günde uğraşamıyorum işten gelince akşamları biraz vaktim oluyor,o da her gün değil,konunun takipçisiyim inşallah çözersem veya bir çözen arkadaş olursa burdan paylaşalım,saygılar...

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    bende 5620s var onda gemini103 ten itibaren hepsinde oluyor.
    arkadaşımada 500s aldık onada yaptım gemini maxvar var 260 gayet güzel kullanıyor. bana fotgraf makinan varsa cifs bölümündeki ayarlarını bir çekebilirmisin veya gündüz olursa sana online yardımcı olmak isterim.

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 10 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks