+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 23 Sayfa bulundu

Konu: Cumhuriyet gazetesi

ÇAVUŞ
    sever foruma katkida bulunan uye sever foruma katkida bulunan uye sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    64
    Tecrübe Puanı
    86
    Teşekkürler;
    Bütün gazeteler internetten okunabiliyorken Cumhuriyet paralı abonelik sistemiyle internete çıkıyor. Bu anlamda ben gazeteyi eleştiriyorum. Ve seni tebrik eiyorum arkadaşım hizmetin çok iyi sağol

Banned baysungur foruma katkida bulunan uye baysungur foruma katkida bulunan uye baysungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    88
    Tecrübe Puanı
    0
    Sünnetçilerin Marifetleri?.. İLHAN SELÇUK'UN HARİKA İFADESİ İLE mutlaka okunması gereken bir yazı ; [Only registered and activated users can see links. ]

301 Kere Maşallah!.. [Only registered and activated users can see links. ]

Üç Kuruşluk Ceza! [Only registered and activated users can see links. ]

planı tutmuyor ; [Only registered and activated users can see links. ]

Banned baysungur foruma katkida bulunan uye baysungur foruma katkida bulunan uye baysungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    88
    Tecrübe Puanı
    0
    Of! Bıktım Yazmaktan... (Nereye gidiyoruz?) [Only registered and activated users can see links. ]

Ankara Nefreti [Only registered and activated users can see links. ]

Çaresiz bedenlerde siyasi restorasyon! [Only registered and activated users can see links. ]

TEĞMEN
    cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    467
    Tecrübe Puanı
    590
    Alıntı muratyeg´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırım sadece ikiniz okuyorsunuz )
    sen öyle san.
    ORJİNAL EMEKLİ

YORUM'SUZ KONU ÖKSÜZ ÇOCUK GİBİDİR !!!!!

Biz kimsenin düşmanı değiliz.
    Yalnız insanlığın düşmanı olanların düşmanıyız.

M.Kemal ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    88
    Tecrübe Puanı
    0
    Sınava şalvarla girdi
    Yurt Haberleri Servisi - Tüm Türkiye'de önceki gün yapılan açık lise sınavlarına birçok öğrenci türbanla girdi. Erzurum'da türbanlı öğrenciler için tutanak tutulurken Denizli'de şalvarlı ve takkeli bir öğrenci dikkat çekti.
    Hükümetin türban düzenlemesiyle ilgili çalışmalar sürerken bazı kişiler hafta sonu yapılan açık lise sınavlarına türbanla girdiler. Öğrencileri engellemek isteyen yetkililer ise "Bundan sonra böyle. Zaten bu yasak da kalkacak " yanıtıyla karşılaştılar. Konya'da Karatay Karma İlköğretim Okulu'nda sınava giren öğrencilerin tamamına yakınının türbanlı olması dikkat çekti. Kapıda bunu denetlemekle görevlendirilen öğretmenin ise başına peruk taktığı görüldü.
    Denizli'de ise bir erkek öğrenci şalvar ve takkeyle sınava girdi. Erzurum'da ise sınava türbanlı girmek isteyenler, gözetmenlerin müdahalesiyle karşılaştı. Bazı öğrenciler türbanını çıkarırken bir kısmı direndi. Sınava alınmayan öğrenciler alkışlarla protesto gösterileri yaptı. Türban uygulaması öğleden sonra Milli Eğitim Bakanlığı'ndan gelen bir telefon talimatıyla gevşetildi. Bunun üzerine öğleden sonra öğrenciler türbanla sınava girdi. Ancak bazı öğrenciler hakkında tutanak tutuldu.
    Eğitim-Sen Çaycuma temsilcisi İsmet Akyol , Zonguldak'ta da çok sayıda öğrencinin sınava türbanla girdiğine dikkat çekti. Sınavların iptal edilmesini isteyen Akyol, birçok Milli Eğitim müdürünün, okul yöneticilerine "Serbest bırakın, öğrenciler sınavlara türbanla girsin" talimatı verdiğini savunarak "Yaşananlar bir yerlerden düğmeye basılmış izlenimi uyandırmaktadır" dedi.

Diğer yazı ve linkler ;

[Only registered and activated users can see links. ]

TEĞMEN
    cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    467
    Tecrübe Puanı
    590
    olacağı buydu kardeşim;buyrun burdan yakın.
    emeğine sağlık.
    ORJİNAL EMEKLİ

M.Kemal ATATÜRK

ÇAVUŞ
    rdxtntrdx foruma katkida bulunan uye rdxtntrdx foruma katkida bulunan uye rdxtntrdx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    568
    Tecrübe Puanı
    99
    Forumun kusursuz olduğunu düşünürken böyle gereksiz bir bölümle karşılaştım. Lütfen insanların dış görünüşleriyle değil beyinleriyle ilgilenin, sizin gibi insanların yüzünden olduğumuz yerde sayıyoruz.

TEĞMEN
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    467
    Tecrübe Puanı
    590
    sana göre gereksiz ise o başka.
    bu ülke cumhuriyetle yönetiliyor.anayasaya uymayanları kınıyorum.
    sizin gibi insanlar denmesini sana iade ediyorum.
    ORJİNAL EMEKLİ

M.Kemal ATATÜRK

ER muratyeg is on a distinguished road muratyeg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    3
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı rdxtntrdx´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumun kusursuz olduğunu düşünürken böyle gereksiz bir bölümle karşılaştım. Lütfen insanların dış görünüşleriyle değil beyinleriyle ilgilenin, sizin gibi insanların yüzünden olduğumuz yerde sayıyoruz.
    görüşlerine katılıyorum ama yerinde saymak yerine geri gitmek sözü daha iyi bir anlatım olurdu sanırım

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    88
    Tecrübe Puanı
    0
    Cumhuriyet'ten aldığım yazılara devam ediyorum arkadaşlar;

Yukarıdaki link ve onun altındaki siyah bar'dan diğer yazıların başlıklarını görüp açabilirsiniz...

11. The Following User Says Thank You to baysungur For This Useful Post:

cobocobo16 (18-02-2008)

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks